bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
6
0
topic
Vajadzīgs papildus moderators
ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2019. gada 17. maijā, 17:28

 

Vajadzīgs papildus moderators


Daudzi varbūt ir pamanījuši, ka šeit aktivitāte ir strauji palielinājusies. Palielinājusies tik ļoti, ka brīžiem blakus projektā neviens nav online, kas ir liels pluss mums. Pie lielākas aktivitātes ir arī vajadzīga lielāka uzmanība, tāpēc tiek veidots šis topiks priekš tiem, kuri vēlas atvieglot man darbu kā moderatoram, varbūt palielināt savu pieredzi. Pašam tagad ir uzkrauti vairāk pienākumi serverī, tāpēc nevaru ikkatru minūti atrasties forumā, lai apturētu kādu pārkāpēju.

Šajā gadījumā aktivitāte ir prioritāte, bet netiks pieņemts kurš katrs - to es izvērtēšu. Ja būs vienlīdzīgi kandidāti un būs nepieciešamība, tad varbūt tiks pieņemti 2 cilvēki.

 

Prasības

- 18+, vēlams (nav obligāti):

- Savākti 30 postiem:

- Reģistrēts/-a 3 mēnešus forumā (ar izņēmumiem):

- Laba vispārējā aktivitāte forumā:

- Nedrīksti būt banots/-a par neko nopietnu pēdējo mēnešu laikā:

- Jābūt vēlmei palīdzēt (tāpēc jau piesakies, pareiz'):

 

Pieteikums

Kas tu esi? (iepazīstini sevi vai arī norādi sasveicināšanās topika linku, ja tāds ir )

Tev ir iepriekšējā pieredze kā moderatoram/-ei?

-

Kāpēc, tavuprāt, tu būtu labāks/-a kandidāts/-e par citiem?

 

Nenopietni pieteikumi tiks ignorēti un to autori saņems brīdinājuma punktus.

Šis pieteikums atšķirsies no pilnā moderatora pieteikuma.

teoy
Lojālais lietotājs
Bijušais foruma moderators
Lets go champ
97 atbildes forumā
Online: 19d 12h 37m
Redzēts 7. martā, 02:03
Pievienots, 2019. gada 17. maijā, 18:12
0
post

Prasības

- 18+, vēlams (nav obligāti): Vēl tikai mēnesis.

- Savākti 30 postiem: Nav.

- Reģistrēts/-a 3 mēnešus forumā (ar izņēmumiem): Nav.

- Laba vispārējā aktivitāte forumā: Laikam ir,jā ir.

- Nedrīksti būt banots/-a par neko nopietnu pēdējo mēnešu laikā: Neesmu nekad ticis banots.

- Jābūt vēlmei palīdzēt (tāpēc jau piesakies, pareiz'): Protams.

 

Pieteikums

Kas tu esi? (iepazīstini sevi vai arī norādi sasveicināšanās topika linku, ja tāds ir )

- Sasveicināšanas topic man nav,jo nezinu vai būtu tāda nepieciešamība,bet jebkurā gadījumā man tas nav grūti izdarāms.

Mani sauc Maksims,jau pēc mēneša paliks 18 gadi. Ar lielu nepacietību gaidu pilngadību un ne jau tāpēc,ka vēlos ātrāk jau legāli staigāt uz veikalu pēc aliņiem,bet lai ātrāk nokārtot ilgi gaidītas autovadītāja tiesības un protams,pastrādāt nedaudz ārzemēs,kamēr būs skolas brīvlaiks.

Runājot par interesēm,esmu ļoti liels seriāla ‘Game of Thrones’ fans,nepasen uzsāku lasīt grāmatu ‘A song of ice and fire’ domāju,ka tai noteikti būtu jābūt labākai nekā pašam seriālam.Nevaru neminēt,ka laiciņu atpakaļ,biju sācis apgūt C++ valodu un kaut ko nedaudz no Javas,bija doma uzsākt,ko ņemties ar ‘Python’,jo ar to valodu patiešām var darīt maģiju,viņu kur tik nevar izmantot.Esmu diezgan arī aktīvs jaunietis,spēlēju skolas volejbola komandā,bet visvairāk man patīk pludmales volejbols,tāpēc pārsvarā vasarā tikai to arī spēlēju.

