bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
8
4
topic
[Spēles Pārzinis] Tominsh
Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 21. februārī, 19:40

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [x  ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ - ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ - ]


Anketa

Vārds: Toms

Vecums: 15

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir):  Dexay

Izveidoto personāžu saraksts:  Mindaugas Banys - LSPD ,Marshall Doherty - Mercedes-Benz Centrs ,Thomas Abawi-Abawi Express

Pieredze šāda veida amatā: Pieredze kā RP Skolotājam man nav nekādas grūtības, tādēļ vēlos pamēģināt kaut ko jaunu. Aptuveni izprotu RP Skolotāja darbus un tā funkcijas. Esmu griezies uz šo komūnu, lai bagātinātu RP skolotāja pieredzi, pa lielam vēlos testēt šo grūto darbu.

Pieredze lomuspēles jomā: Mana pieredze lomuspēles jomā ir diez ko liela, aptuveni 3-4 gadi , spēlējis esmu dažādos Roleplay serveros , ir bijušas nelielas pauzes, bet tas nav ietekmējis manas Roleplay prasmes.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://prnt.sc/wno1hs 

Motivācijas vēstule: Atsaucoties uz jūsu Spēļa Pārziņa atvērto amatu, rakstu pieteikumu. Tātad, serveri esmu iepazinis ļoti labi, apzinos kā viss strādā, kā pašam ir jāstrādā statusā, ir bijusi pieredze iekš citiem projektiem. Personīgi man ikdienā nav ko darīt īsti, tapēc vēlētos pavadīt laiku iekš šī komūna spēlējot to, atveidojot lomuspēli, pieskatot serveri no pārkāpējiem noteikumu, pa lielam arī apmācīt kuriem ir grūtības ar lomuspēles atveidošanu. Varbūt mani daudzi nezināt. Kā jau teicu ka esmu ļoti labi informēts par servera notikumiem, par to kā viss tur notiek, par spēlētājiem, spēja ļoti draudzīgam būt man ir, ar administrācijas komandu sadarboties nebūs problēmu domāju. Nebūšu arī tas, kas saka, ka pacels RP līmeni, ja iegūs GM amatu, jo pacelt RP līmeni ir pārāk sarežģīti, ja cilvēki paši negrib mācīties. Iepriekš ar administrāciju neesmu strīdējies, nebūšu problēma citiem, nenodarbojos ar neko ārpus skolas, tādēļ būs daudz laika uz rokas, kuru varēšu pavadīt mta. Spēšu dot labus padomus citiem, kā arī varēšu atvēlēt laiku savam RP. Mana GM klātbūtne nevienu slikti neietekmēs. Manuprāt, esmu sevi pierādījis no labās puses, ka esmu uzticams ar GM amatu un pienākumiem. Ar savu pieredzi spēšu cilvēkiem palīdzēt RP jautājumos, kā arī pats bagātinot savējo. Pat, ja būs vajadzība, spēšu pielāgoties situācijai ļoti ātri un spriest loģiski, jo tas ir nepieciešams sava pienākuma veikšanai situācijās. Es esmu cilvēks ((mainijies uz labo pusi)), kas izdarīs visu, ko vien var iespēt un esmu ļoti precīzs darbos, kurus daru. Esmu komunikabls cilvēks, tādēļ mācēšu runāt ar cilvēkiem iekš servera. Spēju pielāgoties jaunām un dažādām lietām, un esmu gatavs apgūt visu , kas ir nepieciešams šim amatam. Uzskatu to, ka šis serveris attīstās tikai uz priekšu, tādēļ vēlos pavadīt šeit lielāko daļu savu brīvo laiku un ieguldīt daudz darba. Māku zaudēt sakāvēs, bet cīņās es nepadošos. Esmu patstāvīgs cilvēks, tādēļ visu, ko vajadzēs iemācīšos patstāvīgi. Zinu no sākuma man būs grūti, bet es centīšos un cīnīšos, lai varētu pavilkt statusu, komandas kuras es nezinu iemācīšos, pārējais jau aizies uz priekšu, bez nekādām, liekām problēmām. Protams arī apzinos savas iepriekšējas kļūdas.

((nespiežu, bet nevēlos dzirdēt es esmu teicis paņemšu pauzi no MTA, un nāku atpakaļ lai dabūtu statusu, mēdz arī pauze būt ģimenes apstākļu dēļ.))

Paldies par sapratni!

Ar  cieņu: Tominsh

Pēdējo reizi rediģēja Tominsh, 2021. gada 22. februārī, 20:11.

 

 

 

 

Knight
Lietotājs+
Huligāns
43 atbildes forumā
Online: 1d 6h 2m
Redzēts 2023. gada 28. jūnijā, 13:05
Pievienots, 2021. gada 21. februārī, 19:47
1
post

Rūpīgi rūpigi izpētot pieteikumu, pēc savas ilgo gadu pieredzes kārtīgi izpētot visus faktorus, šoreiz došu PAR! Lai jau jaunie gurķi tiek pie savas iespējas..

