bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
13
1
topic
[GameMaster] XmacePI
kidpromil
Lietotājs
KREKLS
110 atbildes forumā
Online: 3d 8h 56m
Redzēts 2022. gada 15. decembrī, 22:28
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 12:49

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ X ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ X ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ X ]


Anketa

Vārds: Niks.

Vecums: 18.

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): -

Izveidoto personāžu saraksts: 

Eden Lopez - Los Santos labiekārtošanas kombināta priekšnieks.

Daniel Lopez - Los Santos Policijas Departamenta virsnieks II.

Warren Mills - Kokzāģētavas ''SIA SAWMILL'' darbinieks.

Pieredze šāda veida amatā: Uhhh, ar ko, lai sāk .. Šim visam esmu gājis cauri jau, taka pieredze ir bagātīga. Atvainojos, ka pieminēšu citu projektu - viss aizsākās ar PH, tur ilgu laiku nospeļēju kā spēles uzraugs, proti, GameMaster's, pēc laika ieguvu paugstinājumu un biju pakāpies pat līdz AD. Būdams GM katru brīdi meklēju kādu spēlētāju, kurš nav apguvis RolePlay, kuru nepieciešams apmācīt, pats sev laiku erpojot praktiski neveltīju, ilgstoši sēdēju duty'ā un pildīju GameMaster'a pienākumus, ņemu reportus pēc reportiem un, kad reportu nebija apmācīju kādu no spēlētājiem. No apmācīšanas nemukšu, ir daži labi kuri no šo pienākumu izmūk, bet tas nebūšu es. Vēlos visiem sevi pierādīt kā labu spēles uzraugu, būšu gatavs apmācīt spēlētjus, neesmu tas, kurš muks no pienākuma apmācīt kādu spēlētāju, kuram nepieciešama palīdzība!

Pieredze lomuspēles jomā: Pieredze lomuspēlē man ir bagātīga, viss aizsākās huh kādā 2014. gadā, ja nemaldos, varbūt pat ātrāk, sāku ar MGT, kur bija lauka lomuspēle, pēctam 2015.gadā pārgāju uz PH, nospēlēju tur ilgu laiku, tur aizsākās viss lielākā mana RP pieredze, tagad jau kā gadu, mazliet vairāk jau spēlēju MTA.KICK, bet sākumā bija neliela pauze, tagad šīs 2 sezonas jau intensīvi spēlēju KICK un tāds RP, kas notiek KICK man patīk vislabāk, tādu nekur citur neatradīsi, neesmu nekāds staigātājs, parasti, ja pieķeros, tad prom neeju un šim serverim tiešām jau esmu pieķēries. Vairāk manu RP var redzēt atveidojot privāto organizāciju Los Santos Labiekārtošanas Kombinātu un ''SIA SAWMILL''. Terminus, RP jēgu, nozīmi ļoti labi pārzinu, problēmu ar to nebūs!

