bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
15
6
topic
[Sūdzība] Logix, EuroJānis
AdrukS
Meitene zeltene
33 atbildes forumā
Online: 1d 7h 21m
Redzēts 2023. gada 08. martā, 15:36
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 01:07

 

Tavs lietotājvārds: Adruks

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Logix, EuroJānis

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Forests un vēl daudzi.

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Kā GM's Logix piedalījās situācijā un neko neteica, ka kāds dara nepareizi, tāpat EuroJānis stāvēja un neko neizrādīja spēlētājiem, ka pārkāpj servera noteikumus. Tātad te ir milzīgs sastāvs .. Sāksim ar to, ka es braucu gar banku, milzīgā ātrumā pretī mani notrieca Logix un visa Logix banda, uzreiz izlec ārā, bez RP .. Tur ātrums bija milzīgs un manam auto pārlidoja pāri, vajadzēja erpot sekas .. tātad pirmais NonRP Driving .. Tālāk man lika izkāpt no auto, izkāpu, automašīnu ar VIN 3539 man nozaga, kautvaj LSPD darbinieki nav ON, vienīgie, kas ON bija tas bija zaķis un Bīstamais, kuri atradās duty'ā, IC situācijā vnk nepiedalījās. Auto zagt ir aizliegts, bet vienalga, kas man, klausu augstākstāvošo pavēles, Logixa .. Tālāk mani aizved ārā no LS un liek izģērbties. B čatā rakstu, ka nevēlos erpot PRETĪGU LOMUSPĒLI, visiem vienalga, man liek erpot tikuntā, ko es neerpoju. (Tajā brīdī bija klāt arī EuroJānis - viņam rēka nākot  2.3 noteikuma pārkāpums) Beigās mani apzog un nošauj (3.8 noteikuma pārkāpums) Visā lielumā būtu viss.   

Pierādījumi: Nosūtīšu Bunnyhopam privāti logfailus.

Komentāri: Man šis viss ir tā apnicis, Logix katru dienu ar jauniem piedzīvojumiem, viņam nepietiek ar to, ka šodien jau dabūja derank.  (Vēlos piebilst, ka nozogot Audi, kuru viņi nevarēja zagt vēl aizveda un noslīcināja. Pieprasu auto respawn VIN 3539)

Pēdējo reizi rediģēja AdrukS, 2021. gada 26. februārī, 01:28.

zs9AZWl.png

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 01:13
0
post

Sveicināta! Esmu iesaistīs šeit. Lieta tāda kad meklējām IC ilgu laiku, gar banku nobrauci nostādinājām Tevi un neviens Tevī nejietriecās.. Nevaig censties kādu izmest no statusa.. 1.Auto var zagt ar Rp, ja tas ir ar piedarbināts, pat ja Tev ar ieroci pavēl to izdarīt, vismaz man cik tā stāstija. Auto nozagu ar Rp un izpeldējās ūdenī, tālak devāmies Tevi apzagt klusākā vietā, tālāk neiesaistijos, kā Tikai šaut.

 

 

 

 

Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 01:14
1
post

neraudi mazaa,bija forsi :)

 

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 01:15
0
post

Nahuj es šeit atkal esmu pieminēts, ka cilveks, kas neko neerpo? Aizej patik logfiles, pārlasi manu detalizēto lomuspēli, kuru es atveidoju, un izlem, vai tev vispar ir jēgas rakstīt sūdzības. Situācijā nenotika nekas tāds, kas būtu ievērības cienīgs šajā situācijā. Mēs tevi savācām, apzagām. Nevaino mani, ja kāds aizdzina jūsu auto. Nozagts tas netika. Nesaprotu kāpēc sūdzība par mani un eurojanku, nevis par tiem, kas tev darīja pāri visvairāk. 