Laikam nedaudz arī pastāstīšu,kā vispār iepazinos ar MTA RP.

Sākotnēji es biju spēlējis SAMP RP,kādus 4 gadus līdz 2018.gadam,mpsa projektā,iepazinos ar pareiziem cilvēkiem,pēc kā arī man parādija,kas ir MTA un arī iemācija visu nepieciešamo,lai izbaudīt spēlēšanu.Pats pirmairs MTA serveris bija kick,man bij reģistrēts profils forumā,jau vismaz kādu gadu,bet tas profils vairs neeksistē.

Tev ir iepriekšējā pieredze kā moderatoram/-ei?

-Pieredzes kā moderatoram man nav bijusi,bet ar citiem statusiem pie 200 cilvēku online,man gan ir bijusi.

Kāpēc, tavuprāt, tu būtu labāks/-a kandidāts/-e par citiem?

- Es neuzskatu sevi par labāku kandidātu attiecībā pret kādu citu,droši vien,ka būšu tieši sliktākais kandidāts,jo nekādas pieredzes ar moderatora amatu man nav,vienīgi nāku ar savu vēlmi palīdzēt,tas arī viss.

Pēdējo reizi rediģēja teoy, 2019. gada 17. maijā, 22:20.
Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2019. gada 17. maijā, 18:31
2
post

Prasības

- 18+, vēlams (nav obligāti): +

- Savākti 30 postiem: +

- Reģistrēts/-a 3 mēnešus forumā (ar izņēmumiem): +

- Laba vispārējā aktivitāte forumā: +

- Nedrīksti būt banots/-a par neko nopietnu pēdējo mēnešu laikā: +

- Jābūt vēlmei palīdzēt (tāpēc jau piesakies, pareiz'): +

 

Pieteikums

Kas tu esi? (iepazīstini sevi vai arī norādi sasveicināšanās topika linku, ja tāds ir )

- Topiks kaut kur bija, bet nu jau pazudis. Dzīvoju Ventspilī, esmu 20 gadus vecs. Es aizraujos ar vieglatlētiku, kā arī nesen sāku nodarbojos ar ielu vingrošanu, bet izskatās, ka tomēr būs jāmet pie malas, jo visam laika nesanāk. Man patīk atpūsties, brīvo laiku pavadu pārsvarā ar draugiem. Es esmu aktīvs, komunikabls, dažreiz mazliet kautrīgs, bet tas tā. Ja agrāk manā dzīvē pc bija noteicošais, tad tagad nu gan vairs tas tā nav, es ļoti lielu uzmanību pievēršu sportiskām un fiziskām aktivitātēm, treniņiem, kā arī visam pārējam, kas ar to ir saistīts.

Tev ir iepriekšējā pieredze kā moderatoram/-ei?

- Jā, tepat kick'ā.

Kāpēc, tavuprāt, tu būtu labāks/-a kandidāts/-e par citiem?

-  Jo ir iepriekšēja pieredze ar šo forumu, funkcijas pārzinu, so ya. xd 

Pēdējo reizi rediģēja Gozmit, 2019. gada 17. maijā, 20:51.

 

te nekā nav

SNAKE
Lojālais lietotājs
MethodMen
518 atbildes forumā
Online: 24d 20h 19m
Redzēts 2023. gada 26. martā, 11:47
Pievienots, 2019. gada 17. maijā, 18:38
0
post

- 18+, vēlams (nav obligāti): man ir 21. Gads. 

- Savākti 30 postiem: Ir , ja nemaldos tad 59 kopā . 

