bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
9
5
topic
( Sūdzības par spēlētāju- Brenna Lavoie ) Servisa dedzināšana
Enija
Meitene zeltene
Enija
61 atbildes forumā
Online: 11d 14h 1m
Redzēts 2022. gada 26. septembrī, 17:44
Pievienots, 2021. gada 18. februārī, 19:06

Iesniedzot sūdzību par spēlētāju

 

Tavs lietotājvārds: Rachael Reed

 

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Brennan Lavoie, Cole Smith

 

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Ēkas dedzināšana bez iemesla, viņa acīs ir iemesls- atteikšanās no biznesa plāna.

 

Pierādījumi:

Komentāri: Tatad pirms 2 nedēļām uz servisu atbrauca Brennan Lavoie un cits viņa draugs. Teica ja nebūs 10 k tad dedzināšot servisu nost, labi to gadījumu mēs jau aizmirsām un izvairijāmies. Tagad pirms kādām 3 dienām viņš no nekurienes atbrauc uz mūsu servisu un saka ka viņam ir darījuma plāns ko pats ir izdomājis. Mes plānam nepiekritām un nevēlējāmies viņus vairs servisā tādēļ pēc laika aizgāja. Dažas stundas pēc notika daudz rp un sarunas gan ooc gan ic. Beigās es jau sēdēju viņu busiņā kopā jau ar 3 citiem čaļiem. Draudēja nogalināt un piedāvāja biznesa plānu, ka katru nedēļu viņi paņems no mums 7k, ja nē servisu dedzinās. Beigās arī no tā atteicāmies un neko nedirsām vienkārši nevēlējāmies problēmas ar viņiem. Tad nu atkal pēc kāda laika ierodas servisā Brenna un saka, ka gaidīšot mūs pēc brītiņa pie ugunsgrēka. Tad nu jau mēs sapratām, izdzinām vērtīgākās mašīnas no servisa un es braukāju apkārt tam un skatijos vai viņi nebrauks. Tad nu ieraugu 3 cilvēkus uz jumta nu protams Brennu un viņa čomus. Uzkāpju aukšā viņi iesāk ooc sarunu un prasija kā viņus redzēju, ja viņi bija nogūlušies. Nezinu par viņiem bet es skaidri redzēju 3 cilvēku mierīgi stāvam uz servisa jumta. Pats labākais ka neviens nebija servisā pat ne tā īpašnieks Rodrigo Reed un kā jau 1 ad teica, ja īpašniks nav spēlē apsargi dara visu to labāko lai kāds cits neiienāktu. Bet nu protams kādā veidā tika uz servisa jumta 3 apsargiem nemanot, un arī bez paša īpašnieka onlainā. Situācija beidzās pateica Cole Smith: Lab tev taisība ata.

 

SS:

 

Tad nu sākas īstā dedzināšana.

Es servisā kopā ar Akan Names runājām pēc kā iznācām ārā un redzam ugunsdzēsējus un policiju. Prasam kas notiek šie- servisu dedzina. Nu labi. Kamer es ar ad runaju ooc ugunsdzēsējs saka: varbut nedzest? kā arī neparko lej virsū ūdeni visiem cilvēkiem, kamer sēdēja ugunsdzēsēju mašīnā. Pēc brīža viss biedzās visi aizbrauc prom es prasu ad liesmas izdzēsa?

 

Ss kā lēja ūdeni virsū, kaut ēka nedega un nekas nenotika:

 

Viņa atbilde:

 

Nu labi, jā bet bet pēc 2 minutēm atnāk admini un sāk mētāt mollijus kā arī nomest 1 man sejas priekšā pēc kā aizdegos.

 

Ss:

 

Kā arī kad jautāju kur ir iemesls lai dedzinātu šī ir viņa atbilde:

Kaut arī noteikui ir šādi:

Un nu es prasiju Logixam kur ir iemesls dedzināt, viņa atbilde:

Es neesmu tāds cilvēks kuru pisināt varēs :D

 

Pēdējo reizi rediģēja Enija, 2021. gada 20. februārī, 22:57.
niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 19h 24m
Redzēts 10. maijā, 21:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 18. februārī, 19:59
0
post

Neraudi par tam liesmām , rpiski serviss dega visu laiku kopš atbraucu es. 

