bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
[LSPD] Richard Baine
Ziemsitis
Lietotājs
29 atbildes forumā
Online: 11h 12m 59s
Redzēts 2021. gada 06. aprīlī, 13:51
Pievienots, 2021. gada 16. februārī, 14:20

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Richard Baine
Dzimums: Vīrietis
Personas kods: 092879-75843
Dzimšanas vieta: Las Venturas slimnīca.
Štats: San Andreas.
Deklerētā dzīvesvieta: 3209-1Market street #54 LS
Faktiskā dzīvesvieta: 3209-1Market street #54 LS
Pilsonība: Amerikānieša
Tālruņa numurs: 22456843
E-Pasts: domburrichard@lossantosgggmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Par LSPD darbinieku es vēlos kļūt dažādu iemeslu vadīts. Galvenokārt es vēlētos uzsvērt savu pagātnes pieredzi. Las Venturas pilsētā esmu pilnībā apguvis kārtībnieka profesiju, vēlāk to praktizejis un savu karjeru attīstījis līdz policistam, tālāk jau nedaudz armijas pieredze. Jau no dzimšanas iestājos par demokrātiskām vērtībām, ko pierādu ar savu profesionālo darbību vistiešākajā nozīmē. Man ir svarīga cilvēku, kā arī sabiedrības kopējais labums, daru un darīšu visu, lai veicinātu šo vērtību nostiprināšanos un attīstu arī turpmākajā nākotnē. 
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Domāju, ka mani ir nepieciešams pieņemt departamentā, jo, kā jau iepriekš minēju, mana lielākā motivācija ir cilvēki, to drošība un vērtību aizsargāšana, kas arī vistiešākajā veidā korelē ar PD vērtību prizmu. Tas ir jautājums par manu disciplīnu, to, ka esmu savas karjera kāpnes būvējis no pašiem pamatiem, sasniedzot pašu augstāko un vērtīgāko paša spēkiem. Līdz ar to esmu motivēts vairāk kā daudzi citi, disciplīna ir mans otrais vārds.
Kādi ir riski darbā policijā?: Noteikti, ka risku sakarā es pieminētu tieši to, ka darbs no vienas puses šķiet mierīgs un rutīnisks, taču tajā pašā laikā tas ietver lielas spriedzes momentus, it īpaši tad, kad ir nepieciešams apturēt un atbruņot agresīvus un bruņotus cilvēkus, kuri apdraud sabiedrisko mieru un kopējo drošību.
| 3 posms; Zvērests | 

Es, Richard Baine, Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Rolands
Vecums:  16, šogad pamatskolu beigšu
In-Game UCP vārds: Domburs
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): nevaru ielikt tagad, jo neesmu ig

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 18. februārī, 20:23
1
post

Cien., R.Baine

Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek noraidīta.
Tas nozīmē, ka Jūs netiekat pārvirzīts uz nākamo kārtu - intervija.
Atkārtotu aplikāciju variet iesūtīt pēc 2 nedēļām.

Februāris 18.; 2021
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

 

Ziemsitis
Lietotājs
29 atbildes forumā
Online: 11h 12m 59s
Redzēts 2021. gada 06. aprīlī, 13:51
Pievienots, 2021. gada 19. februārī, 11:20
0
post

Es, Richard Baine, uzskatu, ka atteikums ir nepamatots. 

Man kā kandidātam ir pilnas tiesības uzzināt atteikuma iemeslu un galvenos šī atteikuma pamatojumus, lēmuma izsludināšanas brīdī. 

Pretējā gadījumā, Jūs, kā PD pārstāvji, esiet pretrunā ar darba likumu, neievērojiet to, tajā paustās amata kandidāta, kā arī darba ņēmēja tiesības. Nevēlos tieši norādīt, taču būtu jāsaprot, ka šī būtu  izcila augsne turpmākajām tiesvedībām, kā arī iekšējam darba auditam, izskatot Jūsu personīgo amata atbilstību un profesionalitāti kopumā. 

 

Ar cieņu, 

Richard

Pēdējo reizi rediģēja Ziemsitis, 2021. gada 19. februārī, 11:21.
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2021. gada 19. februārī, 11:26
2
post

((šito sūdu vajag OOC risināt, jo šitam nav nekāda veida Iekš tēla pamatojuma. Tak darings lien iekšā dirsā burtiskā nozīmē.))

((Kāmēr LSPD vadība neimainīsies tikmēr normāla attieksme nebūs))

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 19. februārī, 11:43
0
post

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Cien., R.Baine

Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto apelāciju , pēc kā ir nonākts pie secinājuma ka jums nav iegūta B kategorijas autovadītāja apliecība . Rekrutācijas apmācība ir nonākusi pie secinājuma noraidīt jūsu apleāciju.

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2021. gada 19. februārī, 11:43.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0