- Reģistrēts/-a 3 mēnešus forumā (ar izņēmumiem): Nēesu bet būs 2 mēnešī drīz . 

- Laba vispārējā aktivitāte forumā: Uzskatu ka ir . 

- Nedrīksti būt banots/-a par neko nopietnu pēdējo mēnešu laikā: Neesu vēl ne reizi . 

- Jābūt vēlmei palīdzēt (tāpēc jau piesakies, pareiz'): Tieši tā . 

 

Pieteikums

Kas tu esi? (iepazīstini sevi vai arī norādi sasveicināšanās topika linku, ja tāds ir )

-  Sveiki . Nav man links uz sasveicināšanos , taču varu pateikt ka sauc mani Denijs . Esmu no Liepājas , bet jau vairākus gadus dzīvoju Vācija. Brīvajā laika nodarbojos ar ekstrēmosportu jeb Inline . Piesaista arī BMX , bet vairāk tas nav tik aktuāli kā slidas . Ar slidām vairāk māku braukāt un daudz stabilāk , tapēc izvēlējos labāk to . Kā arī brīvajā laikā pasēžu pie PC , un parakstu kautkādas dziesmas (Repčiku). Ar mūziku nodarbojos jau arī vairākus gadus , būs jau kādi 6 drīz 7tais iet jau . Nenodarbojos ar to baigi profesionāli vairāk Home Edition .. 

Tev ir iepriekšējā pieredze kā moderatoram/-ei? 

- Nav iepriekšēja pieredze , bet vēlētos palīdzēt . Patīk izpalīdzēt cilvēkiem un būšu gandarīts palīdzet jums . 

Kāpēc, tavuprāt, tu būtu labāks/-a kandidāts/-e par citiem?

- Nesaku ka esu labs , jo nav bijusi saskarsme ar to . Nevaru vērtēt sevi tur kur ne reizi nēesu bijis vēl . Bet domāju es iemācītos ātri , jo diezgan ātri padodas iemācīties ja ir vajadzība . 

 

Nenopietni pieteikumi tiks ignorēti un to autori saņems brīdinājuma punktus.

Šis pieteikums atšķirsies no pilnā moderatora pieteikuma.

 

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2019. gada 17. maijā, 20:48
1
post

Prasības

- 18+, vēlams (nav obligāti): 17

- Savākti 30 postiem: Ir

- Reģistrēts/-a 3 mēnešus forumā (ar izņēmumiem):  Divi mēneši ir.

- Laba vispārējā aktivitāte forumā: Ir diezgan liela aktivitāte.

- Nedrīksti būt banots/-a par neko nopietnu pēdējo mēnešu laikā: Neesmu.

- Jābūt vēlmei palīdzēt (tāpēc jau piesakies, pareiz'): Jā.

 

Pieteikums

Kas tu esi? (iepazīstini sevi vai arī norādi sasveicināšanās topika linku, ja tāds ir )

- Mani sauc Artis, dzīvoju es Kuldīgā un esmu 17 gadus vecs. Mācos es ārodenē, kauns, taču aizeju uz skolu un eju majās, ar nevienu ārodiņu tur nekontaktējos, izņemot draugus. Patīk brīvo laiku pavadīt ārā, spēlējot basketbolu, pa ziemu slidojot, vasaru pavadot Rumbā. Kādu laiku gāju uz svarzāli, taču skola un citas lietas lika iekavēt, un pazaudēju motivāciju. Tagad nav doma atsākt, pēc vasaras tikai, jo visa vasara ir aizņemta. Kā arī sākšu drīz likt tiesības, kuras es ļoti vēlos. Kad esmu skolā, ieeju forumā diezgan bieži, apskatīties, kas jauns noticis, tamdēļ ir diezgan liela aktivitāte.

Tev ir iepriekšējā pieredze kā moderatoram/-ei?