 

Enija
Meitene zeltene
Enija
61 atbildes forumā
Online: 11d 14h 1m
Redzēts 2022. gada 26. septembrī, 17:44
Pievienots, 2021. gada 18. februārī, 20:12
0
post

Bet kur tad iemesls lai aizdedzinātu, jo viņš pats izdomāja darījumu kuram mēs nepiekritām?

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2021. gada 18. februārī, 20:15
3
post

Tātad. Viss ir pavisam vienkārši. Esam nelegāla organizācija, kas nodarbojas ar, šajā gadījuma, reketismu. Es un Cole pie Jums piebraucām pirms divām nedēļām aptuveni, jā. Vairs logus neatradīšu, jo tas būtu ļoti grūti, taču atceros, kā rpojāt šādas lietas. (Rachel un Rodrigo) /do Apsargi tēmētu uz personām. - Nezinu ar ko, pimpi, pirkstiem vai ko. Tad abi reizē noerpojāt vienādu komandu. /me iekāptu iekš auto un bēgtu.  YappiDoors bija situācijā klāt, varēs apgalvot šādu faktu.  Situācija izpisāt, tādējādi atstajot mūs paliekam tur. Lai nesodītu ar MG, mēs vienkārši aizbraucām. Atbraucām vakar, uzsākot pavisam mierīgas sarunas, kuras ir redzamas Cathay Criminals topikā. Piedāvajām biznesa darījumu, kurā mēs dabūjam klientus, dodas savus darbus Jums, taču iknedēļu ievācam noteiktu naudas daudzumu. Tas ir pilnīgi normāli. Jūs, sākāt ar to, ka nekas nebūs. Devu iespējas pārdomāt, uzliku draudus, lai apsverat iespēju piekrist. Jo jūsu apsargi, kuri pat nav algoti ar RP, vispār nekam neder. Neredzu no viņiem nekādas jēgas.  Nolaupījām Rachelu. Devāmies tripiņā. Izpeldinājām, pieļauju, ka tam būtu jābūt tam, kas nosaka, Jā, mēs darīsim. Bet nē, uzstādījāt savu vienaldzību. Kapracis jau man bija uzrakstījis, bez prasīšanas, ka servisu drīkstu mierīgi nokurināt, ko izvēlējos arī darīt...    Jūs uzskatāt, ka nekad nevarat zaudēt. Taču Jums tika dota izvēle.  Aizmirsu piebilst vēl vakar vakarā par situāciju, kurā Tu pasauc mani uz sarunu, uz kaut kādu nēģeru gangbangu, ka samaksāsi mums. Beigās centies kaut ko appist un tā arī pie rezultāta netiekam.

P.S. Runājot par jumtu. Tu smejies? 

https://imgur.com/a/Ki1sDID     - Šeit ļoti labi var redzēt, ka atkal ir izmantotas spēles priekšrocības savā labā, jeb MG. Skatoties ar trešo personu, redzējāt trīs cilvēkus uz jumta. Taču dzīvē mēs visu redzam no acu līmeņa, plus jumtam ir priekšā neliels borts, nezinu, kā tu tā būtu varējusi mūs redzēt.     Nākamajādienā paradījas uz jumta apsarga NPC, kārtējo reizi bez RP nealgots klauns, kas it kā ir vērtīgs, bet tajā pašā laikā nē.   

 

Pēdējo reizi rediģēja Logix, 2021. gada 18. februārī, 20:27.
ForesT
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Rafaello, Rapapiņš
145 atbildes forumā
Online: 7d 22h 46m
Redzēts 2022. gada 25. decembrī, 22:27
Pievienots, 2021. gada 18. februārī, 20:31
0
post

konpensacija būs apsargu ģimenēm?

Enija
Meitene zeltene
Enija
61 atbildes forumā
Online: 11d 14h 1m
Redzēts 2022. gada 26. septembrī, 17:44
Pievienots, 2021. gada 18. februārī, 20:33
0
post

Par tām iepriekšējām 2 nedēļām es piekrītu, ka varbūt viss nebija pietiekami labi ar apsargiem nokārtots, jo tā pirmā reize kad randoma atnāk cilvēki uz servi. Par to ka nebaidijāmies un nemaksājām, tur tā lieta es tev dotu 20-30 k lai jus liktu miera un es to rakstiju. Tu teici lai es dodu naudu pirma es tev neuzticejos. Tiesam doma es gribetu jus apcakaret. Es vienigi velejos lai beigtu draudet ar ck dedzinasanu un visu to. Nezinu par jumtu bet jus mana ekrana stavejat pie pasas margas 3 cilveki. Nevareju nepamanit.

