bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
9
4
topic
[Sūdzība par eurojanka96] Saspringta situācija
hoodrat
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 15d 4h 55m
Redzēts 30. martā, 09:53
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 22:52

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: hoodrat

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: eurojanka96 (Thomas_Steven)

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Keantay_Harrison, Carter_Palmer, Douglas_Bullard

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Biju izgājis off, vispār situācijā nebiju iesaistīts, atrados savā sekcijā. Vēlos iejiet spēlē un paspēlēt, skatos esmu iemests ajail. Ne es biju situācija, bez jebkāda iemesla. Mani džeki ieripo East rajonā un tiek nopīpēti pielietojot QS, bez jebkādām komandām, izrauj stvolu un šauj. Un viņi jau bija tur, zinot ka mani džeki nāks, kaut gan piecas minūtes iepriekš neviena tur nebija. Vēl viens no East Side ''BANDAS'' nolec no 3 metru augstuma un sāk šaut. Tas ir normāli džeki? Tiek iedžeilots ajail mans čoms par to, kad saka taisnību. Novēlu East Side biedriem izlīdzināt beigtās smadzeņu šūnas un eurojankas kungam arī dzen. Uzskatu, ka esam saņēmuši sodus nepamatoti. Ja vajadzīgs, varu iemest arī logfailus. Šis eurojankas kungs ir pilnīgi slims pipars, ceru ka tiks noņemts stauts, jo šādiem džekiem jāsēž un jāpilda aplikācija. Paldies par sapratni.

Pierādījumi:

Komentāri:

Es ceru, ka eurojankas kungs nekad dzīvē vairs netiks pie statusa, jo šitādus džekus jābaksta tikai ar sūdainu mietu. Paldies.

Ar cieņu, 

hoodrat

Iesniedzot sūdzību par administrāciju vēlams iesniegt pēc iespējas detalizētāku situācijas aprakstu un vairāk pierādījumus, lai situācijas risināšana ietu raitāk un neveidotos domstarpības.

KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 22:56
6
post

Kad būšu pie kompīša, atsūtīšu gan pierādījumus, kur par Tevi sūdzējās servera spēlētājs, kā arī tur, kur mani abusoji, jautājumu nekādu nav par to. Kā arī LogOFF no Tavas puses varu atsūtīt, tiki gaidīts ilgu laiku atgriežoties, nebiji - tiki sodīts. 


 

Pēdējo reizi rediģēja KristapsDD, 2021. gada 06. martā, 22:58.
Mitrais
Lietotājs
55 atbildes forumā
Online: 6d 2h 11m
Redzēts 2023. gada 13. janvārī, 02:10
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 22:56
3
post

Pirmkārt bija tā, atceries situāciju ar ELSB, mēs aizbraucām ar rokām pakauties jūs velkat ārā strapu un šaujat, tagat mēs atbraucām ar ieroci un tu sev izslēdz internetu, lai nepazaudētu neko. 

 

hoodrat
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 15d 4h 55m
Redzēts 30. martā, 09:53
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 22:57
1
post

@Mitrais - atvaino draugs miljais, spele medz nokarties - iemacies atskiribu starp Disconnect un Timed out un tad dirs kaut ko. Jauku vakaru saulstarin.

KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 22:59
2
post

Tevi gaidīja ilgu laiku, Tu nebiji, viss. 

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 22:59
1
post

\

Nu nav vārdi man.

Eu?

Kas te?

Piu piu piu, aizskāram tik traki nēģerus, ka izvilka stobrus.

Fucking yo shawty before she leavin

hoodrat
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 15d 4h 55m
Redzēts 30. martā, 09:53
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 22:59
4
post

@Tripijs Kapēc man ir jājiet atpakaļ spēlē, ja es vispār jau slēdzu visu nost? Gribi lai spēlēju pēc jūsu noteikumiem? Kas jūs tādi vispār esat, lai man pavēlētu ko darīt un ko nē? Aizej paspēlē robloxu.

Žirgan
Lietotājs
66 atbildes forumā
Online: 4d 15h 49m
Redzēts 2021. gada 17. maijā, 08:35
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 23:01
9
post

bet mēs redzējām ka jūs tur zīmējiet sienu , padomā pats  īstajā dzīvē  ne jau tev ies klāt un runās , pa tevi uzreiz sāktu šaut  

LIVE ONCE , DIE ONCE

Mitrais
Lietotājs
55 atbildes forumā
Online: 6d 2h 11m
Redzēts 2023. gada 13. janvārī, 02:10
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 23:03
3
post

nekur nav vainīgs, rekur tomēr ir occ insult

 

hoodrat
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 15d 4h 55m
Redzēts 30. martā, 09:53
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 23:04
2
post

@Mitrais aizej paraudi mammai kleepi, del taadiem kaa jus jajiet nomirt, jo normalu latviesu valodu nesaprotat. i'm out.

