bilde ko parada kad esi afk par ilgu
7
0
topic
[LSPD] David Bennet
wolfenstein
Lietotājs
242 atbildes forumā
Online: 8d 3h 58m
Redzēts 7. janvārī, 21:59
Pievienots, 2021. gada 21. februārī, 20:53

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Bennet, David
Dzimums: Vīrietis
Personas kods: 160695-21763
Dzimšanas vieta: Los Santos Slimnīca
Štats: San Andreas
Deklerētā dzīvesvieta: San Andreas Boulevard, Idlewood.
Faktiskā dzīvesvieta: San Andreas Boulevard, Idlewood.
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs: 852085
E-Pasts: dbenn@whiz.sa

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Vēlos kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku jau no mazotnes, jo man vienmēr ir paticis palīdzēt cilvēkiem, aizsargāt tos un palīdzēt cilvēkiem ar problēmām dzīvē ar atkarībām, piemēram narkotiku lietošana, alkahols. Vēlos palīdzēt cilvēkiem, kuri ir nabadzīgi un neredz citu izeju dzīvē.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Esmu pabeidzis policijas akadēmiju, esmu gatavs darbam, fiziski sagatavots bez veselības problēmām ar gribēšanu strādāt.
Kādi ir riski darbā policijā?: Strādājot Los Santos Policijas Departamentā, riski var būt dažādi. Tevi var notriekt, sašaut, nodurt, bet ar to jāsamierinās, ja vēlies strādāt.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, David Bennet, Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprinu, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Ričards
Vecums: 14
In-Game UCP vārds: wolfenstein
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā, spēšu.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā, spēšu.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://imgur.com/a/m5FIJEX - Saprotu, kad /history nav tas pats spožākais, bet kā redzams, ajaili ir diezgan seni. Esmu atgriezies kick.lv ar domu erpot LSPD, tapēc centīšos savaldīties un pierādīt sevi atkal.

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 21. februārī, 23:53
0
post

LSPD] Jim Cartez - Arhīvs - www.PLAYHARD.lv

Cien., David Bennet
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.

Februāris, 21, 2021.gads
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

((
 Pie tava pirmā pārkāpuma, saņemsi atbilstošu administratīvo sodu un izlidosi no frakcijas, bez iespējām atgriezties atpakaļ.))
((Akadēmija sestdien, 20:00))

Lietotāji skatās šo tēmu: 0