- Ir bijusi pieredze Serpentā, tā ir pēdējā, taču iepriekš esmu vēl palīdzējis draugam veidot forumu.

Kāpēc, tavuprāt, tu būtu labāks/-a kandidāts/-e par citiem?

- Esmu aktīvs forumā, nemeklēju liekus skandālus, protams, ar izņēmumiem. Savā vecumā esmu diezgan ''pieaudzis'', taču ir daži mīnusi, kuriem nevajadzētu traucēt būt Moderatoram.

SnaxxXD
Lietotājs
68 atbildes forumā
Online: 7d 10h 32m
Redzēts 2019. gada 11. jūlijā, 09:28
Pievienots, 2019. gada 18. maijā, 08:26
1
post

 

Prasības

- 18+, vēlams (nav obligāti):+

- Savākti 30 postiem:+

- Reģistrēts/-a 3 mēnešus forumā (ar izņēmumiem):+

- Laba vispārējā aktivitāte forumā:+

- Nedrīksti būt banots/-a par neko nopietnu pēdējo mēnešu laikā:

- Jābūt vēlmei palīdzēt (tāpēc jau piesakies, pareiz'):+

 

Pieteikums

Kas tu esi? (iepazīstini sevi vai arī norādi sasveicināšanās topika linku, ja tāds ir )https://mta.kick.lv/forums/topi…era/?post=5981">https://mta.kick.lv/forums/topi…era/?post=5981

Tev ir iepriekšējā pieredze kā moderatoram/-ei?Sacīšu pavisam vienkārši, neesmu no tiem kurš ir ar eņģeļa spārniem vai cilvēks kurš ir izcēlies ar negatīvo. Pēc mana skatījuma esmu pavisam neintrāls cilvēks, neiesaistos konfliktos, bet mēģinu tos likvidēt Mta.kick.lv projektā esmu jau vairākus gadus, ar pauzēm, konfliktiem, bet tomēr esmu, savā veidā esmu pierādījis savu lojalitāti un uzticību projektam, veltot savus spēkus un zināšanas roleplay serverim, nepārkāpjot foruma noteikumus. Esmu sevi pierādījis daudziem cilvēkiem ar saviem darbiem, ja es iesaistos tad tos izdaru perfekti, es neesmu perfekts, bet esmu gatavs veltīt savus spēkus arī iekš foruma, lai projekts turpinātu attīstīties.Projektam novēlu visu cieņu ,izturību,Kā arī pašus iesāktos darbus daru kārtīgi un atbilstoši prasītajam,vienmēr būšu gatavs iersaistīties jeb kur,kur vien varēšu.Es visu uztveru nopietnu,kā arī nejokojos,respektīvi es esmu,tāds cilvēks ar nopietnību,šat tad sanak pāakstīties,bet īpaši pašlaik esmu ieaaudzis tādā vecumā,ka pārsvarā visu uztveru nopietni.

-

Kāpēc, tavuprāt, tu būtu labāks/-a kandidāts/-e par citiem?Tātad,vakar redzēju,ka ielikāt paziņojumu,ka meklējat kādu moderātoru savā sastāvā,es biju izdomājis iesūtīt,tikai tāpēc,lai varētu piebiedroties foruma komandai,esmu vienmēr atšķīries no citiem ar savu raksturu un gribas spēku..Esmu arī atšķiries ar to,ka es esmu komunicējošāks,no citiem vienmēr ir velme darīt ko vien liek,spēju koncentrēties darba noritei,esmu izbijis citu komūnu forumos par moderātoru un zinu,kas tur būtu jādara.vēlos palīdzēt esošai foruma komandai,jo vēlos lai forums tiktu savests kārtība līdz pilniem 100%.Vienmēr esmu un būšu aktīvs,jo mana aktivitāte ir ļoti liela gan forumā,gan In-game,Kā arī laiks iet uz priekšu,visi paliekam vecāki un gudrība un gandarijums  kā arī velme strādāt paliek nostabilizētāka.Protams,pašlaik redzu arī,ka aktivitāte ir palielinājusies un vēlos palīdzēt moderēšanai iekš foruma.Un uzskatu,ka būšu viens no tiem,kuru pieņems šājā amatā.Turpināšu sevi pierādīt no labās puses,kā arī būt vel aktīvākam un spriedzošākam.Ir saprašāna,kas nozīmē moderēšana,kā arī turpināšu šo komūnu attīstīt un atbalstīt.Esmu arī kreatīvs,spēju savu laiku veltīt moderēšanai iekš foruma,paldies.

