bilde ko parada kad esi afk par ilgu
4
0
topic
[LSPD]Ralph Stefanson
raivorijs
Biedrs
Avatārs
686 atbildes forumā
Online: 45d 5h 59m
Redzēts 21. martā, 23:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 20. martā, 16:45

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.Esmu
Jābūt vismaz 21 gadus veciem. Esmu
Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai, vai A kategorijas vadītāja apliecībai.B kategorija
Tīrai sodāmības vēsturei.Iespējams mani ir 1/2 reizes apturējuši par nelieliem pārkāpumiem
Kandidāta radinieki vai tuvākie draudi nedrīkst būt sodīti un nedrīkst atrasties policijas uzskaitē.Nav
 

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds:Ralph Stefanson
Dzimums:Vīrietis

Personas kods:290905-74836
Dzimšanas vieta:Los Santos slimnīca
Deklerētā dzīvesvieta:Mājas/garāžas man nav
Faktiskā dzīvesvieta:Nav
Pilsonība:Anglis
Tālruņa numurs:763309
E-Pasts:RalphStefanson@kick.lv((pm))

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?:Par virsnieku vēlos kļūt, jo esmu drosmīgs čalis un vēlos pieskatīt pilsētu, lai Los Santos iedzīvotāji būtu drošība un viņus neaprudētu kāds no nelegālā grupējuma. Esmu komunikabls
Kur Jūs sevi redziet pēc 5 gadiem? Pēc 5gadiem sevi redzu kā augstu Policijas Departamenta darbinieku, vai pat vadītāju.

Kādi riski pastāv? Pāstāv risks iet bojā ātri braucot ar auto lielā ātrumā. Ļoti liels risks ir ja tu dzenies pakaļ kādam auto, tad tajā iespējams ir augstā līmenī bruņots cilvēks vai pat grupējums bruņots. Tādos gadijumos ir iespējams arī aiziet bojā no kādas lodes. Cilvēki, pat iespējams, kad atrodies uz ielas tevi nošaus, jo vienkārši policistus daudzi neieredz. Protams tādos gadijumos es izvairīšos, jo to diezgan labi spēju.

•bet nu visvairāk žēll ģimenes un draugu, jo tie arī tiek apdraudēti

| 3 posms ; Vēsture | 

Vai Jūs esat tikuši arestēti par kādu noziegumu?:Nē
Ja jā, tad kāds bija noziegums un viņa motīvs?:
Vai Jūs esat lietojuši narkotiskās vielas, kuras ir aizliegtas mūsu štatā?:Nē
Ja jā, tad vai Jums ir atkarība un cik sen tas bija?:
Vai Jūs esat bijuši kāda nelegāla grupējuma biedrs vai starpnieks?:Nē
Ja jā, tad kāda, cik sen un cik ilgi?:
Vai Jūsu radiniekos ir kāds krimināli sodīts cilvēks?:Nē
Ja jā, tad nosauciet vārdu un ja ziniet sodāmības iemeslu tad miniet to:

(( Jaatbild ir ar īsām atbildēm, nav jāraksta referāti )) 

| 4 posms; Zvērests | 

Es, Ralph Stefanson  apliecinu, ka visi šajā aplikācijā izteiktie apgalvojumi ir patiesi un pilnīgi. Es saprotu, ka jebkādas neatbilstības, nepareizi apgalvojumi, izlaidumi vai viltojumi radīs iemeslu diskvalifikācijai, mana vārda svītrošanai no atbilstības saraksta. Es apstiprinu, ka visa norādītā informācija ir manis rakstīta un tā ir patiesa. 

(( 5 posms; OOC informācija ))

 

Vārds:Raivis 
Vecums: 16
In-Game UCP vārds: raiviss
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?:Jā
Ekrānšāviņš ar Admin History (/history): Nav tas spožākais, bet noteikumus cenšos ievērot cik labu.

Pēdējo reizi rediģēja raivorijs, 2021. gada 21. martā, 00:22.

 

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2021. gada 21. martā, 14:07
0
post

Cien., Ralph Stefanson.
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.

 

Marts, 21.2021.
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

Lietotāji skatās šo tēmu: 0