bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
11
4
topic
[Gamemaster] Ubiqu1tous
Psychicaut
Lietotājs
 ­Ubis 🤡
144 atbildes forumā
Online: 14d 10h 53m
Redzēts 26. aprīlī, 19:52
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 00:22

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Esmu aktīvs/-a forumā [X]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [X]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [X]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) []


Anketa

Vārds: Krists.

Vecums: 17 gadi.

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir):  UbiquitousGaming.

Izveidoto personāžu saraksts: 

Christ Anderson - SIA Los Santos Apsaimniekotājs

Christ Drago - Los Santos FixCar

Luciano Peperoni - White Knights Blueberry

Pieredze šāda veida amatā: Administrātors es esmu bijis vairākos serveros, gan kā uzraugs, gan kā administrātors. Tie serveri protams vairs nepastāv, varētu teikt, ka mēnešniekos. Reiz biju administrātors SA:MP, bet kur tie laiki vairs. Komandas ir zināmas.

Pieredze lomuspēles jomā: Pieredze lomu spēlē ir ļoti liela un krāsaina. Jau apritēja kā 5 gadi kopš iemācijos pareizi attēlot roleplay. Iesāku savu roleplay ar SA:MP serveri, kur nospēlēju 3 gadus. Draugi centās pierunāt, lai es eju uz mta. Sacīja, ka tur viss ir labāks, mašīnu modi, vieglāk veidot RP, detalizētākas un lielākas iespējas. Tad nu lūk, izdomāju pamēģināt un ieinteresēja. Pārgāju uz mta! Protams, ka biju zaļš gurķītis, kurš neko nemācēja vēl no, tai laikā "jaunajām lietām". Bet pašmācības ceļā visu iemācījos, protams pieredzējuši spēlētāji man palīdzēja, ieteca kā un, ko labāk darīt.

Servera /history ekrānšāviņš:  History.

Motivācijas vēstule: Sevi prezentējot sākšu ar ievadu - daudzi mani jau pazīst un zin gadiem ilgi, daudzi par mani šeit ir mazāk dzirdējuši. Agrāku notikumu un kļūdu dēļ, es esmu radījis robus savā reputācijā šajā projektā. Protams, es cenšos to labot mainoties un domāju, ka man, tas procesā izdodas. Ne velti ir tāds teiciens "Ar vecumu kļūst gudrāks". Šajā projektā esmu jau 2 gadus. Es esmu piedzīvojis, gan saldu, gan rūgtu pieredzi. Ir bijuši brīži, kad uznāk "melnie" un gribās aiziet prom no roleplay, bet kaut kā nekad nav sanācis, jo vienmēr pie viņa atgriežos un palieku. Tas nozīmē, ka mani tas saista un patīk. Mani daudzi pazīst un arī atbalsta iekš servera. Cenšos palīdzēt un pamācīt spēlētājus. Lielākoties es piesakos uz šo statusu, jo esmu pamanījis, ka serverī ir diezgan pamaz uzraugu un reporti neiet uz priekšu. Ticu, ka spētu palīdzēt spēlētājiem, kā arī apmācīt viņus. Manuprāt, man nebūtu problēmu ar šo statusu un es varētu ar visu tikt galā. Protams ir bijuši arī laiki, kad troļļojos un citas sliktas lietas esmu darījis. Esmu daudz par to domājis, izanalizējis darīto un saprotu, ka tas viss ir bijis muļķīgi un  lieki. Tikai papildini savu /history. Ļoti ceru uz Jūsu atsaucību, būšu pateicīgs un novērtēšu, ja dosiet man iespēju sevi pierādīt.

 
 
Pēdējo reizi rediģēja Psychicaut, 2021. gada 18. janvārī, 14:31.
Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 08:06
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 00:25
0
post

Dod rekomendāciju, nejau kad tusējam bet saproti fišku. Tiešām labs frukts kas palīdz un nediršas. Veiksmi!


Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 00:29
0
post

dodu par,ceru ,ka tev iedos iespēju pierādīt sevi neskatoties uz history.

