bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
5
0
topic
[Mehāniķu spējas]-FourBout76
2Pac
Lietotājs
331 atbildes forumā
Online: 15d 6h 58m
Redzēts 2022. gada 03. janvārī, 00:54
Pievienots, 2021. gada 21. martā, 00:07

IC-

Tēla Vārds Uzvārds: Grigoriy Tezadze

Frakcijas Nosaukums: ,,Krapelo Serviss''

Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?(Vismaz 50 vārdi):Man ir nepieciešamas mehāniķa spējas,lai es varētu darboties savā mazajā garāžā ar kuru noteiktu kādu dienu pārcelšu uz lielo pilsētu,es servisā esmu Īpašnieks/Galvenais mehāniķis,man tās arī ir nepieciešams lai es varētu pelnī naudu un uzturēt servisa telpu,kā arī pats savai tālāk dzīvei.Kopumā-vajadzīgas lai varētu darboties savā servisā un attīstīti savu servisu un pelnīt naudu.

 

-OOC-

SS ar Roleplay */me* un */do* kur to attēlo kādu no dotajām situācijām (riepu maiņa, mašīnas krāsošana, logu tonēšana, bampera maiņa):

/do redzams auto ar bojātu aizmugurējo labo riepu.

/me pieiet klāt pie galda,pēc kā satver stumjamo dankratu.

/me atstumj to zem auto labā sāna.

/me kustina kātu augšā lejā.

/do auto labais sāns paceļas gaisā.

/me pieiet klāt pie galda,pēc kā satver pneimu ar 19mm mucu.

/me pieiet klāt pie bojātās riepas aizmugurē,pēc kā atskrūvē piecas skrūves.

/me ieliek skrūves kabatā,pēc kā noliek pneimu uz galda.

/me pieiet klāt pie riepas,pēc kā noceļ to nost.

/me aiznes to un nomet uz galda,pēc kā satver blakus tam uzmontētus steelies.

/me uzliek virsū asij,pēc kā izvelk no kabatas piecas skrūves 19mm.

/me viegli ieskrūvē tas cik vien var ar roku,pēc kā pieiet pie galda.

/me satver pneimu,pēc kā aiziet pie auto un pievelk klāt skrūves.

/me noliek pneimu uz galda,pēc kā pieiet klāt pie dankrata.

/me pagriež dankrata kātu uz sānu,pēc kā lūkojas vai riepa turās.

/do auto labais sāns nolaižās lejā.

SS no */history*: 

Vārds: Artjoms

Vecums: 14

Pēdējo reizi rediģēja 2Pac, 2021. gada 21. martā, 00:11.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 21. martā, 02:29
0
post

Apraksti IC situāciju kurā tavs tēls būtu - "esi nokļuvis sadursmē un no tava auto motora telpas nāk melni dūmi, dzinēju nevar iedarbināt." 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

2Pac
Lietotājs
331 atbildes forumā
Online: 15d 6h 58m
Redzēts 2022. gada 03. janvārī, 00:54
Pievienots, 2021. gada 21. martā, 12:09
0
post

/me ierauga automašīnu kura brauc pa pretējo joslu,pēc kā domā galvā:Eh šitas neko,velviens kas biedē tik.

/do pajiet īss laiks un Adam pamostas savā auto,deguns ir bijis pārsists un uz jakas ir nelieli asens traipi.

/me ļoti lielā šokā runā ar sevi:Ko,kas notika viss  bija labi !

/me atcerās miglainu atmiņu,par to ka brauca pretī automašīnu.

/me papurina galvu,aplūkojas apkārt un saprot ka otrs šoferis ir aizlaidies.

/me ierauga melnus dūmus no motora,pēc kā momentā izrāpjas no auto.

/me zem stūres parauj misiņu,pēc kā lūkojas vai kapots ceļas.

/do tas palecas drusku uz augšu.

/me pieiet klāt pie tā,pēc kā uzceļ to augšā un aplūko no kurienes nāk dūmi.