ForesT
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Rafaello, Rapapiņš
145 atbildes forumā
Online: 7d 22h 46m
Redzēts 2022. gada 25. decembrī, 22:27
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 01:16
0
post

Kura vieta tu erpoji kad izģērbies 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 01:17
0
post

Vienīgais par ko Tu vari viņiem piesieties  ir tas, kad bez Tavas atļaujas veidoja pretīgu lomuspēli, vai kā to sūdu sauca, neatceros, pārējais viss bija normāli un jāmāk arī zaudēt savas lietas, pietiks braukāt pārforsētos autiņos un pēc tam par tiem raudāt, ieteiktu pacensties nespēlēt dēļ mantas, naudas, un visa pārējā, man arī ar laiku pieleca, kad tas viss ir sūds, dzīve vieglāka palika, mazāk jāsūdzās bija. :D :D

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 01:18
0
post

XmacePL dirsu plēsīs kad Audi ir ūdenī :D

 

 

 

 

AdrukS
Meitene zeltene
33 atbildes forumā
Online: 1d 7h 21m
Redzēts 2023. gada 08. martā, 15:36
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 01:20
2
post

''Nahuj es šeit atkal esmu pieminēts, ka cilveks, kas neko neerpo? Aizej patik logfiles, pārlasi manu detalizēto lomuspēli, kuru es atveidoju, un izlem, vai tev vispar ir jēgas rakstīt sūdzības. Situācijā nenotika nekas tāds, kas būtu ievērības cienīgs šajā situācijā. Mēs tevi savācām, apzagām. Nevaino mani, ja kāds aizdzina jūsu auto. Nozagts tas netika. Nesaprotu kāpēc sūdzība par mani un eurojanku, nevis par tiem, kas tev darīja pāri visvairāk. ''   

(Jo tu kā GM's biji klāt, vēroji situāciju, tā bija tava banda, droši vien vēl kādos discord runājāt, tu pieļāvi, ka tika pieļauts lērums kļūdu neko neaizrādīdams un ļaujot turpināt RolePlay)

zs9AZWl.png

Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 01:20
0
post

Palūgšu izbeigt čatu.

Katrs nākamais liekais posts tiks sodīts ar 1 brīdinājuma punktu. Atļauts izteikties tikai sūdzības izskatītājam un sūdzībā iesaistītajiem, lai pievienotu tikai papildus pierādījumus(ekrānšāviņi, logfiles, situācijas video, detalizēts situācijas apraksts).

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 01:25
0
post

Sieviet, rācija arī pastāv..

lieks posts - ignorēts administratores norādījums

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 26. februārī, 01:26.

 

 

 

 

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 01:36
0
post

Visi kas raksta ir iesaistītie.  Mēs bijām ap 10 cilvēkiem.    Neredzēju nevienu pārkāpumu.  Except to ka nevēlējies rpot. In taisīji kādu mērci.  A un Edens man draudēja par kaut kādam sūdzībām, un savu auto, lai gan teicu, ka braucam kamēr ir pielaists, neko nezogam.  Avārijas brīdi es noerpoju avārijas sekas, viens pats esot nomalē, tad devos pie Tevis.  Online bija 2lspd, kuriem bija pajebatj par visu.  Mēs tevi savācam, kur arī visu laiku vilcināji laiku.  Aizvedam pie fermās. Tad Tu atteicies no rp, pārejie tevi nošāva.  Kur ir kāds pārkāpums? 

KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 01:46
0
post

Sveika! Mīļā sirds -  Lūdzu atver F1  paneli, un palasi, ko nozīmē pretīga lomuspēle. Ja tur būs rakstīts, ka pie tās pieder apzagšana, tad varēsi priecāties un sūdzība būs patiesa. Biju klāt situācijā, specoju Jūs, Tu muki no IGS, kad Logix Tev sekoja, iemuki speciāli zaļajā zonā, pēc kā provocēji Logix, Tevi paņēma ciet un aizveda prom, tālāk no pilsētas centra. Tālāk atteicies atveidot kvalitatīvu lomuspēli , aizbildinoties, ar nepatiesām lietām, un pārkāpi terminu - RPavoid, kā arī traucēji ar savu OOC čatu tālāko RP attīstību. Cik man bija zināms pēc Logixa sniegtās informācijas, grupējums jau Jūs ilgi targetoja (Logix ar zēniem) un tagad tiki noķerta, ar IC starpniecību. No Logixa puses nesaskatīju nevienu pārkāpumu, tāpēc specojot - nesodīju. Nākamreiz, ievēro RP struktūru un neraudi situācijās, kurās negūsi labumu / zaudēsi + netraucē citu vēlmi atveidot kvalitatīvu RP, lietojot pārlieku OOC čaru. Vēl viena lieta, par ko minēji, un kura ir nepatiesa, ir auto zādzība. Auto drīkst paņemt, braukāties un nomest, bet ne zagt un tieši to arī darīja, viņu nezaga, bet ar to braukājās. Pēc situācijas taču viņa nebija aizdzīta uz Logix'a garāžu un paslēpta, ne? IC problēmas nerisina OOC čatā. Kā arī neviens nepārkāpa MG terminu, nekas no Tava teiktā nav patiesība par to, Logix ar pārējiem izmantoja rāciju un tas viss ir pierādāms viņa logos. Mans skatījums no šī visa. Paldies, ka uzklausījāt!