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 00:44
0
post

Ja tu doma ka tava motivacijas veestule ir tava motivaacija tad tu so rakstiji vai nu zem ripam vai alkohola jo tiesam drankiga motivacijas vestule.

vairak izskatas pec dziivesstasta cik tev smagi ir gaajis un tas ka pec tava acu skata punkta si administracija ir pilnigaka huinja un nenem reportus.

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2021. gada 15. janvārī, 00:46.
Zalupa
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 1h 8m 30s
Redzēts 2021. gada 15. janvārī, 01:26
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 01:22
0
post

Tiešām vajadzētu vairāk uzraugus un tu varētu izmainīt daudz ko. Rekomendēju tevi. PAR!

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 01:39
0
post

Sorry, bet šoreiz no manis būs pret, esmu pārliecinājies kad Tavs RolePlay līmenis nav tik labs, lai varētu kādam ko iemācīt, es teiktu, 3% sliktāks nekā  Rasty. :D 

Sorry večuk. :( :D 

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 27. aprīlī, 20:16
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 09:54
3
post

Nebūs tev gamemaster, vienīgais ko tu dari ir ar vilcēju velc prom auto un forsē tos, nekādu citu rp no tevis neēsmu redzējis.

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 29. aprīlī, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 10:06
0
post

Pieredze lomuspēles jomā: Pieredze lomu spēlē ir ļoti liela un krāsaina. Jau apritēja kā 5 gadi kopš iemācijos pareizi attēlot roleplay. Iesāku savu roleplay ar SA:MP serveri, kur nospēlēju 3 gadus. Draugi centās pierunāt, lai es eju uz mta. Sacīja, ka tur viss ir labāks, mašīnu modi, vieglāk veidot RP, detalizētākas un lielākas iespējas. Tad nu lūk, izdomāju pamēģināt un ieinteresēja. Pārgāju uz mta! Protams, ka biju zaļš gurķītis, kurš neko nemācēja vēl no, tai laikā "jaunajām lietām". Bet pašmācības ceļā visu iemācījos, protams pieredzējuši spēlētāji man palīdzēja, ieteca kā un, ko labāk darīt.

Īsumā tu pateici to, ka tu māki tikai rp terminus. Pie pieredzes tev neprasa cik ilgi tu spēlē bet gan kādās roleplay frakcijās esi spēlējis, atveidojis savu personāžu. Viss ko es redzu pie taviem norādītajiem personāžiem ir tas, ka tu esi kaut kāds mehāniķis un sētnieks. Vai tad tas ir nopietns roleplay? Nē, atvaino.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 10:14
0
post

Personīgi pats būšu , pret jo palasot pieteikumu , visur ir teksts visi mani pazīst , personīgi es tevi nepazīstu vienīgā lieta, kas ir bijusi ir bijusi saskarsme ar to ka biji korumpēts , aktivititāte pēc PD izlidošanas ir nereāli samazinājusies onlainā esmu redzējis tevi ļoti reti. 

 

MINIGORS
Lietotājs
11 atbildes forumā
Online: 1d 3h 32m
Redzēts 11. janvārī, 20:02
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 10:17
0
post

Labs cilvēks un māk ļoti labi erpot. PAR.

PS.

Viņš ir iemesls kapēc es spēlēju šo serveri... Kā arī viņš mani iemācīja erpot.

Pēdējo reizi rediģēja MINIGORS, 2021. gada 15. janvārī, 10:20.
Murish
Lietotājs++
Mūriš
217 atbildes forumā
Online: 28d 5h 29m
Redzēts 2023. gada 06. novembrī, 13:05
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 10:20
0
post

Nav īsti nekur izcēlies ar RP un serverī neizskaties baigi aktīvs,skatoties citu komentārus par tevi arī nav labākais iespaids, būšu pret

Pēdējo reizi rediģēja Murish, 2021. gada 15. janvārī, 10:21.

