bilde ko parada kad esi afk par ilgu
3
1
topic
[ BACK TO HOME ] Demar Taylor.
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 7. maijā, 03:58
Pievienots, 2021. gada 12. martā, 22:47

C195PJf.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS
ATJAUNOŠANAS APLIKĀCIJAS FORMA

Personas dati

A1. Vārds: Demar.
A2. Uzvārds: Taylor.
A3. Telefona numurs: 705205
A4. Dzīvesvieta: Ganton dzīvokļi.
A5. Dzimums: Vīrietis.

 

Darbība departamentā

B1. Vai Jums ir tikuši izsniegti brīdinājumi departamentā?: Nē, nekad.
B2. Ja atbildējāt uz ''B1'' ar pozitīvu atbildi, tad paskaidrojiet par ko un pēc cik ilga laika tiem bija jābeidzas: - 
B3. Vai esat kādreiz tikuši ielikti departamenta melnajā sarakstā?: Nē. 

 

Nodarbinātība departamentā

C1. Iepriekšējā pakāpe: Virsnieks III
C2. Amata pamešanas iemesls: Kādu laiku strādāju par mehāniķi, domāju ko darīt tālāk, aizvēru savu servisu un devos uz LSPD, kādu laiku tur nostrādāju un sapratu, ka attieksme tur ir drausmīga, no priekšnieka puses, pēc kā pateicu, ka strādāt vairs nevēlos un nokārtojām dokumentus, pēc kā es aizgāju prom. Noteiktais iemesls - Priekšniecības attieksme.
C3. Kāpēc vēlies atgriezties departamentā?(Minimums 50 vārdi): Jau kādu laiku domāju ko gribu darīt tālāk, tagad esmu izdomājis ka vēlos turpināt darīt to, ko darīju iepriekš. Padzirdēju kad atkal ir notikusi priekšniecības maiņa, tāpēc mēģināju vēlreiz tikt atpakaļ, jo vēlos mēģināt strādāt, ar normālu priekšniecību.
 

(( OOC informācija ))

Vecums: 14 
Links uz apstiprinātu rekrutācijas aplikāciju: Apstiprinātas aplikācijas man nav, bet man 50x man liekas jau ir apstiprināti back to home, jo biju gan LSPD, gan LSSD. 

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2021. gada 12. martā, 22:59
0
post

Cien.Demar Taylor.

Mēs rakstām Jums attiecībā uz iesūtīto aplikāciju amata atjaunošanai. Pēc plašākas diskusijas mēs uzskatām Jūsu aplikāciju par derīgu  amata atjaunošanai Los Santos Policijas Departamentā. Ņemot vērā to, ka Jūsu kvalifikācija priekš Policijas Virsnieks III amata ir iztecējusi, Jums tiek piedāvāts atjaunoties pakāpē Policijas Virsnieks II.

Ja Jūs uzskatāt ka esat gatavi piekrist atjaunoties departamentā, tad sazinaties ar mūsu iecirkni caur tālruņa numuru -  311 un pieprasiet interviju ar kādu Augstākās komandas pārstāvi, vai Rekrutācijas un apmācības biroja pārstāvi. Kā arī vērts iegaumēt, ka atjaunojoties departamentā Jūs tiekat uzlikts uz ZTP (Zero Tolerance Policy - Vienas kļūdas iespēja). ZTP nozīmē to, ka Jūs varēsiet pieļaut tikai vienu kļūdu, kura būs arī Jūsu pēdējā. ZTP ilgums ir 6 dienas. 

 

 Marts 12.; 2021
Los Santos Policijas Departaments
Augstākā komanda
 

100 Central, 1st Street, Los Santos, SA 90012

Lietotāji skatās šo tēmu: 0