bilde ko parada kad esi afk par ilgu
3
2
topic
[LSPD]Edward Bell
beglis
Lietotājs++
beglis
271 atbildes forumā
Online: 18d 7h 50m
Redzēts 9. aprīlī, 21:51
Pievienots, 2021. gada 16. martā, 11:43

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Edward Bell
Dzimums: Vīrietis
Personas kods: 310195-21146
Dzimšanas vieta: Los Santos 
Štats: San Andreas
Deklerētā dzīvesvieta: Idlewood Dzīvokļi
Faktiskā dzīvesvieta: Idlewood Dzīvokļi
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs:652330
E-Pasts: E.bell@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Es vēlos kļūt par policijas darbinieku tādēļ ka es esu nodarbināts cilvēks un ir vajadzīga nauda lai varētu pabarot sevi un savu topošo ģimeni.Un es vēlos lai los santosā ir kārtība un nav ne zagļu, pārkāpēju.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Mani jāpieņem departamentā tādēļ ka mans  tēvs ir bijušias policists un vēlos turpināt viņa karjeru.
Kādi ir riski darbā policijā?: Tātad policijā ir daudz ne dažādu risku kā piemēram, tu vari dzīties pakaļ auto kas ir bruņots ar ieročiem bet tu esi viens pa tevi mierīgi var atklāt uguni un tu vienkārši vari avarēt un aiziet uz to pasauli. Uz ielām tevi kā policistu neieredz jo tu vēlies ievost kārtību bet citi to nevēlas un tev dara sliktāk, vēlas atšaut vai vienkārši pateikt ko rupju.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, Edward Bell , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Edgars
Vecums:  15
In-Game UCP vārds:  beglis
Spēsi lietot programmu Discord?: Ja
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]ja
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):https://imgur.com/a/Q13NqZC

Pēdējo reizi rediģēja beglis, 2021. gada 16. martā, 11:48.

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2021. gada 16. martā, 14:46
0
post

Cien., Edward Bell.
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek noraidīta.
Tas nozīmē, ka Jūs netiekat pārvirzīts uz nākamo kārtu - intervija.
Atkārtotu aplikāciju variet iesūtīt pēc 2 nedēļām.

Marts, 16, 2021.gads
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

Lietotāji skatās šo tēmu: 0