 

 

Nenopietni pieteikumi tiks ignorēti un to autori saņems brīdinājuma punktus.

Šis pieteikums atšķirsies no pilnā moderatora pieteikuma.

Pēdējo reizi rediģēja SnaxxXD, 2019. gada 18. maijā, 08:53.
buddyy
Lietotājs++
144 atbildes forumā
Online: 2d 18h 6m
Redzēts 7. aprīlī, 19:46
Pievienots, 2019. gada 18. maijā, 10:56
0
post

Prasības

- 18+, vēlams (nav obligāti): 15

- Savākti 30 postiem:ir

- Reģistrēts/-a 3 mēnešus forumā (ar izņēmumiem):nav bet esmu aktivs foruma

- Laba vispārējā aktivitāte forumā:Ir

- Nedrīksti būt banots/-a par neko nopietnu pēdējo mēnešu laikā:Ir

- Jābūt vēlmei palīdzēt (tāpēc jau piesakies, pareiz'):Ir

 

Pieteikums

Kas tu esi? (iepazīstini sevi vai arī norādi sasveicināšanās topika linku, ja tāds ir )

https://mta.kick.lv/forums/topi…iki/?post=6001">https://mta.kick.lv/forums/topi…iki/?post=6001

Tev ir iepriekšējā pieredze kā moderatoram/-ei?

-Es neteikšu ka esmu ne labi ,ne slikti izpaudies komūna ,jo man ir velme erpot un ir velme būt aktīvam.Es teiktu ka man ir normālas erpē prasmes un es tās izmantojo daudz.Un komūnā izpaužos neitrāli.Esmu bijis samp komuna moderators ļoti labi saprotu moderātora pienākumus.Piemēram lieks posts ja tur ir pieteikums piemēram tur cilvēki vienkārši sāk runat ka chatboxa par to ir viens warning points.Vēl ir komūnas apsaukāšana ja ta var teikt par to ir bans no foruma.Tad tev ir ļoti labi japārzin foruma noteikumi kurus es pārzinu.Tev ir jābūt ļoti draudzīgam tu nevari pa labi, pa kreisi  apsaukāties ar visiem.Es šajā komūna baigi ilgi nēesu ,bet jau pa kādām 3 nedēļam jau esu atpsēlējis 70 stundas iekš spēlēs.Spēlēt komūnu sāku ar draugu ,bet tagad viņam nojuka dators.Šajā komūnā nevaru teikt ka esmu kautkāds labiņais ,jo dažreiz arī sanāk sastrīdēties ar kādu visiem tas gadās.Piemēram ir foruma spēlē un cilvēks pārkāpj posta intervāli par to arī dod wp.Un ja piemēram prasa lai dod rep+ tad par to arī var likt wp tā ir paša moderātora izvēle.Arī ir par lamuvārdu lietošanu par to ir bans vai nu wp tas ir atsķrība pēc komūnas.Es piemēram redzu ka forumā nav neviena katīva moderātora ,tāpēc domāju ja mani paņemtu es ļoti aktīvi sēdētu foruma un liktu wp par parkāptajiem foruma noteikumiem.Esmu pieredzējs ar šo amatu un esmu gatavs šeit ieviest kārtibu nevis lai te viens otrs visu laiku rada konliktus.Kā arī esmu pierādijis sevi ar savu IC un Foruma aktivitāti! Ne jau vienmēr tu spēsi pamazināt konfliktus bet tas ir jameiģina mazināt.Ir ļoti daudz un konkrēti noteikumi kuri ir jāzin ja tu to nezini vai tev vispār jēga pieteikties.Es piemēram zinu lielāko daļu un vēlētos tos arī iemacīt citiem un lai tos viņi ievērotu.Es ar moderatora amatu esmu ļoti pazīstams kas man palīdz dod iespēju tikt par tādu.Es neteikšu ka esmu labākais kandidāts ,bet vienmēr cilvēkam ir iespēja un tā ir jādod nav jāskatās vai nesen iegājis komūna vai jau ilgi komūna atrodas pēc tā nekad nav jāspriež.Ir jāspriež pēc viņa velmes erpot un  viņa zināšanām.Un pēc tā arī jūs varat pieņemt kārtīgu un zinošu, labu moderātoru!