 

beglis
Lietotājs++
beglis
271 atbildes forumā
Online: 18d 7h 50m
Redzēts 9. aprīlī, 21:51
Pievienots, 2021. gada 21. februārī, 19:49
0
post

na nebūs, skraidi pa serveriem nodirs visu nu nē 

Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 21. februārī, 20:10
0
post

Pret! Serveri parak daudz tie GM un tevi vsp nevajag tad jau labaks flecers :)

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 21. februārī, 21:27
0
post

Smiekli sanāca , tieši šodien par šito runājām, pats teici ka kādu laiku spēlēsi un tad drukāsi , dandijs pieminēja ka šovakar , un teici nē nē  , šovakar tiešām nē, skraidi pa projektiem sākumā nomelnoji šo serveri , pēc tam blakusprojektu , nezini ko īsti gribi būšu anti.

 

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 10:32
Pievienots, 2021. gada 21. februārī, 21:57
0
post

pret!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JO

pasam vajag pieteikties uz apmacibam

JO

pats neizproti erpe

!!

.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 20:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 21. februārī, 22:06
1
post

@Tējiņņ  xdddddddd Serverī ir 4gm ''DAUDZ''.

Ja runājam par kandidatūru, tad mana atbilde ir NĒ, būšu pret. Piedod draugs, vairāk jādomā līdzi tam ko tu dari. 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2021. gada 21. februārī, 22:06.

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 21. februārī, 22:40
0
post

Tātad, iepriekš jau teicu, kad skraidīji pa projektiem un visur mēģināji tikt pie statusa, varētu teikt, jau sāc līdzināties krakedam, tikai neprasi visur lspd priekšnieku, bet gan statusu. Iepriekš kad aizgāji uz blakus projektu, biji ļoti priecīgs kad esi tur iekš sastāva un nodirsi kiku, tagad atnākot atpakaļ uzrakstīji pieteikumu, Tev to noraidiija, jo tikko biji izlidojis no sastāva blakus projektā, tad Tu paņēmi pauzi, lai visi aizmirst par to kad esi bijis sastāvā citā projektā, atnākot atpakaļ domāji, kad visi par to ir aizmirsuši un uzrakstīji pieteikumu. PRET, jo nāc tikai pēc statusa, sen jau bija zināms, kad pēc Tavas pauzes sekos pieteikums. Archa ļoti labi pateica, Tu vienmēr saki, kad pieteikumu Tu nerakstīsi, bet vienmēr no Tevis viņš ir, tāpēc nedomāju, kad šeit esi vajadzīgs, ja vēlies kādam pierādīt, kad esi spējīgs tikt iekš sastāva, dodies atpakaļ uz blakus projektu, turpini savu adminēšanu tur un labo autiņus, jo tur strādā flip un unflip, lai salabotu auto, phaha. Veiksmi Tev es nenovēlēšu, jo redzu, kad pēc tās nav nekādas jēgas. ka ari man vienalga ko Tu tur teici, kad nevelies redzet, kad esi panemis pauzi, visiem zinams kapec Tu vinu panemi, tapec neattaisnojies. Tev lidz kada apmacisanai vel talu, apmaci pats sevi, vai ari pieskati pats sevi no parkapumiem draudzin. ''parak lowrp prieks mehanika''

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2021. gada 21. februārī, 23:14.
HandlexY
Bijušais administrators
242 atbildes forumā
Online: 17d 15h 35m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 13:10
Pievienots, 2021. gada 22. februārī, 00:38
0
post

Es vispār nezinu, kurš ir šis nonames, uzreiz PRET bez bazara :D. @Naureens Malacis, labi izteici viedokli, šautauts. :)

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2021. gada 22. februārī, 00:53
0
post

Pret! Tu vien staigā pa projektiem, nespēj pats nolemt, ko vēlies.

KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2021. gada 22. februārī, 01:19
0
post

Viss, kur esam satikušies, tas bija PD, un arī tad biji ļoti maz. Nezinu par to, ko citi stāsta, bet manās acīs neesi ne ar ko izcēlies, ne ar labu, ne sliktu, tieši tādēl teikšu : PRET.  Nekas personīgs, nedusmojies, bet tās ir tikai manas domas un viedoklis, bet still, veiksmi!

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2021. gada 22. februārī, 01:57
0
post

Par spiti iemetisu par

Andis619
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 12h 5m 50s
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 01:07
Pievienots, 2021. gada 22. februārī, 02:27
2
post

PAR! Ļoti labs RP'otājs. Ticu, ka cels KICK komūnu vienīgi uz augšu. Pazīstu jau ilgu laiku, vienmēr pierādījis sevi tikai no gaišās puses. Ļoti nosvērts un saprotošs jaunietis. PAR PAR PAR!

command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2021. gada 22. februārī, 17:57
0
post

nonem bold un italic tad izlasisu


LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 23. februārī, 05:40
1
post

Kāds no moderatoriem var vērt ciet, tāpēc kad nav pagājušas divas nedēļas, pirms iepriekšējā pieteikuma. -  https://mta.kick.lv/forums/topi…sh/?post=59619

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2021. gada 23. februārī, 21:36
1
post

Dibenā līdējs, nav pelnījis atrasties administrācijas sastāvā.

Kategorisks pret.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 25. februārī, 01:02
0
post

Neizlēmīgs puika, kad izlemsi visu, tad mēģini velreiz, pagaidām trausli viss te ir.

noraidīts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0