bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par Foruma Moderatoru / Administratoru.
3
4
topic
[Sūdzība] Krΐsters
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 27. aprīlī, 20:16
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 10:09

Sūdzības iesniegšanas paraugs: 

[Sūdzība kas nav rakstīta pēc parauga tiks automātiski noraidīta un iesūtīta arhīva nodaļā].

 

 

Tavs lietotājvārds: ManIrTanksBēdz

Foruma Moderatora / Administratora lietotājvārds:  KikemonsLv

Foruma Moderatora / Administratora pārkāpums: Nepatiesa warningpointa izsniegšana

Pierādījumi no pārkāpuma veikšanas: https://imgur.com/a/QVU32S8

Vēlamais sods Foruma Moderatoram / Administratoram: -status, zb jau štais

Komentāri: Es redzami ieraugot sūdzību par kuru man bija papildus proof par visu attieksmi kas bija tēmas galvenā tēma es uzreiz pievienoju papildus pierādījumus no sava skatu punkta, kas parāda to, ka lietotāja ''fletchers'' attieksme ir drausmīga un ka tas pielieto lielu spamu iekš foruma. Pievienojot papildus pierādījumus bez nekāda veida muļķībām es saņēmu pēc maniem uzskatiem nepatiesu warning punktu.

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2021. gada 05. martā, 13:40.

! starxzs
Lietotājs+
starenis
95 atbildes forumā
Online: 3d 21h 44m
Redzēts 2023. gada 31. oktobrī, 15:04
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 10:10
2
post

Man pilnīgi vienalga ja dabūšu brīdinājumu bet vari aizvert savu muti jau besi arā.

3.3 Noteikuma pārkāpums // Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2021. gada 26. februārī, 10:25.

 

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 10:21
1
post

Sveiks. 

Tātad, tika izveidota sūdzība no Lietotāja (Tankists) pret Administrācijas locekli (Fletcher) saistībā par situāciju, kurā Tu kā parasts lietotājs, ne cietušais, ne sodītājs izteicies ar citiem SSiem, kā rezūltātā saņēmi warn. 

Noteikumā - 

3.3. Aizliegts izteikties banu apelācijās/sūdzībās, ja neesi sodītājs, cietušais, vai administrācijas loceklis, izņēmumi:

      3.3.1. ja ir saskaņots ar administrāciju, ka noteiktais lietotājs/spēlētājs/aculiecinieks drīkst izteikties, ja ir nepieciešamie pierādījumi un/vai situācijas paskaidrojums;

Ja nav skaidrs par foruma noteikumiem palūgšu ar tiem iepazītieshttps://mta.kick.lv/forums/topi…eikumi/?post=0">https://mta.kick.lv/forums/topi…eikumi/?post=0

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2021. gada 26. februārī, 10:32.
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 27. aprīlī, 20:16
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 10:43
1
post

''      3.3.1. ja ir saskaņots ar administrāciju, ka noteiktais lietotājs/spēlētājs/aculiecinieks drīkst izteikties, ja ir nepieciešamie pierādījumi un/vai situācijas paskaidrojums;'' 

Es iesūtīju fotogrāfiju kur redzams daringa pārkāpums tikai savādākā formā, nesaskatu problēmu nekur

Kādēļ cilvēks NEDRĪKST uzbērt sāli sūdzibai iesūtot PAPILDUS pierādījumus par lietotāju, lai to sodītu?

Kādēļ cits administrācijas biedrs var aiziet un ierakstīt ''biju klāt, jā'' un viņu nesoda, bet ja es publicētju LIETDERĪGU materiālu, kādēļ mani soda nevis otru administrātoru?

Nu nē, šitais jau vispār nav lieks posts. Admini tak nekad nepārkāpj noteikumus.

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2021. gada 26. februārī, 11:18.

Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 11:22
0
post

Sveiks!

Kārtējo reizi esi izteicies tur, kur nevajag. Pētīju ilgi tavu pievienoto skrīnu un neredzu nekādu saistību. Iespamoti profilā smaidiņi nav nekāda veida pārkāpums un vēl jo vairāk neskaitās aizvainojums par ko ir pati sūdzība. Esmu jau pasen ievērojusi, ka tev galvenais kaut ko iepostot, tad rēķinies ar sekām. Neesi iesaistīts, tiec sodīts, jo skrīns nekādā veidā neiet kopā ar paša topika tēmu. Nākamreiz apdomā vai tavi iebietori skrīni, vai citi pierādījumi ir saistīti ar topiku un vispār skaitās kā pārkāpums.

Sūdzība nepatiesa, brīdinājums paliek.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0