bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
3
11
topic
[Sūdzība] Fletcher
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts Vakar, 20:16
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 19:15

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Cracked

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Tommy Clarkson

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Tommy Clarkson, es.

Ko spēlētājs/i pārkāpa: 

17. Ārpus tēlu frakciju prasības.  (Šanī gadījumā gan uzaicināja gan izmeta laukā no frakcijas bez nekāda roleplay.)

Pierādījumi: https://imgur.com/a/VwM6XBz

Komentāri: Jau zinu ko man teiks, ''tu pat icly te nebīji'' nu tad atbildi par savu 17. noteikumu, kā arī izmet visus savus tā teikt dirsas laizītājus, kuri ir ienākuši tavā organizācijā bez nekāda roleplay un kuri pat nevar iziet standarta akadēmiju pieļaujot 100x kļūdas kurus tu pieņem tikai dēļ tā, ka kapracim draugs.  Īsti neēsmu izpratis izmešanas iemeslu, par to netika pieminēts neviens vārds iekš tēla. 

A bet m...... taču tevi nemeta ārā no organizācijas tevi tad kad tu iebrauci ar savu džipu iekš idlewood.

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2021. gada 14. janvārī, 19:17.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 33m
Redzēts 21. aprīlī, 12:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 19:21
0
post

Es tev 3 dienas teicu - beidz gudri runāt huiņu.
Es tev cik reizes esmu atkārtojis, ka man ir vienalga, kā ir realitātē, kā ir tavā smirdīgajā LSRP. Mums ir sava patruļas zonas karte, kurā nedrīkst šķersot jurisdikciju, ja tas nav saskaņots ar LSPD/LSSD, vai arī neatbilst prasībām, kas ir norādītas tieslietu departamenta sadaļā, forumā.
Tu sāki gudri dirst kaut kādu huiņu ''mēs varam tur braukt, bet nevaram rakstīt sodus''. Man tas apnika, es vairākas dienas brīdināju - nevienu neinteresē tava huiņa. Šodien tiki izlidināts, jo neesi spējīgs savaldīties. Kā arī, cik reizes mums tev ir jāsaka, ka tu visu laiku runā? Nav patīkami sēdēt ts3 ar čuvaku, kurš var muteri nahuj pasūtīt.

Atpakaļ es tevi negaidu.
Visu laiku man tev ir jāskaidro, ka valdības frakcijas atspoguļo servera roleplay lielāko pusi, jo ir ciešā kontaktā ar visiem servera spēlētājiem. Kā mēs varam reprezentēt frakciju serverim un parādīt roleplay, ja ir viens biedrs, kurš visu laiku traucē un runā lielāko huiņu?

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts Vakar, 20:16
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 19:24
1
post

@Fletcher 

dīvaini, ka tev tur banu nejiedeva, jo jurizdikcija tika pārkāpta 100x

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2021. gada 14. janvārī, 19:40.

smifnwessun
Lietotājs
135 atbildes forumā
Online: 9d 15h 46m
Redzēts 2023. gada 09. maijā, 15:28
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 19:25
0
post

Oh no kads pazaudeja savu policista pateicibas medalu [5x mirongalvas emoji]

Ps negaidiju tadas razborkas starp jums abiem. Jus kopa bijat taka dibens. Cracked kreisais dibenvaigs un fletcher labais.

Pēdējo reizi rediģēja smifnwessun, 2021. gada 14. janvārī, 19:28.

Smith Wesson - macitajs- DZĪVS

2rindiņ rp // lai visi neteiktu ka jauniņais n shit iepriekš biju mehāniķis, šij serveri, iepriekšēja sezona.

reāli par 20 notiem, ko nometu iekš lspd (the fuck man) reāli dēļ fuckin 20 notiem ban uz 30 dienām

FREEDOAM to speak

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 33m
Redzēts 21. aprīlī, 12:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 19:26
2
post

Salidzināji lopuspēli ar kick.  :klauns: 
Kā  pats zaķis teica ''roleplay vienmer augstaks neka citur ir tikai lopuspele''. Jā kraked. 
Tu centies pielīdzināt kaut kādu bedri lopuspēli kur īpašnieks sēž cietumā, jo iestūķēja narkotikas mentam (vai kaut kas tāds, tās ir tikai baumas) centies pielidzinat to bedri ar kick, un savu lsrp ar kick un vel citus savus fake rp projektus ar kick. Bēdīgi kraked, tev sen bija jāsaprot, ka ne visu var pielīdzinat. Kur nu vēl kaut kādu karti, kura tika veidota ar in-game lspd vadītāju, visi nosacījumi arī saskaņoti ar administrāciju. 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2021. gada 14. janvārī, 19:30.

