bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
6
0
topic
[Sūdzība] Assasin
Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. janvārī, 03:26

 

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds:TeejinaBLAT

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Assasin

Iesaistīto personu lietotājvārdi:Es,Assasins,Ofkors

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa:

Pierādījumi: RP situācija ar Ofkoru,kur izraksta lapiņu-

https://imgur.com/a/M1BSRRw

RP situācija ar Asassinu-

https://imgur.com/a/UfguTFu

Pierādījumi,kad automašīna ir konfiscēta LSPD-

https://imgur.com/a/jte9mXJ

Komentāri:Tātad,centīšos runāt īsi,nopirku mašīnu,mašīna nebija piereģistrēta.Dabūjis automašīnu lēnām krūzoju pa LSu.Zinot,kad automašīna nav reģistrēta,uzmanīgi braucu pa pilsētu.Pēkšņi redzu,kad aiz manis ir policists,kas stādina mani.Nostājoties ceļa malā policists redzēja,kad automašīna nav piereģistrēta,policists bija laipns vārdā Quadeca Moore. (Ofkors) Viņš man izteica brīdinājumu,kā arī izrakstīja lapiņu (kvīti),kur bija skaidri un gaiši rakstīts,kad man ir divas dienas dotas,lai piereģistrētu savu automašīnu.Kad visa rp situācija beidzās ar Quadeca Moore (Ofkoru) viņš ielika lapiņu iekš manas automašīnas un ic teica,lai uzrādu kādam policistam,ja gadījumā mani notur kāds un jautā ''kāpēc tev nav piereģistrēta automašīna?'' Kad Ofkors lapiņu iedeva,noerpoju,kad nolieku to uz pasažiera krēsla.Rp situācija beidzās un katrs devās savu ceļu.Beidzis situāciju,devos mazliet tālāk pabraukāties un doma bija iet off.Pēc neilga brītiņa pieripo Jonathan O'Reiley (Asassins) saka,lai kāpju ārā no automašīnas.Biju mierīgs,kā arī klausīju policista norādijumus,Jonathan O'Reiley (Asassins) izgāja pilnu auto apskati,centās noskaidrot,vai automašīna nav zagta.Izejot auto pārbaudi visi dati sakrita ar automašīnas dokumentiem.Dokumenta pārbaudes laikā visu laiku teicu,lai paskatās to kvīti,ko Quadeca Moore (Ofkors) bija izrakstījis,taču nekādas atbildes tā arī nesaņēmu,tiku noignorēts.Un tad pēkšņi Jonathan O'Reiley (Asassins) izlēma izsaukt TLL konfiscētājus,īsāk sakot auto tika aizvests uz TLL konfiscētavu,kad auto aizveda uz konfiscētavu Jonathan O'Reiley (Asassins) centās mani vest uz cietumu.Es visu laiku teicu,lai Jonathan O'Reiley (Asassins) aplūko to kvīti,ko bija izrakstījis Quadeca Moore. (Ofkors) Visu laiku tiku noignorēts...Tad starp mums sākās kaut kāds rp bullshits,Jonathan O'Reiley (Asassins) bez rp izvilka teizeri un mani noteizoja,es protams erpoju sekas u.t.t. Situācija bija tik ilga un kaitinoša,kad pateicu,ka man pietiek šitais bullshits.Teicu,lai jailo,jo man galīgi nebija noskaņojums,kaut ko tālāk erpot ar to Jonathan O'Reiley (Asassins) Iemeta ajailā par rp avoid + ic jail,kas ir protams saprotami.Vēlāk sēžot es savā ajailā,redzu,kad manu automašīnu iemet LSPD konfiscētavā uz 5 dienām,kā arī sods cik noprotu 36k.Uzskatu,kad tas nav taisnīgi,man deva kvīti un limitu uz divām dienām,vismaz varēja kaut ko atbildēt Jonathan O'Reiley (Asassins) nevis klusēt kā mēli norijis.Nu tā.. ajailu dabūju,bet nesaprotu,kā man mašīnu iemeta LSPD konfiscētavā (+vēl sodu uzlika),ja manu automašīnu aizveda uz TLL konfiscētavu.Situācija beidzās ar to,kad dabūju ajailu un mašīnu ne par ko iemeta LSPD konfiscētavā kaut vai viņu aizvilka uz TLL konfiscētavu.Visu,ko vēlējos bija ic atbilde no Jonathan O'Reiley (Asassins) puses kāpēc viņš klusēja un neko neteica par to kvīti,pat viņu neaplūkoja.Kā arī vēlētos dabūt savu automašīnu atpakaļ,jo viņa tika vilkta uz TLL konfiscētavu nevis uz LSPD konfiscētavu.Varbūt tad tomēr nevajag atļaut policistiem rakstīt tās lapiņas/kvīti,kur ir dots termiņš 2 dienas,lai piereģistrētu savu automašīnu,tas tikai lieki maldinās spēlētājus,jo katrs policists dara,kā pats vēlas un neko nevar saprast no viņiem.Viens iedod termiņu,bet otrs neko nedod un uzreiz pa tainso un cietumu....

 

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2021. gada 31. janvārī, 03:42
0
post

Tātad, tā vietā, lai tu censtos reģistrēt savu automašīnu, es redzu kā tu vienkārši drifot apkārt pa Los Santos, veicu nummuru salīdzinājumu, pēc kā arestu, tu speciāli vilki laiku.

Iemesls kapēc tazer netika noerpots -

 

Sods par kuru tika konfiscēts auto: ((Automašīnas sākotnējā cena apspriežoties ar VCT līderi ir 360'000))

 

Pēdējo reizi rediģēja Assassin, 2021. gada 31. janvārī, 03:42.

Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 31. janvārī, 03:49
0
post

Es savu pateicu/parādiju gaidu lēmumu.. vienkārši neuzskatu kad tas ir forši ka viens saka kad man tiek iedots termiņš un pa tām divām dienām varu piereģistrēt automašīnu bet kad satieku kādu citu policistu tas uzreiz mani ved uz ķurķi.. vnk wtf kaut ko sabazarējiet savā starpā  kad tā nedrīkst darīt or smth like dat

Pēdējo reizi rediģēja Tējaaa, 2021. gada 31. janvārī, 03:50.

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 31. janvārī, 08:19
3
post

Kāpēc tu to raksti OOC sūdzībā? Ja tā ir IC sūdzība , palūgšu aizvērt un veidot pēc parauga.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0