bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
13
5
topic
Sūdziba par (command)
Mitrais
Lietotājs
55 atbildes forumā
Online: 6d 2h 11m
Redzēts 2023. gada 13. janvārī, 02:10
Pievienots, 2021. gada 24. februārī, 14:27

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Mitrais

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Fletcher un command

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Mitrais, Fletcher, command

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Tā tad, cik zināms kad LSPD var pitot pilsētā tikai pēc 10 minūtēm, bet kā commandam ir jātroļo viņš uzkāpa uz Policijas auto un stāvēja ar /glue, knapi 1 minūti muku, un riepas man tika pāršautas, plusā viņš iekāpj auto manā, un kliedz: ''palīga palīgā mani nolaupīja'' un tad viņš mani veda uz cietumu, un saka kāp ārā , viņš mani tur izmeta un aizbrauca.

Pierādījumi:https://imgur.com/a/Unj4PB0

Komentāri: Īsti nekādi.

Pēdējo reizi rediģēja Mitrais, 2021. gada 24. februārī, 14:30.
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 20:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 25. februārī, 12:57
1
post

Nū skaties. No manis pārkāpums tur pilnībā nekāds, tev paprasīja uzrādīt dokumentus - tu sāki bēgt prom. Es sāku tevi ķert (commands bija otrā mašīnā), es viņā ietriecos vai viņš manī, hz jau, un uzlidoja uz mana kapota, kur arī palika. Vai es trolleju? Nē. Vai trollēja commands? Jā. Vai es varēju pitot? Fkin jā, es huj zin kur Jūs izrokat ''5, 10,15 minūšu'' likumus, kaut kāds autisms. 

Es centos situaciju turpināt ic, zinot commandu, man vajadzēja uzreiz atkāpties bet nu, kas ir tas ir. 
 

KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2021. gada 25. februārī, 14:48
0
post

Es biju klāt tajā situācijā, Mitrais man palūdza paspecot. Šajā gadījumā, Fletchers nav īpaši vainojams, varbūt, tikai par pārlieku OOC izmantošanu, bet ir viens BET. Par to kāpšanu uz jumtu un šaušanu. Fletchers laikam nopitoja Mitro, labi, par to jautājumu nav, IC problēma. Tālāk bija commands, kas uzkāpa uz auto, padauzīja to, tad iekāpa un sāka bļaut, pēctam vēl šaudīties. /report man liekas arī bija par command minēts, bet tas bija no cita cilvēka, ka viņš arestēja citu personu (nevis Mitro), izmeta bez RP desertā, neaizvedot uz cietumu un tādā veidā parādīja savu nostāju, ka vēl nav pietiekami pieaudzis un trollisms tikai ir prātā. Šai sūdzībai piekrītu 100%, bez Fletchera piedalīšanās un vainošanas. 

Pēdējo reizi rediģēja KristapsDD, 2021. gada 25. februārī, 14:49.
Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2021. gada 05. martā, 08:03
0
post

Pārkāpumi acīmredzami, nav man vairs te ko piebilst.

Sūdzība patiesa.

 

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0