bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
5
6
topic
(Driver ar emku iespejams bez rp meiģina novākt personas) Dave Lynch
Deivs
Lietotājs
Deivs
19 atbildes forumā
Online: 1d 0h 47m
Redzēts 2021. gada 24. janvārī, 03:23
Pievienots, 2021. gada 22. janvārī, 18:16

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] Driver

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Dave Lynch

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Driver

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Dave Lynch, Daniel Lynch,Jeffery Morgan,Nick Hollywood. Eric Hollywood

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: MASS DM.PG,CS,Iespējams Non rp Emkas izvilkšana.

Pierādījumi:

 

Bildē skaidri var redzēt ka nav Rp ar emkas izvilkšanu un ir nobēris ar smago ieroci PILSĒTĀ PA manu auto.VARU IEDOT CLIP KĀ VIŅŠ MŪS TELEPORTĒ UZ CITU PILSĒTU.

VARU VĒL KĀDU LOGFILE JA VAJADZĪGS.

 

 

 

 

Komentāri:Apraksīšu situāciju: Ar draugiem braukājamies un netraferets policists sāk dzīties pakaļ tikai ar auto menta( Nav ne badge ne drēbes,uzzinat vai izstais nav iespejams) Tālāk aizmuku,pēc ka pie pizza stack satieku viņu un šis janietis izkapj no auto,pēc kā bez rp izvelk emku un nobēr pa visu apkaimi,pēc kā nogalina manu blakussēdētāju kur viņs nemaz nezināja vai nav nolaupīts vai nevainīgs,pēc kā pēc daudziem šāvieniem un netrāpijumiem kuri vissticamāk iegāja kāda pilsētnieka galvās bedzot ir apmierināts un nobeidzis auto,pēc kā es aizmūku un dodos pie draugiem mehanķiem pēc palīdzibas lai salabotu un situaciju novērstu.Bet viņš tur stāv,bet šoreiz taka būtu nevainīgs ar deagliņu tēmē uz nevainīgiem cilvēkiem.

Vēlēšanās būtu lai šim neadekvātajam personāžam būtu sodība,jo es saprastu ka ja mēs šaudītos vai būtu aprīkoti ar ieročiem,bet nēē viņš izvelk un nober neiznādams vai ir vai nav.

 

 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2021. gada 22. janvārī, 18:28
4
post

Draugi mīļie, ssā varam redzēt manu RP, es droši varu iemest klipu kur provocējat mani, bet kāda jēga, jūs nesaties pa visu LS'u taka dulli ar savu pārforsēto rs7, visaz 270+km/h. Pielietoju labu ieroci, kas apturētu draudu momentāli, jo acīmredzot jūs noķert būtu neiespējami, plus apdraudējāt publiku ar savu braukšanu. Teleportēju jūs uz citu pilsētu, jo es turpināju RP un jūs spamojāt chatu ar saviem ooc, ES TE NEESMU IC, KAPĒC ŠĀVI utml.

 

Provocēšana - https://imgur.com/a/4hJUx6U

Pēdējo reizi rediģēja draiver, 2021. gada 22. janvārī, 18:43.
Deivs
Lietotājs
Deivs
19 atbildes forumā
Online: 1d 0h 47m
Redzēts 2021. gada 24. janvārī, 03:23
Pievienots, 2021. gada 22. janvārī, 21:02
0
post

Tātad auto dabuju atpakaļ.

Vēlos lai šim jaunēklim būtu kads sodiņš,jo kā nu kā laiku patērēja un cīnijās kā vīrs ar savu draugu administrātoriem.

Neko daudz nesaku lai dara bet nu ja 5h spēlētājs zin ka pilsētā ar emkām šaudīties nevar tad es domāju ka 2 LĪMEŅA administrātoram būtu tas jazin un jaapzinās.

Paldies par uzmanību!

smoke smoking GIF by Future

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2021. gada 22. janvārī, 21:04
1
post

Kas liedz pilsētā šaut ar emku? Ir bijuši vairāki gadījumi, kad tieši tiek izmantoti smagie ieroči, lai pilsētā apturētu draudu.

Deivs
Lietotājs
Deivs
19 atbildes forumā
Online: 1d 0h 47m
Redzēts 2021. gada 24. janvārī, 03:23
Pievienots, 2021. gada 22. janvārī, 21:04
0
post

Drauda nebija,ne ieroču nekā.Vienkārši noķert nevarēja un izdomāja pašaudīties.

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2021. gada 22. janvārī, 21:08
1
post

Kāda drauda nebija, draugs lūdzu atver savas acis un paskaties UZ CIK tu brauci un KĀ tu brauci, drauds bija un drauds tika apturēts, neviens cits necieta, tikai tu.

Deivs
Lietotājs
Deivs
19 atbildes forumā
Online: 1d 0h 47m
Redzēts 2021. gada 24. janvārī, 03:23
Pievienots, 2021. gada 22. janvārī, 21:11
0
post

Nū tava ātruma izjūta ir kļūdijusies un nav forsēts un ātrāk pa 200 nespiedās.

