bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
8
2
topic
[SPĒLES UZRAUGS] JOPTV
martinsh
Bijušais administrators
50 atbildes forumā
Online: 4d 8h 19m
Redzēts 2023. gada 05. decembrī, 18:08
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 23:15

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ +/- ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ X ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ - ]


Anketa

Vārds: Mārtiņš

Vecums: 18

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir):  

Izveidoto personāžu saraksts: 

Charlie Nickson : LSC - Priekšnieka vietnieks

Isabella Niskcon : LS Apkure - Priekšnieks

Chad Bin Laden : bezdarbnieks - random čuvaks, kas dzen bazaru IC

Pieredze šāda veida amatā: Personīgas pieredzes man nav, bet kopš pirmā pieteikuma esmu parunājis ar pāris cilvēkiem, kas ir adminstratoru sastāvā vai bija agrāk bijuši sastāvā un esmu nedaudz ieguvis informāciju, kas, kā notiek.

Pieredze lomuspēles jomā: Lomuspēlē man pieredze ir diezgan liela, bet mīnus ir tāds, ka man ir personīgi bijusi maza pieredze nelegālajā jomā, bet tas nenozīmē, ka nerubiju fišku, kas notiek tur.

Visu var droši uzzināt uzrakstot PM vai iekš spēles, kādas man ir spējas lomu spēlē.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://imgur.com/a/8ZoBT4h

Motivācijas vēstule: Tā... Sveiki visiem! Sāksim ar to ka mani sauc Mārtiņš, iekš spēles esmu satopams, kā Charlie Nickson vai Isabella Nickon. Labi tā informācija nav baigi vajadzīg, bet kautkā jau vajadzēja iesākt vēstuli. :). Centīšos savu vēstuli noformolēt īsi, lai nevienam neaizskavētu laiku. Ja kādam interesē, liela daļa informācija ir izlasāma iepriekšējā pieteikumā ( https://mta.kick.lv/forums/topi…uzraugs-joptv/ ).

Tā, kā jau biju minējies iepriekšēja pieteikumā, uzraugi ir palikuši ļoti maz, šoreiz vairāk par diviem nevarētu nosaukt. Tādēļ arī rakstu šo pieteikumu, jo tiek aktīvi tiek viņi meklēti.

Es varētu uzrakstīt šeit, ka spēles uzraugi un adminstratori, reti ņem reportus, bet tā nevaru teikt, tapēc ka repotus rakstu ļoti reti un no citiem arī neredzētu ka sūdzētos ( nu izņemot tie, kas pieteikumus uz GM raksta ). 

Daudzi atkal ganjau rakstīs zem topika, ka es neko vairāk par pasīvo lomu spēli nemāku. Bet... kādēļ tad jūs tie visi lielie RP atēlotāji atbraucat pie manis uz servisu un neko vairāk IC, kā "salabo" izspiest nevarat?, vai arī PM tik drukāt vai vari nosēdināt, vai vari uzčipot utt., reti kurš ierodās servisā un IC ceļā runātu. Neviens pat mašīnu nemāk pārdot, bez OOC vairs. Tādēļ tie visi lielie RP attēlotāji, kas neko vairāk kā ar LSPD mašīnām nebraukā un paprasa tiesības lai tik  parāda ( un to pašu reti kurš māk pareizi izdarīt ) , var droši tīt tālāk un atļaut izvērtēt manu topiku pieaugušiem cilvēkiem, kas saprot, ko nozīmē lomu spēle.!!!

 

P.S. Šī motivācijas vēstule nav domāta lai nomelnotu serveri, bet gan lai nomelnotu visus lielos erperus, kas raksta visus gudros komentārus zem topika!