Servera /history ekrānšāviņš:  https://prnt.sc/x7dg4p

Motivācijas vēstule: Uz GM'u man rakstīt jau vēlējās kādu ilgāku laiku, jo serverī tie tiešām trūkst un bieži ienākot no rītiem uzrakstot /staff nevienu no administrācijas locekļiem neredzu, rakstu, jo esmu aktīvs un bieži vien cilvēkiem nepieciešama palīdzība, bet neviens no /staff nav online, ar to man problēma nebūs, esmu samērā aktīvs. Kā jau minēju augstāk, apmācīt es apmācīšu, no pienākumiem nemukšu. Runājot par to, ka sen vēlējos rakstīt uz GM'u - nerakstīju, jo biju dabūjis liegumu serverim, ļoti izbojāju savu reputāciju. Liegumu dabūju, jo pārdevu IC lietas par IRL naudu, tur ir garšs stāsts, vienvārd sakot esmu mainījies, labojies un savas kļūdas vairs neatkārtošu. Saprotu, ka ar šo BunnyHop acīs esmu krities, bet par šo laiku esmu labojies un pierādījis sevi no jauna kā parasts spēlētājs. Vēlētos pierādīt visiem sevi, ka ar GM pienākumiem tikšu galā bez problēmām, lai sevi pierādītu Jums man ir jādod iespēja pierādīt sevi, ticiet man, nekļūdīsieties mani ieceļot par spēles uzraugu, jeb GameMaster'u, nāku laba mērķa vadīts! Pašlaik nodarbojos ar pivātājām organizācijām, Los Santos Labiekārtošanas Kombinātu, kurš pastāv jau kā 3 mēnešus, manuprāt esmu pierādījis sevi diezgan labi no šī skata punkta, vadot privāto organizāciju. Esmu apguvis SS editošanu, mācu visiem jauniņajiem, tikko kuri ir iesākuši atveidot lomuspēli gan, kas ir pati lomuspēle, terminus, gan kā pareizi editot SS, esmu pat uztaisījis speciālu pamācību jauniņajiem, kā pareizi editot SS. Apmācu jauniņos ar lielāko prieku, prieks, kad kāds vēlas atveidot lomuspēli tieši manis taisītā F3, tādēļ arī ir liels prieks tos apmācīt. Prieks būtu apmācīt arī citus, kuri pie manis neerpo. Vēlos piebilst, kad būtu gatavs jebkurā laikā kādam no spēlētājiem palīdzēt, apmācīt. Esmu ļoti aktīvs, itsevišķi šajā laikā, kad visiem ir jāsēž mājās, būšu ļoti godīgs. Saņemot statusu mani draugi nebūs pirmajā vietā, tie netiks speciāli aizstāvēti, esmu tikai par taisnību un kvaliatīvu RolePlay. Sēžot GM duty'ā netaisos braukāt rinķī, izvairīties no RP situācijām, bet gan ņemt reportus, apmācīt citus, nepieredzējušus spēlētājus. Esmu ļoti lojāls, darīšu savus pienākumus un neteleportēšu, nelabošu citiem transportalīdzekļus bez vajadzības, kā arī sev. Respektēšu citu viedokļus, it sevišķi augstāk stāvošo, esmu, būšu ļoti respektīvs un sakarīgs. Atkārtoju, ka esmu un būšu godīgs, nebūs izmantots GM status savā labā. Vienvārd sakot apsolos netaisīt huiņas! 

Pēdējo reizi rediģēja kidpromil, 2021. gada 19. janvārī, 12:51.

 

||Eden Lopez - DZĪVS- Los Santos labiekārtošanas kombināta priekšnieks||

||Daniel Lopez - DZĪVS- Los Santos Policijas Departamenta virsnieks||

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 12:52
0
post

Cilveks ar galvu uz pleciem zin un saprot ko dara - viennozīmigi par.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 29. aprīlī, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 12:54
0
post

Pieredze šāda veida amatā: Uhhh, ar ko, lai sāk .. Šim visam esmu gājis cauri jau, taka pieredze ir bagātīga. Atvainojos, ka pieminēšu citu projektu - viss aizsākās ar PH, tur ilgu laiku nospeļēju kā spēles uzraugs, proti, GameMaster's, 

 

Diršana, ja nav pierādi.
Kamēr nepierādīsi tikmēr pret.

 

https://prnt.sc/x7h2mv - Dabūju proof, gribu redzēt tevi servera administrācijā. 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2021. gada 19. janvārī, 13:08.

niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 18h 33m
Redzēts 26. martā, 10:24
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 12:57
0
post

nvjg tev to geymaster , iemeslus patureshu pie sevis

 

Hačiko
Lietotājs++
424 atbildes forumā
Online: 54d 4h 0m
Redzēts 20. februārī, 22:43
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 13:01
0
post

Pirmo reizi redzu tevi došu pret

 

 

 

 

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 13:04
3
post

PRET, ir tik daudz iemeslu, nedomāju ka tu varētu pavilkt statusu un tas ,ka esi bijis kkādā random nedēļniekā gm nenozīmē ,ka tev ir pieredze, komandas visi var zināt no galvas. Wo1in vai fletcher un tomiņš  būtu labāks gm nekā tu.

+ tevi ja labi nedēļā reizi redzu on, viss ko tu dari ir nesies ar savu mašīnu pa ls.

Pēdējo reizi rediģēja ELSB, 2021. gada 19. janvārī, 13:07.