Pēc kā vai tas bija jadaraa r smago ierosi par nevainīgu personu? Pēc kā tu nezinaji vai ir vainigs vai nav a pih tapat nošāvi.

Saprastu ja būtu draudus ilgu laiku būtu darijis.Bet lab ja 3 minūtes un blakus igs ar m4 jaber kur cilvēki apkār staigā? IC Ģimenes un citi personāži.

Esmu 100 proči parliecināts ka to varēja atrisināt savādāk.

Smoke Smoking GIF by Future

Pēdējo reizi rediģēja Deivs, 2021. gada 22. janvārī, 21:12.
bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2021. gada 22. janvārī, 21:12
0
post

Drauds = ierocis?

Drauds var arī būt, kas noticis šajā situācijā, tava atkārtotā ātruma pārsniegšana.

 

Edits uz tava edita

Vienmēr ir veidi kā atrisināt visu labāk, taču uz vietas izdomājot nevienmēr būs effektīvākais vai labākais variants, to sauc par stresu.

Pēdējo reizi rediģēja bLank, 2021. gada 22. janvārī, 21:15.
Deivs
Lietotājs
Deivs
19 atbildes forumā
Online: 1d 0h 47m
Redzēts 2021. gada 24. janvārī, 03:23
Pievienots, 2021. gada 22. janvārī, 21:14
0
post

Saprotu ka drauds var nebūt tikai ierocis bet ja es pārsniedzu ātrumu dzīvē man ar m4 pilsētā nošaus kopā ar nevainīgu pārinieku?

Situācija bija jaatrisaina savādāk!

smoke smoking GIF by Future

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2021. gada 22. janvārī, 21:20
1
post

Ja tu brauci taka pamuļķis un tavs draugs vēl grib ar tevīm atrasties vienā mašīnā, itīpaši kad bēgi 2 reizes, tad tavs draugs ir tikpat negudrs cik tu. Nošauts tika tavs draugs, netīšam. Ja viņš negribētu mirt vai savainoties, tad viņš noteikti neatrastos tev blakus. Saki, ka šāvu ar M4, es šāvu tādēļ, ka tas bija visātrākais un visefektīvākais veids kā tevi apturēt, ja es šautu tev ar deagle, tu jau sen būtu pie igs aizlidojis ar savu pārforsēto sūdu, pirms izšautu 2. šāvienu. 

Deivs
Lietotājs
Deivs
19 atbildes forumā
Online: 1d 0h 47m
Redzēts 2021. gada 24. janvārī, 03:23
Pievienots, 2021. gada 22. janvārī, 21:22
3
post

Kā zini ka draugs ir mans? mošk nolaupiju? mosk negribēja atrasties situācijā? Kur tu to rāvi?

Dzīvē kā high speed chase norisinās- https://www.youtube.com/watch?v=Ha6TPTeBIlk

smoke smoking GIF by Future

ArtursLV
Lietotājs
Arčis
95 atbildes forumā
Online: 6d 12h 26m
Redzēts 2022. gada 23. aprīlī, 15:36
Pievienots, 2021. gada 22. janvārī, 21:32
2
post

nu kā teikt, nav bijusi pirmā reize, ka viņš nošauj nevainīgu pilsoni.

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2021. gada 22. janvārī, 21:35
0
post

Nevēlos šeit veidot čatu, bet kādēļ tu iemeti high speed chase, kur chargeris mierīgi tiek līdzi suspcetam, iemet lūdzu atbilstošāku video, kur balts rs7 rij stabus, ments netiek līdzi, audi pagriežas 90 grādos braucot uz 200, jo uzspieda roceni.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 33m
Redzēts 21. aprīlī, 12:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 22. janvārī, 21:43
0
post

''Situācija bija jaatrisina savādāk''. Cienītie spēlētāji, mēs esam spējīgi atrisināt visas situācijas savādāk bet cenšamies tās atrisināt realistiski. Tagad atbildiet uz maniem dažiem jautājumiem, lai mēs spētu salikt šo puzli.
1) Miera uzturētājs ir likuma izpildītājs. Ar tevi centās iet uz kontaktu - mierīgi, vai pielietojot fizisku spēku bet kā tas ir fiziski iespējams, ja tu ar savu agresīvo braukšanu, pārmērīgi lielo ātrumu izvairies no miera uzturētāja? Ņemsim vērā vēl to, ka tavs ātrums bija DAUDZ ātrāks par mūsu kruizeriem. Tātad tas nozīmē to, ka ja miera uzturētājs vēlas panākt likuma ievērošanu, viņam ir sākumā tevi jādabū rokā, kas šajā gadījumā nav fiziski iespējams nepielietojot taktikas.

Mūsu abos departamentos eksistē noteikums - ''Ja uzskati ka pakaļdzīšanās ir pārāk bīstama, nebaidies no tās izstāties. Miris policists vairs neko neizdarīs''. Tas uzreiz mūs nosūta pie tā, ka chase kur ātrums ir virs 260 (PD kruizeru ātrums) ir jau high speed chase. Pirmkārt tapēc, ka mainās gan tava OOC, gan tava IC uztvere uz situāciju. Tu lielos ātrumos vari izdarīt lielas un smagas kļūdas, kā piemēram - notriekt kādu, izraisīt avāriju. 