 

Visu ko velos ir lai tu neruna par ooc lietam ko darijam nepareizu un nezinaju, bet kads bija iemesls dedzinat, ja tikai atteicamies un spiedat sadarboties, kaut mums tas nav vajadzigs.

ForesT
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Rafaello, Rapapiņš
145 atbildes forumā
Online: 7d 22h 46m
Redzēts 2022. gada 25. decembrī, 22:27
Pievienots, 2021. gada 18. februārī, 20:51
0
post

jūs paši visu ievilcinājāt OOC 

Enija
Meitene zeltene
Enija
61 atbildes forumā
Online: 11d 14h 1m
Redzēts 2022. gada 26. septembrī, 17:44
Pievienots, 2021. gada 18. februārī, 20:58
0
post

Nea ta nebija pirms tam 2 nedelam ooc saruna bija ta kad admini runaja ar mums par tiem apsargiem un ka vajag rpot ar viniem. Parejo dalu mes centamies rpot ar apsargiem, bet ta nav sakara ar ekas nodedzinasanu ic. Saprotu to MG par apsargiem, bet ka tas saistits tagad ir ar ekas dedzinasanu to es nesaprotu. Un par 1 ddzinasanas meginajumu vini saka ooc, ka es te redzeju vinus, paradija vel savu kra** visu taja ss vari redzet kur 1. reize centas dedzinat. :)

Pēdējo reizi rediģēja Enija, 2021. gada 18. februārī, 21:05.
Enija
Meitene zeltene
Enija
61 atbildes forumā
Online: 11d 14h 1m
Redzēts 2022. gada 26. septembrī, 17:44
Pievienots, 2021. gada 18. februārī, 21:12
0
post

Man nevajag atbildi par tiem ooc sarunam un MG par tiem kaut varat likt, bet es vēlos uzzināt kāds bija tas labais iemesls lai nodedzinātu 70 k eku ar 5 sargiem 2 npc, 1 towtrucku, 3 merši un 3 močiem ? Vienigais ko izdarijam bija atteicamies no vinu izgudrota darijumu, kuru tapat beigas piespieda nemt. Un ja ir jega raudat del 100 k +. :)

 

Pēdējo reizi rediģēja Enija, 2021. gada 18. februārī, 21:22.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2021. gada 18. februārī, 21:32
0
post

Kādu 70k vērtu ēku? :D To izveidojis ir Tropkillaz. Interjera cena 15000$, kaut gan tas ir absurdiski. Ja Tu neesi kaut ko sapratusi, ieej Cathay Criminals topikā un paskaties filmu. Es problēmu situācijā nesaskatu. Jūs domajāt, ka nekad nezaudēsiet, ja kādam nepiekāpsieties. Lai nelegalā sfēra serverī strādātu, tad tādi ,kā Jūs - vienaldzīgi sūdi ir totali jādrāž dirsā, lai saprot, ko dara. Es Tev nenācu un neteicu. Davaj dod man piķi, ja nē dedzinu. Es iesāku visu normāli, Jūs centāties kaut kā mani izpisināt. Rakstīji man kaut ko Pma vislaik nesvarīgu. Lūk ir rezultāts. Ja nelegalais FMK atļāva nokurināt Jums to pirti, nu tad es vispār esmu starā. Neredzu sūdzības jēgu. 

Paldies,

Ar cieņu, Sandis.