Kāpēc, tavuprāt, tu būtu labāks/-a kandidāts/-e par citiem?

-Nu tāpēc ka man ir ļoti liela pieredze.Esmu ļoti aktīvs gan serveri ,gan forumā. Pārzinu noteikumus gan forumā ,gan spēlē.Man sākumā bija doma iet par GM ,bet ja ir brīva vieta par moderatoru es nekad neteikšu nē.Vienmēr ir iespēja kļut par moderatoru kaut tev ir slikta reputācija un tev dod daudz anti īpašniek var pats izvēlēties vai viņš tevi grib pieņemt vai nē tur ir jāskātās it īpaši cik aktīvs esi nevis pēc kautkādas cilvēku kritikas.Tev ir ļoti labi japrot pamazināt konfliktus lai cilvēki nestrīdas par kautkādu interneta spēli.Kā ari es esmu ļoti aktīvs un no tā arī esmu labs kandindents.Un domāju ka esmu gatavs būt par moderatoru un domāju ka varu būt arī labs moderātors!Nu vēl varu pateikt es nespriežu pec cilvēka izskata vai pēc viņa naudas ,vai pēc viņa reputācijas.Jo kā nu kā mēs visi esam cilvēki un mēs visi nēsam 100 eiro kurus visi mīl!Ir daudzi cilvēki ir ļoti labsajūtīgi un labi kaut viņiem nav tās naudas tik daudz kā citiem!Ja jums nav 18 gadi jūs sevi nevarat saukt par bagātu ,jo jūs uztur vel vecāki nevis jūs paši!

Pēdējo reizi rediģēja buddyy, 2019. gada 18. maijā, 13:09.

 

 

 

esketit.
Bijušais foruma moderators
Bredux
106 atbildes forumā
Online: 18d 15h 57m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 20:27
Pievienots, 2019. gada 18. maijā, 11:18
0
post

Prasības

- 18+, vēlams (nav obligāti): Ir.

- Savākti 30 postiem: Ir.

- Reģistrēts/-a 3 mēnešus forumā (ar izņēmumiem): Ir.

- Laba vispārējā aktivitāte forumā: Ir.

- Nedrīksti būt banots/-a par neko nopietnu pēdējo mēnešu laikā: Neesmu.

- Jābūt vēlmei palīdzēt (tāpēc jau piesakies, pareiz'): Ir velme.

 

Pieteikums

Kas tu esi? (iepazīstini sevi vai arī norādi sasveicināšanās topika linku, ja tāds ir )

- Topika links būs ievietots.

Tev ir iepriekšējā pieredze kā moderatoram/-ei?