Miera uzturētājs pielietoja nāvejošu ieroci šajā gadījumā, lai novērstu draudus. 

Tu ar lielo braukšanu apdraudēji publiku. Jebkura departamenta uzdevums ir Aizsargāt. Viņš aizsargāja sabiedrību no pārgalvīga un agresīva vadītāja.

2) Šī nedrīkst būt ooc sūdzība, jo DM šajā situācijā nav. Vienīgais pārkāpums ko var konstatēt šajā gadījumā ir IC pārkāpums kuru konstatēs izmeklēšana - nepiemērots nāvejoša spēka pielietojums. Zinu ka viens ir izdzīvojis, viņam ir visas tiesības rakstīt sūdzību tieslietu departamentā vai Šerifa departamentā un apsūdzēt to, ka miera uzturētājs ir bijis pārāk agresīvs.

Kopumā šajā situācijā konkrētais spēlētājs - draiver, nav veicis nekādus pārkāpumus, jo ieroča pielietojums ir bijis pamatots - Nodrošināt likuma izpildi brīdī, kad aizdomās turamais apdraud sabiedrību cenšoties izvairīties no vajāšanas. Vienīgais pie kā tu vari piesieties ir tas, ka viņš šāva ar M4 nevis shotgun vai deagel, kas kopumā būtu CS (bet šāda termina serverī nav), līdz ar to mēs atgriežamies atpakaļ pie tā, ka izdzīvojušajam ir jaiesniedz sūdzība.

Pirms šīm ielām, situācija bija high speed chase. Tika pielietots ierocis lai apturētu. Arī apdzīvotā vietā.

Kā servera tieslietu frakcijas, tiesībaizsargājošo frakciju sistēmas vadītājs pārkāpumu nesaskatu. Tālāk risina servera administrācija.
Mans pienākums bija informēt. 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2021. gada 22. janvārī, 21:45.

Deivs
Lietotājs
Deivs
19 atbildes forumā
Online: 1d 0h 47m
Redzēts 2021. gada 24. janvārī, 03:23
Pievienots, 2021. gada 22. janvārī, 21:56
2
post

Mūsu abos departamentos eksistē noteikums - ''Ja uzskati ka pakaļdzīšanās ir pārāk bīstama, nebaidies no tās izstāties. Miris policists vairs neko neizdarīs''. Tas uzreiz mūs nosūta pie tā, ka chase kur ātrums ir virs 260 (PD kruizeru ātrums) ir jau high speed chase.

 

Virs 200 toč nebija.Tas nozīmē ka high speed nebija. Apdraudēts bija vissa iela.

Pēc kā tikka nošauts nevainīgs cilvēks un notriekti,ievainoti cilvēki kas jautāja kas pa situaciju un kadēļ auto ir tādā situacijā un tika izšautas lodes.

Un ja ir kāds iemesls kadēļ es sev pateicu ka vairs nestāšos JO policisti uzliek tādus sodus par to ka tev nav octa laigan tajā laikā es nevarēju to nemaz nopirkt,pēc kā ka auto ir sasists BET NEVIENA mehāniķa nav iekšā.Kādreiz bija saprātigas summas uz 5k tagad ir 9k plus kas izrausa man negribu spēlēt un apstāties.

smoke smoking GIF by Future

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2021. gada 23. janvārī, 00:07
0
post

Nē nē, virs 200 nebija, protams, ka nebija. Tu 200 izstiepi 3 sekundēs. 

E: Šis būs pēdējais posts no manīm, vienīgais, ja vajadzēs pievienot ļoti svarīgu informāciju.

Pēdējo reizi rediģēja draiver, 2021. gada 23. janvārī, 00:09.
Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2021. gada 23. janvārī, 01:57
1
post

Palūgšu izbeigt čatu.

Katrs nākamais liekais posts tiks sodīts ar 1 brīdinājuma punktu. Atļauts izteikties tikai sūdzības izskatītājam un sūdzības iesaistītajiem, lai pievienotu tikai papildus pierādījumus (ekrānšāviņi, logfiles, situācijas video, detalizēts situācijas apraksts).

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2021. gada 23. janvārī, 13:01
1
post

Nesaprotu kāpēc vispār jātaisa sūdzības par PD vai SD, ja paši viņus provocējat un kad tiekat noķerti, tad ir lielā raudāšana. Saņēmu 1 video no sūdzības autora, kurā nav redzams nekas vairāk par drukāšanu OOC čatā; "neesam te IC", "nedrīkst šaut PILSĒTĀ", utt. Teleportēšana uz LV bija lieka, par to jau adminam pateicu. Par šaušanu sākumā domāju ka tā tika veikta bez iemesla, bet tā kā jūs neko vairāk par braukāšanu un provocēšanu tajā dienā nedarījāt, tad es uzskatu ka šaušanai bija iemesls.

Nebija ne MASS DM, ne PG, ne CS, ne ieroča izvilkšana bez RP.

Sūdzība nepatiesa

Lietotāji skatās šo tēmu: 0