/me atstutē kapotu uz iebūvētā metāla stenda.

/me ielūkojas motortelpā,pēc kā ierauga pārsistu radiatoru.

/me paliecas drusku zem auto,pēc kā ierauga milzīgo tvaikojošo peļki ar dzesēšanas škidrumu.

/me ieslidina roku kabatā,pēc kā izvelk ārā telefonu un atver kontaktus.

/me sāk zvanīt priekšniekam Frank.

/do Frank:Jā,kas ir noticis draugs ?

/me skaļi elso,pēc kā saka:Es esmu ļoti lielās problēmas,ceļa vidū nezinu kur,satriecos ar auto,otrs aizmuka...

/me paklepo,pēc kā turpina teikto:...man mašīna nejiet,radiators pārsists,viss dūmo viss ir slikti !

/do Frank:Ahh...ir kautkāda ceļā zīme,kur es varētu apmēram saprast kur esi ?

/me aplūkojas apkāŗt,pēc kā ierauga ceļā zīmi un saka:Em..drusku miglaina redze,bet ,,Ave 86'',zini kur tas ir ?

/do Frank:Jā zinu,vakardien braucu garām,labi gaidi tulīt patās piebraukšu ar smago un uzkrausim.

/me gaida,pēc neilga laika ierauga melno smago  un saprot tas ir Franks.

/me nekavējoties,pieskrien klāt pie smagā,pēc kā parauj kloķi un rampas nolaižās lejā.

/me uzrāpjas augša pa rampu,pēc kā parauj sviru un trose atbrīvojas.

/me izstiep to līdz savam auto,pēc kā aizāķē aiz āķa kurš ir ieskrūvēts iekšā auto rāmī cauri bamperam.

/me aizskrien pie Frank,pēc kā saka:Uzspied to pulti vai ko tur dari lai velk manu auto uz rampas.

/me aplūkojas kā auto tiek vilkts augšā uz rampas.

/do Frank:Labi,būs labi,ieliec uzbrauktuvi vietā un lec blakus.

/me pieiet pie rampas,pēc kā piepaceļ uzbrauktuvi un iestumj to vietā.

/me parauj kloķi,pēc kā papurina uzbrauktuvi lai tā nofiksējas.

/me nopurina drēbes,pēc kā pieiet pie blakus durvīm un iekāpj iekšā fūrē.

/me izvelk no labās ādas kabatas blociņu un pildspalvu,pēc kā sāk runāt ar sevīm un rēķināt cenu visiem bojājumiem kurus REDZĒJA tanī momentā.

/me runā ar sevi un domā:Tā..tā..noteikti jauns ,,Garret'' radiators,mm..krāsa jauna ,,Urethane Orandža'',tā virsbūvi labot tas pa velti,metināmais ir,fleksis un materiāls arī ir,tā cik sapratu arī auto nevar piedarbināt...

/do ...hm..varētu būt drošinātais starteim,man liekas visiem beigas,kā arī pašai kastei,jo man tā ir turpat zem kapota motortelpā,eh drošinātāji nieks pa lēto,kā arī releji.Ahh..neaplūkojos vairāk,pierakstiju tikai to ko redzēju uz acs.

/do *mierīgā balsī* Frank:Gri' atslābsti,nomierinies,nevajag visu uzreiz,pēctam kopā apskatīsiems visu un izrēķināsim.

/me nedaudz nomierinās,pēc kā saka:Labi,labi tev taisnība,bet tu saproti kā tas adrenalīns vel ir.

/do *klusā tonī* Frank:Jā,es saprotu ir bijis tā,bet pagaidam neuztraucies par to,tad jau redzēs kas būs.

 

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja 2Pac, 2021. gada 21. martā, 12:34.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 21. martā, 12:50
0
post

Apstiprinu, sazinies ar administrāciju serverī, lai iegūtu spējas. 

Nonrp spēju izmantošana - spēju anulēšana un sods. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0