Mitrais
Lietotājs
55 atbildes forumā
Online: 6d 2h 11m
Redzēts 2023. gada 13. janvārī, 02:10
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 23:07
8
post

@hoodrat  labi mgerri iešu paraudāt 

esmunozonas
Lietotājs
28 atbildes forumā
Online: 1d 14h 35m
Redzēts 2021. gada 03. maijā, 17:00
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 23:11
3
post

Wow, lielais noziegums. Sēžām discorda un pļāpājam, pieķēri. Atvainojos, ka cilvēki grib arī socializēties, kad spēlē videospēles. Jāiet laikam būs pakārties.

Mitrais
Lietotājs
55 atbildes forumā
Online: 6d 2h 11m
Redzēts 2023. gada 13. janvārī, 02:10
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 23:11
1
post

@Devitais palasi uz atpakaļ ko rakstīju, šaus pret mums šausim pretī, mēs trīs reizes gājām ar rokām pasisties, jūs vienmēr stobru izvelkat. 

Pēdējo reizi rediģēja Mitrais, 2021. gada 06. martā, 23:12.
LaKush
Lietotājs
Eclipse
38 atbildes forumā
Online: 2d 0h 11m
Redzēts 2022. gada 14. aprīlī, 22:41
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 23:12
1
post

Es neiešu strīdēties ar cilvēkiem, kuri nolec no 2-4 metrīga mājas jumta un pirms tā, vai pēc tā neko nenoRPo un skrien tālāk, laikam jau džeks dzelzs vīrs, tādēļ es atbildēšu samērā isi un VIENREIZ (visi iesaistītie labi zin, par ko ir runa, varat netēlot muļķīsus, ka tāds sūda iekš tās situācijas nebija) taču vienu zinu noteikti..

 

Jūs prosta stāvējat tur sekundes 20, kamēr mēs ar jums RPojam un vēl paralēli , kas ko IC darija .. No jums preteja rp 0 , un jus prosta sinhroni izvelkat puļķi un sākat bērt.. mēs aizbēgam (jakas topika veidotājs , IC - Blake Craig  tajā visā situācijā ar jūsu māju apzīmēšanu utt iesaistīts nebija).. jūs mūs neķerat, respektivi viss ir done un nekāda RP nav.. paied sprīdis, tad jūs slepus pieripojat pie fujaka, kurš jau, cik sapratu bija AFK, viņu nokrašo un viņam ir **RPAvoid**?! :D tas ir jūsu vienīgais arguments, kādēļ viņš tika sodīts? Jūs sevi dzirdat? Es visu pateicu, vairāk neko nerakstīšu, ar jums diskutēt ir bezjēdzīgi, jo tādi, kā jūs tieši bojā , no iekšas izārda LV RP..

Pēdējo reizi rediģēja LaKush, 2021. gada 06. martā, 23:28.
 
                                                                                                    Manas Frakcijas:

4Pakas Crip - Kordell Green
W/S ARMENIAN POWER - Said Avdalyan
Rollin 30s Harlem Crips - Douglas Bullard
52/92 Pueblo Bishop Bloods - Demetrius Lott


Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 23:13
4
post

chaw..es tas biju kas netisam noleca.. metiet jaila par PG un un unnn man stobra nebija tka varat nekakat kad es kko shavu :(

 

Mitrais
Lietotājs
55 atbildes forumā
Online: 6d 2h 11m
Redzēts 2023. gada 13. janvārī, 02:10
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 23:26
0
post

Vēl bija lieta, mēs nosavam to Carter_Palmer, labi tālāk mēs skrienam pakaļ viņiem pa citām pusēm, mēs tikusi hooda uzspiedu tab, skatos ka visi offa pēkšņi tikko kad apšāvam jūs.

Veči  es Jūs nesaprotu... .. Jūs ienakat hooda ar sav high erpe un tad domajat kad mees neko nedariisim un skatisimies ka jus demoleejat muusu majas?protams kad mees klaposim back

Mitrais
Lietotājs
55 atbildes forumā
Online: 6d 2h 11m
Redzēts 2023. gada 13. janvārī, 02:10
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 23:37
0
post

Un Deagle nav jaerpo, tāpēc nebūs QS

3.1. noteikuma pārkāpums

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 06. martā, 23:49.
Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 23:41
0
post

Palūgšu izbeigt čatu.

Katrs nākamais liekais posts tiks sodīts ar 1 brīdinājuma punktu. Atļauts izteikties tikai sūdzības izskatītājam un sūdzībā iesaistītajiem, lai pievienotu tikai papildus pierādījumus(ekrānšāviņi, logfiles, situācijas video, detalizēts situācijas apraksts).