Enija
Meitene zeltene
Enija
61 atbildes forumā
Online: 11d 14h 1m
Redzēts 2022. gada 26. septembrī, 17:44
Pievienots, 2021. gada 18. februārī, 21:51
0
post

Ja, 70 k eku pirkam no Wo1in kura ir ļoti mappingota. Un nu atkal atbildi ic iemeslu lai dedzinātu ēku ir tas ka esam vienaldzīgi sūdi ar rp un visu to? Tiešām smieklīgi jūs mani ic pirms tā brīža vispār nepazināt, tad tas ir domāts atkal ka iemesls bija ka ooc nepatikam cik saprotu ja? Es neesmu tā kura, pieņem tavu reportu par citu tēmu un atbild pma ar: Gaidi ritdienu kad eka bus nodedzinata.  :) Atbildi tagad normali kads bija ic iemesls lai dedzinatu nevis atkal izdoma kko ooc kaut pazit tu mus ne ic ne ooc npazini. <3

 

Ar cieņu, Enija

Pēdējo reizi rediģēja Enija, 2021. gada 18. februārī, 21:52.
Enija
Meitene zeltene
Enija
61 atbildes forumā
Online: 11d 14h 1m
Redzēts 2022. gada 26. septembrī, 17:44
Pievienots, 2021. gada 18. februārī, 22:00
0
post

Tur tā lieta, ka nav iemesla pat viņam uzrīkoties tajā ic. Jo pirms tās 1 sattikšanas un draudēšanas mes otru nepazīstam. Tagad viss jau ir nodedzināts un viņa iemesli lai to darītu bija, ka atteicāmies no darījuma un pisinajam viņu. Ka jau ari redzeji ss no noteikumiem, lai dedzinātu ēku ir jābūt detalizētam iemeslam. Bet kur tāds ir to es nesaskatu, tikai vienīgi ooc problēmas un rp.

Pēdējo reizi rediģēja Enija, 2021. gada 18. februārī, 22:01.
RainersK
Lietotājs++
263 atbildes forumā
Online: 39d 7h 44m
Redzēts 18. martā, 09:52
Pievienots, 2021. gada 18. februārī, 22:09
1
post

Nezinu šim visam backstory, bet es uzskatu, ka varēji šim servisam ļaut turpināt attīstīties tālāk. Varbūt ne no spēlētāja, bet administratora puses, Logix. Teikšu atklāti - tu RolePlay pārzini labi un noteikti apzinies, ka šis nebija tas labākais serviss, varēji jau ļaut turpināt mācīties un iegūt pieredzi RP jomā šī servisa pārstāvjiem. Lai arī tev tur bija tā atļauja, es tavā vietā būtu pažēlojis iesācējus. 

GL !

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2021. gada 18. februārī, 23:56
0
post

Palūgšu izbeigt čatu!

Katrs nākamais liekais posts tiks sodīts ar 1 brīdinājuma punktu. Atļauts izteikties tikai sūdzības izskatītājam un sūdzības iesaistītajiem, lai pievienotu tikai papildus pierādījumus(ekrānšāviņi, logfiles, situācijas video, detalizēts situācijas apraksts).

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2021. gada 21. februārī, 03:11
0
post

Ja NELEGĀLO FRAKCIJU MENEDŽMENTA KOMANDAS līderis/biedrs ir devis atļauju, un cik noprotu tu to zināji, nesaprotu kāds iemesls ir sūdzībai.

Te jau pareizāk būtu veidot sūdzību par Kapraci, ka viņš ir devis atļauju tam, bet viņš ir Neleg FMK kas nozīmē ka viņš sevi ir pierādijis ja sēž esošajā amatā.

Es jau tomēr nevēlos lai kāda legālā f3 nodeg un nedod dievs sakrīt CK. Uzskatu ka jums Servissam būtu interesantāk samaksāt naudu un turpināt veidot interesantāku lomuspēli, jo kad tev pa labo roku ir nelegālie, tas nozīmē, ka tev ir daudz reižu vieglāk attīstīties, atbrīvoties no konkurentiem, un tādā veidā pelnīt sev to Fame.
Aizdomājies par šo.. un sazinies ar Logix forumā un pasaki viņam savu gala atbildi vai tomēr vēlies maksāt un veidot INTERESANTU Rolepley - nevis vnk fermot piķi un pirkt mahas.

Sūdzību vēršu ciet, ja vēlies uzzināt detalizētu info par to kāds iemesls ir lai tevi dedzinātu, tur jau jāvēršās pie Kapiņa - viņš ir sniedzis atļauju. ( Neesmu sure vai viņam ir obligāti jāsniedz tev tas info. )

 

Ja vēlies, vari sazināties ar mani forumā varu pastāstīt kāda man bija pieredze, kad erpoju servissa īpašnieku un piķoju 50k/mēnesī nelegālajai frakcijai, lai aizsargā mani.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0