Pēdējo reizi rediģēja martinsh, 2021. gada 13. februārī, 21:16.
bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 23:16
1
post

Motivējoša motivācijas vēstule, pret

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 23:17
0
post

Sveiks, no manis šoreiz būs pret, ir pagājis labs laiciņš, kopš uzrakstiji pieteikumu, bet joprojām domāju, kāpēc Tu vispār rakstīji pieteikumu, ja saproti, kad ar neko neesi izcēlies un neesi neko darījis, teica, kad Tavs account ir tukšs, tāpat arī tagad, ar neko  baigi tas nav izmainījies, IG Tu varbūt esi aktīvs, čuvaks kā tāds normāls, bet nezinu, vai spēsi kādu apmācīt, jo domāju, kad neesi tam vel gatavs, ja manās acīs ar kautko izcelsies, vai parādīsi kad būsi spējīgs apmācīt jauniņos tā, lai viņi tiešām zin pašus pamatus, vismaz tā, lai varētu mēģināt nepārkāpt  noteikumus, tad ielikšu rekomendāciju. Ir situācijas, kurās esmu sastapies ar Tevi, strādājot iekš LSPD un daudzreiz traffic stop laikā Tu sāc raudāt, nuu, gluži par raudāšanu to nosaukt nevar, bet ir reizes, kad pasaki kad negribas neko erpot, un lai Tevi palaižot, kā arī parasti Tu tiec apstādināts kad slīpē ar kādu miseni, vai lidinies ar saviem pārforsētajiem auto. Es protams ļoti atvainojos, bet statusu Tev nevajag, vismaz pagaidām. ( Ņem vērā to, ko teicu, ja pierādīsi kad esi spējīgs pavilkt šo stautusu un kādu apmācīt, editošu savu atbildi, un ielikšu rekomendāciju. ) :)

Pieteikums kā tāds ir normāls, bet zemāk norādīšu vismaz pēc manām domām to, kas man nepatika. 

1. Motivācijas vēstule ir uzrakstīta kā iepazīšanās topiks.

2. Pie character esi uzrakstijis, kad prosta čuvaks kurš dzen bazaru, tad labāk beigās tur pie viņa varēji nerakstīt neko.

3. Savos 18 gados ar neko vairāk kā erpošanu servisā neesi izcēlies, saprotu, kad cilvēki ar kuriem Tu erpo iedos rekomendāciju un atbalsīs Tavu kandidatūru uz šo statusu, bet tas neko nemainīs, jo savējie vienmēr pa bracki iedos par.

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2021. gada 13. februārī, 03:11.
Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 23:29
2
post

pateici domas par serveri un pateici kā tevi sauc, pret.

gl

cau

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 27. aprīlī, 20:16
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 23:41
1
post

Tu pat nevarēji bez ajailiem paciesties pat mēnesi.

Pret

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2021. gada 13. februārī, 00:21.

LMD
Lietotājs
LMD
81 atbildes forumā
Online: 11d 17h 6m
Redzēts 2. aprīlī, 07:33
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 23:45
2
post

Tātad, labu administratoru nav daudz un runājot par tām "report" rindām, tās reizēm ir garas, vakar mans reports bija #7 un es pat nesagaidīju, kad to izskatīs. 

   Lomu spēli manuprāt Tu atveido labi, esmu ar to saskāries. Kā arī motivācijas vēstule manuprāt bija laba, tādēļ es teikšu "par".

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 10:32
Pievienots, 2021. gada 13. februārī, 08:21
2
post

akd martin kp motivacijas vestule vsp kko nomelno? 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 13. februārī, 08:44
0
post

Būšu pret , pats parādiji to ka nemāki nervus turēt kopā

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2021. gada 13. februārī, 08:44.

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 20:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 13. februārī, 11:06
1
post

Ko sprēgā, utubunga? 
PRET! Savā pieteikumā pat objektīva viedokļa nav. 

Un to tu sauc par ''motivācijas vēstuli''? Nē nu, ja tā ir motivācijas vēstule, lai ieliktu tev anti-rekomendāciju, tad jā, tu esi uzvarējis gada balvu. 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2021. gada 13. februārī, 11:09.

KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2021. gada 13. februārī, 11:18
1
post

Sveiks, esmu Tevi redzējis iekš servera, liecies sakarīgs, pieaudzis džeks. Tu esi tāds pats auto entuziasts, kā es, tāpēc mehāniķos Tevi redzu bieži un ar Tu, ar savu RP varētu sniegt palīdzīgu roku arī citiem jaunajiem. Lai jau Tev veicas. PAR! 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 14. februārī, 22:57
0
post

Nepiemērots kandidāts, kā arī neesi centies veikt improvementu no pagājušā pieteikuma.

noraidīts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0