ForesT
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Rafaello, Rapapiņš
145 atbildes forumā
Online: 7d 22h 46m
Redzēts 2022. gada 25. decembrī, 22:27
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 13:05
0
post

čalis zina savu lietu došu PAR

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 13:05
0
post

Pret. Esmu no tevis redzējis tikai ventspils piena kombinātu zem cita nosaukuma +tu centies savu mašīnīti notirgot kādam pa irl naudu lai varētu nopirkt sev konfektīti.

cau

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 13:16
1
post

IC lietas pārdod par OOC naudu , taisies iegūt zaļo krāsiņu lai iegūtu papildus uzticību un nedod dievs skamotu? Aktīvs tu neesi vari neliet ,  character development vispār neesmu redzējis , low rp cilvēks , f1 noteikumi jāparlasa.

 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 13:21
1
post

Piedod, bet no manis šoreiz būs PRET, ja pat gribu, es nevaru Tev ielikt PAR, jo tas vienkārši tā ir, Tevi vispār redzu pirmo reizi forumā, kur nu vel IC, bet nu, veiksmi Tev tāpat.. 

Piekrītu visu iepriekšējo kometētāju viedoklim.. 

AdrukS
Meitene zeltene
33 atbildes forumā
Online: 1d 7h 21m
Redzēts 2023. gada 08. martā, 15:36
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 13:22
0
post

Esmu PAR, jo šis cilvēks ne tikai ieteica sākt visu saistībā ar forumu, mta utt... bet gan arī iemācīja visu perfekti, es jau 2. dienā zināju, kā erpot pareizi, ko drīkst un nedrīkst.. Arī, kā taisīt ss un editot tos, kā tos publicēt!!! Es domāju, ka viņš varētu būt labs GM...

zs9AZWl.png

Murish
Lietotājs++
Mūriš
217 atbildes forumā
Online: 28d 5h 29m
Redzēts 2023. gada 06. novembrī, 13:05
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 13:30
0
post

Nezin vai tev to vajag, neesi diezgan aktīvs, bet ka GM pieredze bijusi, esam kopā spēlējuši šos gadus, iemācījis pamatus man, lai nu ir tas PAR

6k

||Johnson Edge - DZĪVS- Los Santos Customs||

||Felix Lorenz - DZĪVS - 15 BLVD Cathay Criminals||

fletcher2
Lietotājs
208 atbildes forumā
Online: 31d 19h 18m
Redzēts 2021. gada 04. septembrī, 15:15
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 13:38
2
post

par , cuvaks zin kaa vajag , ja nepieņems tad te labu uzraugu nebuus vispaar

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 08:06
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 13:45
4
post

Pret,  archa pateica.


Hopijs
Lietotājs
Raimish
77 atbildes forumā
Online: 1d 4h 33m
Redzēts 2021. gada 27. decembrī, 21:45
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 13:51
0
post

Par, sāku erpot kombinātā, iemācīji kā pareizāk erpot, kas ir RP un editot SS. Vienozīmīgi rekomendācija, vēlos tevi redzēt iekš /staff

Kaktuss
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 14h 22m 06s
Redzēts 2021. gada 09. februārī, 12:33
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 13:59
0
post

Erpojis ar viņu esmu diezgan ilgi, pārzin noteikumus, māk pamācīt, ja nesaprot. Tā pa lielam ir jau labi, par no manis.

juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 16. aprīlī, 23:01
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 14:00
2
post

Who this? Noname fujaks, pret.

 

Vitautas
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 1d 21h 17m
Redzēts 2023. gada 09. novembrī, 12:29
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 14:01
2
post

Par

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 14:17
0
post

Par, sāku erpot kombinātā, iemācīji kā pareizāk erpot

xdd

nebus brachin jo esi ierusejis rp zina Veteran.

Ekskluzīvais
Lietotājs
Kristish
203 atbildes forumā
Online: 8d 13h 7m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 15:59
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 14:51
0
post

Čalis zina ko dar, esmu- PAR.

 

братва из ЛС.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2021. gada 19. janvārī, 15:07
1
post

veterani izgajusi no modes tagad topa ir 13gadigie kuri tpo mahas 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0