P.S Man ''rēka'' nāca no Jūsu izveidotās lomuspēles, jo tā man uzlaboja garastāvokli un lika pasmieties un pasmaidīt. :)

Pēdējo reizi rediģēja KristapsDD, 2021. gada 26. februārī, 02:45.
442240
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 10d 9h 31m
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 16:37
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 08:58
0
post

Štrunts uz tiem logixiem un jankām, instagram dms gaida 😏😏

Ignorēts administratores lūgums - lieks posts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 26. februārī, 11:27.
gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 11:20
0
post

tava ''pretiga lomuspele'' atkrit, jo beigas jau tas netika erpots un tu tiki vnk nosauta. 
ignorēts administratores lūgums - lieks posts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 26. februārī, 11:27.
sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 12:01
0
post

draugs draugam laiku kavē p1s dirs@ un tik slavē. Ko tu gaidi no tadas administracijas kuri neizprot lomuspeli. 

Sveika! Mīļā sirds -  Lūdzu atver F1  paneli, un palasi, ko nozīmē pretīga lomuspēle

Tur arī pridurak ir rakstīts par izvarošanu un tādām hu1ņam protams tev jau ir interesanti redzēt kailu sievieti gta san andreas ar pixeliem. 

Vel to lielako odzinu padod ja tik tiesam aiz ekrana ir meitene. 
 

Lieks posts - ignorēts administratores lūgums

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 26. februārī, 13:57.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 13:55
0
post

@AdrukS, nu, savos logos es tavas avārijas sekas gan neredzēju. Es sēdēju Kadilakā, kurš ir liftēts, tapēc nekādas baigās sekas neguvu, par tavu RS7 gan varētu pasmieties, pēc avārijas.

AdrukS
Meitene zeltene
33 atbildes forumā
Online: 1d 7h 21m
Redzēts 2023. gada 08. martā, 15:36
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 14:01
2
post

@Logix nu tu dod, man jāsmejas... Salīdzonot ar maniem logiem mūsu sadursme bija 00:24:14!!!! To arī var redzēt manis nosūtītajos logfailos BunnyHop un Fletcher! Ta kā tu te nefleito, ja! Neaizmirsti, ka logfailos pulksteņlaiki rādas! 
Lieks posts - ignorēts administratores lūgums

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 26. februārī, 14:23.

zs9AZWl.png

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 14:07
0
post

 

Pēdējo reizi rediģēja Logix, 2021. gada 26. februārī, 14:08.
AdrukS
Meitene zeltene
33 atbildes forumā
Online: 1d 7h 21m
Redzēts 2023. gada 08. martā, 15:36
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 14:11
2
post

Es arī protu izmainīt logfailus un arī protu editot daudz ko, bet es to nedaru... Man tie pulksteņlaiki gan savādāki... Te, lai izskata visu labāk BunnyHop! 
Lieks posts - ignorēts administratores lūgums

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 26. februārī, 14:24.

zs9AZWl.png

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 14:12
0
post

Logus iemetiet, kur bise tika attēlota 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2021. gada 26. februārī, 14:32
0
post

Pie domes, ārā neizkāpu, sēdēju ar masku savā tonētajā Cadillacā, gaidot, kamēr Emily iekāpa iekš Marcie Cadillaca. Tāpēc arī ieroci tur neizvilku. Izvilku tikai galapunktā, pie fermas, tas arī šeit ir redzams. 

Pēc šāvieniem gaisā, kur personu pabiedējām, viņa nenomira, šeit tas ir redzams. Liku vēl izģērbt, taču atteicās no tada tipa lomuspēles, tad vairs neko neprasīju. Aizgāju nostak, lai saņemtu viņas telefonu, gribējam zvanīt Edenam, kāds teica, ka viņa numur pirms telefonu deva izdzēsa, taču nevaru to apgalvot 100%, jo pats neredzēju. Kad gāju pei viņas atpakaļ, kāds jau bija pacenties nošaut.

Pēdējo reizi rediģēja Logix, 2021. gada 26. februārī, 15:59.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0