6k

||Johnson Edge - DZĪVS- Los Santos Customs||

||Felix Lorenz - DZĪVS - 15 BLVD Cathay Criminals||

Bronislaw
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 37m 31s
Redzēts 2021. gada 23. martā, 12:02
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 14:33
0
post

Īsti neesi nekur izcēlies tā baigi, bet došu tev par, jo mani tava motivācija uzrunāja. ceru, ka tev iedos iespēju sevi pierādīt.

flores el rey
Lietotājs
9 atbildes forumā
Online: 12h 12m 42s
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 16:41
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 14:39
1
post

pret, jo pagaidam izskatas ka viss ko maki ir termini, me un do pielietojumu.

ka ari nedaudz cringe, ka visiem chariem ir viens vaards, kas jau pierada ka esi mudaks 

Ryan Gosling
Bijušais administrators
196 atbildes forumā
Online: 51d 3h 32m
Redzēts 30. martā, 18:27
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 15:29
0
post

Pret, palasot pieteikumu neizskatās, ka kārtīgi proti rpot kur nu vēl apmācīt kādu. 

Čīkstēt par reportiem arī nav īsti iemesla, vismaz gamenasteru līmenī. 

Un protams esi Boss Fm konkurents .🤬

Pēdējo reizi rediģēja Ryan Gosling, 2021. gada 15. janvārī, 15:29.

Bigboss ārā no spēlēs!😔😔😔

Emmet_Bowman
Lietotājs
57 atbildes forumā
Online: 8d 18h 0m
Redzēts 27. februārī, 15:21
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 16:07
0
post

Motivācijas vēstule nemotivē mani ielikt par (piekrītu sippa rakstītajam), tāpēc esmu PRET.

Kā arī vakar, kad tu taisīji tiešraidi savā radiostacijā, tu vispār nepadomāji par to, ka tā ir IC un klausoties to es izdzirdēju dažādas sarunas par MTA, kas clearly ir OOC lieta un vēl arī šajā tiešraidē izpaudās trollisms, kas neliek man būt tavas kandidatūras piekritējam.

Plus tava radiostacija pierāda to, ka tu neesi oriģināls, kā arī tava characteru vārdu izvēle pierāda to pašu.

Pēdējo reizi rediģēja Emmet_Bowman, 2021. gada 15. janvārī, 16:11.

juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 16. aprīlī, 23:01
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 16:11
0
post

Par, rēcīgs frukts.

 

Animals
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Tādai būtu jābūt?
149 atbildes forumā
Online: 7d 8h 29m
Redzēts 20. aprīlī, 20:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 17:03
2
post

-ANTI zināms cilvēks kam nav galva uz pleciem,šos pieteikumus tu raksti jau visu laiku un vēljoprojām nesaskatu no tevīm neko jaunu sorry vecīt,bet manās acīs tu esi niecība...

 

P.S

Topiks uzstaisīts 4 min laikā...

Pēdējo reizi rediģēja Animals, 2021. gada 15. janvārī, 17:05.

Dawitos
Lietotājs
74 atbildes forumā
Online: 4d 6h 13m
Redzēts 2021. gada 07. decembrī, 20:23
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 17:20
0
post

Pret.... Kad dzrdēju tavu rādio, sapratu ka esi copy cat un tev vel ir cāļa smadzenes

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 29. aprīlī, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 17. janvārī, 20:46
0
post


Jā. Noteikti būtu jauki uzticēt spēles uzrauga pienākumus pamuļķim, kurš nevar savaldīties vienā no nozīmīgākajām roleplay frakcijām serverī.
Uzdirsi man, kas būs nākamais? Spēlētāji?
PRET! Neesi derīgs šim amatam.

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2021. gada 17. janvārī, 20:50
0
post

PRET, tev patīk troļļot ar draugiem ,dirsīgs un viegli sakaitināms. Nebūsi derīgs sastāvā.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 29. aprīlī, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 03. februārī, 00:28
1
post

Kad noraidīs šo pazemojumu? 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2021. gada 03. februārī, 00:30.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0