bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
4
0
topic
(Sūdzība par LSGD cenām) Dave Lynch
Deivs
Lietotājs
Deivs
19 atbildes forumā
Online: 1d 0h 47m
Redzēts 2021. gada 24. janvārī, 03:23
Pievienots, 2021. gada 16. janvārī, 03:16

A. Apsūdzētājs

A1. Vārds, uzvārds: LSGD
A2. Telefona numurs:LSGD
A3. Adrese:LSGD

B. Darbinieks(-i)

B1. Vārds uzvārds:  LSGD
B2. Žetona numurs:LSGD
B3. Vienība: (A)MBULANCE, (F)IRE (T)RUCK, (S)TA(FF) LSGD
B4. Apraksts: Ārsts

C. Incidents

C1. Datums un laiks: 16.janvārī 3;09 naktī.
C2. Vieta:LSGD
C3. Detalizēts notikuma apraksts:Braukaju ar draugu biju aizgājis afk pačurināt,ienāku un redzu ka nomiris esmu.Vēlāk uzināju ka man bija samazinājies hp un ietriecāmies stienī,pēc kā respawnojos LSGD kur man par ārstēšanos novilka 14399.Nedomāju ka tas ir normāli un vēlos savu naudu atpakaļ. ja 5k es saprastu MAX bet 14k tas jau ir par daudz.
C4. Pierādījumi:


Paraksts: Paraksts
Datums: 16//January/2021

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Deivs, 2021. gada 16. janvārī, 03:17.
ArtursLV
Lietotājs
Arčis
95 atbildes forumā
Online: 6d 12h 26m
Redzēts 2022. gada 23. aprīlī, 15:36
Pievienots, 2021. gada 16. janvārī, 03:17
0
post

kā saka, LSGD arī kautkas jānopelna :D

maargarita
Lietotājs
15 atbildes forumā
Online: 1d 20h 57m
Redzēts 2021. gada 25. jūlijā, 21:00
Pievienots, 2021. gada 16. janvārī, 03:33
0
post

Sen gaidīju kad kāds ieleik sūdzību par LSGD!!!

Pēdējo reizi rediģēja maargarita, 2021. gada 16. janvārī, 03:33.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 16. janvārī, 03:48
6
post

Tā ir, ja esi biezais serverī, tad attiecīgi procenti augs, jāpalielina vēl vairāk, lai sāktu domāt vairāk par sava tēla dzīvību, nesaprotu, kāpēc šo raksti, netiks veiktas izmaiņas šajā skripta runājot tieši par procentiem. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0