LaKush
Lietotājs
Eclipse
38 atbildes forumā
Online: 2d 0h 11m
Redzēts 2022. gada 14. aprīlī, 22:41
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 23:48
1
post

Labojums: kamēr šo visu rakstiju, pirms manis paspēja iemest svarīgu tekstu..

nesitiet lūzu ;( Esmu iesistīts

 

 

Es devu sev solijumu , ka uzrakstīšu vienreiz un klusēšu , un es arī redzu , ka neviens ar jūsu dumjajām dirsām dskutēt nevēlas , taču es nevaru paciest šo vēzi , ko es lasu , un uzņemšossev to godu un tādēļ iedirsīšu vēl šaja bedrē , varat mierīgi rakstīt , ka es esmu klauns par to , ka rakstu vēl , iepriekš pasakot , ka tā ir pēdējā reize , tas būs pilnīgi argumentēti , taču ziniet , nevienam , it īpaši man - nepiš.. <3

Tātad..

 

 

 

Tējiņņ: Tu pateici, ka tev nebija stroķa? Es neesmu pārliecināts un uzreiz atvainojos, ja mans teiktais tūlīt būs nepatiess, jo es jūs galīgi nezinu un RPoju ar jums pirmo reizi , kā arī jūsu f3 nekad nesekoju līdz šim , kamēr centos uzzināt , vai informācija , ko es tūlīt teikšu ir vispār patiesa, taču.. tomēr sāksim..

 

Tu izteici, ka "Netīšam noleci un droši varam tevi sodīt" tas bija diezgan banāli no tavas puses , jo cik es esmu pieredzējis , netīšam ir visbiežāka atruna , taču tas pat nebija pats galvenais , mani vairāk ieinteresēja moments, kur tu saki , ka "Stroķis man tāpat nebija". Kādēļ es tur , augstāk atvainojos? Jo es nezinu , vai tu esi tas , kurš RPo ar tēlu Marckie , bet cik es nojēdzu , tas tā ir.. Respektīvi, otrajā atbildē , zem šī topika , Eurojanka iemeta screenu , kur vienā brīdi ir redzams , kā tu nodod savam draugam stroķi ar munīciju , jeb Marckie to izdara , jo man vēl nav skaidrs , vai tas esi tu.. taču, ja viss mans teiktais apstiprinās , tad tas ir vienkāršs klauniski teikt , ka tu esi nevainīgs un tev nebija stroķa , jo redz , mirkli pirms apšaudes sākuma , tu iedevi savu puļķi houmijam :D

 

 

 

Mitrais: Es galīgi nesapratu, ko tu tur uzrakstiji un centies pateikt , taču vienu lietu no sevīm , Es gan varu izteikt.. Devītā screena redzams mans pēdējais teksts - "Viņi sašāva Rāmi" (Carter).. tālāk sekoja vēl sarunas , gan IC , gan /b , uz ko aizgāja minūtes četras , minimums , noteikti.. es , personigi atbildu tikai par sevi , un par to , ko redzēju , tāpēc varu pateikt to , ka es vienkārši nobesijos no tā , ka jūs praktiski noAvoidojāt mūsu RP jums ar to, ka jūs mūs nobliezāt un ķipa ar vārdiem , ka dzīvē būtu tas pats , tādēļ es izgāju.. līdz iziešanas brīdim jūs tāpat nebijāt mūsu sekcijā , neskatoties uz to , ka pagāja , kā jau teicu 4+ minūtes , noteikti.. tāpēc neredzu jēgu tam tekstam "visi pēkšņi offā" utt...

 

Paldies par uzmanību, vēlreiz, jakas, atvainojos, Tējiņņ,  ar labunakti..

Pēdējo reizi rediģēja LaKush, 2021. gada 06. martā, 23:57.
 
                                                                                                    Manas Frakcijas:

4Pakas Crip - Kordell Green
W/S ARMENIAN POWER - Said Avdalyan
Rollin 30s Harlem Crips - Douglas Bullard
52/92 Pueblo Bishop Bloods - Demetrius Lott


Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. martā, 23:52
0
post

@LaKush es uzspawnojos bez puškas kad nošāva kkadu tavējo čubāru man tikai tad iedeva pušku beigās es atdevu jo man viņu tāpat nevajadzēja un nebija kur izmantot :D

 

@Diāna lūdzu nedod warnu :( piedod

 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2021. gada 07. martā, 01:34
1
post

Sūdzība patiesa. Ar spēlētāju nekāda lomuspēle nebija iesākta. Gamemasters ieradās no malas paņēmis reportu, pagaidīja 2 minūtes un ajailoja. 

Spēlētājs tiks unjailots, gamemasters brīdināts. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0