- Jā, protams. Mana pieredze ir bijusi tieši šajā projektā, biju moderators sen sen, atpakaļ. Tiku galā ar visu, bet tad biju aizgājis no amata.  Gribat zināt, kāpēc? Iepriekšējā Administrācija bija nu tā so so, nācās aiziet. Nebija pat sūdzības par manu neaktivitāti, jo puika es aktīvs un 24/7 foruma varu sēdēt. Vairāk jau no paša telefona. Un protams esmu bijis ari citur moderators, citos projektos. Bet tagad ir laiks un varu veltīt atkārtoti savu laiku šeit un amatam.

Kāpēc, tavuprāt, tu būtu labāks/-a kandidāts/-e par citiem?

- Manuprāt, es neesmu savādāks par citiem kandidātiem. Visi vēlās iegūt šo amatu, bet jautājums vai kāds ir uzticams šim amatam. Es domāju, ka katram ir sava velme palīdzēt. Kā kurš to darīs. Amats ir amats, bet krāsa ir krāsa. Es domāju, ka es spēšu pietiekami veltīt laiku prekš šī amata. Esmu gatavs palīdzēt un uzturēt forumu kārtību. Mana aktivitāte ir pietiekoša laba, tāpēc būs viss ļoti idiāli. Veiksmi! Parējiem Kandidātiem!! 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2019. gada 18. maijā, 14:30
0
post

Viena vieta tik aizpildīta bez liekas domāšanas, taču otru bija mazliet grūtāk izvēlēties.

 

TEOY - pieņemts. Šeit bija izvēle start tevi un Snake un tevi, izvēlējos tevi. Vienkārši pats pieteikums vairāk piesaista nekā otra, kaut vai nav visas prasības. Tavs forumā izvietotais saturs ir viens no iemesliem, arī izklausies sakarīgāks un tāds, kurš uzklausītu labāk zinošā padomu nevis darītu uz savu roku.

Gozmits - pieņemts. Esam moderējuši kopā tepat, nesen tu pats te biji un tev atņēma bez iemesla. Bišķi uzlabo aktivitāti, citi mīnusi nav.

Snake - atteikts. Šeit bija izvēle starp TEOY un tevi, izvēlējos TEOY. Kāpēc tā? Tava uzvedība brīžiem neapmierina, gramatika pieklibo (tā nav prioritāte), teici ka te ir slikti un aizgāji citur, bet uz cik ilgu laiku? Rekur esi atpakaļ te, kaut vai teici, ka nenāksi...

ToniC - atteikts. Nepatīk tava attieksme pret citiem. Administrācijas Discordā lecies ar Goblinu (saprotu ka viņš sāka, bet tu varēji paklusēt - gudrākais paklusē, Goblins ir īpašs variants), arī čatā vairākas reizes esmu redzējis tevi lecoties ar kādu. Citreiz, kad pamainīsi attieksmi.

puika74 - atteikts. Melis esi. Neesi banots par neko nopietnu? Pie warniem rakstīts, ka esi sodīts par reklamēšanu, kas skaitās kā nopietns pārkāpums. Tev ir 18+? Sasveicināšanās topikā skaidri un gaiši redzams, ka tur ir rakstīts "14 gadi". Kopējis pieteikumus vairākas reizes pēc kārtas, rakstīt raksti nepareizi. Nebūs, nē.

Beha - atteikts. Daudz lieka teksta, no kura nav nekāda jēga. Aktivitāte tev nav kā teici ļoti laba - 16h online laiks pa 15 dienām nav ļoti laba aktivitāte. Tas ka tu pieminēji savu pieredzi, kura ir SAMPā neko nenozīmē - konkrēti kur, kas, cik ilgi.

Mirrors. - atteikts. Neesi aktīvs. Cik sapratu, tad atteicies vai tiki izmests aktivitātes dēļ, pats arī teici, ka nav īsti laika. Neesmu tevi redzējis kā moderatoru šeit. Ja esi, tad tas tāpat nemainīs gala atbildi - va-jag ak-ti-vi-tā-ti.

 

Apsveicam jaunos moderatorus! Nākamā šāda veida pieņemšana pagaidām nav plānota.

Slēgts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0