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts Vakar, 20:16
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 19:30
2
post

Daring, kāpēc reklāmu izdzēsām ārā? 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 33m
Redzēts 21. aprīlī, 12:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 19:31
2
post

:klauns:

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2021. gada 14. janvārī, 19:31.

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts Vakar, 20:16
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 19:34
1
post

WTF? kapec mani nesodīja tieslietu departaments, bet gan tu kā līderis?

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2021. gada 14. janvārī, 19:43.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 19:49
0
post

Jums speciāli izveidoja frakciju, dienu čakarējās, lai viss būtu smooth, bet jūs uzšpļaujat mums sejā ar savām nevajadzīgajām negācijām, ja jums ir pretenzijas pret viens otru, tad lūgums izrunājat tās, savādāk jau apnīk nākt jums pretī un wastot burtiski laiku, lai jums palīdzētu. Paši saviem noteikumiem nespējat sekot līdzi. Izveidoja velvienu frakciju ar domu tādu, ka vismaz vienā būs savi standarti kas atpoguļosies serverī labā veidā, bet izrādās, ka izveidojāt kārtējo cērmi ar kuru vajag tagad strebt.

Otrs ir tas, ka nevajag nekad salīdzināt visus serverus vienādi, katrā ir savi noteikumi un savas nianses, tas, ka kaut kur citur ir tā, nenozīmē, ka šeit būs tāpat un ir samērā smieklīgi, ka jūs salīdzinat latviešu MTA projektus ar viens otru, ja tie visi ir pilnīgi vienādi - dirsā.

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 14. janvārī, 20:18.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts Vakar, 20:16
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 19:50
1
post

@ꞖunnyHøp pašlaik vienīgais ko vēlos lai izdara ir tas lai daringu soda par attiecīgajiem foruma un servera pārkāpumiem.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 33m
Redzēts 21. aprīlī, 12:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 19:53
1
post

Es nesaskatu savā darbībā pārkāpumu. Man vajag lai frakcijā iet viss pa gludo, kas nevar notikt, ja pa kājām maisās krakeds.
Nācās viņu izmest, jo viņam vienalga nepieleca mani brīdinājumi. Kā ar tādu cīnīties?

P.S Kraked, man ari ir tava bilde ar ''reklamu'' :klauns:

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts Vakar, 20:16
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 19:54
0
post

@Fletcher 

man ir tikai viens sakāms.

@Fletcher kā arī tagad atbildi par savu 18. vai 17. pārkāpumu iekš servera. Huj vin zin kurs istais bet tu pats zini

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2021. gada 14. janvārī, 19:55.

Arhimēds Pitagors
Lietotājs
Arhimēds
248 atbildes forumā
Online: 18d 0h 50m
Redzēts 2023. gada 22. septembrī, 08:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 19:58
0
post

Tautas padome — Vikipēdija

Tautas Padomes Sēde NR.2

 

Esam nonākuši pie slēdziena,pārtraukt saspringtās attiecības starp Daring un District,pamatojoties uz informāciju,par kuru iesniedza servera parstāvniecība. Dotajā brīdī un momentā,lieka diršanās ir ārpus,mūsu ,jūsu interesēm. Tāpēc ka no tā nav jēgas un nekāda iznākuma nebūs. Izmantot noteikumus,savā,citu labā ,pamatojoties uz to visu,nav jēgas.

 

LĒMUMS

SŪDZĪBA TIEK NORAIDĪTI APSTIRPINĀTA,ABĀM PUSĒM PIENĀKAS 3.GADI ŠAHTĀ. 

Ar cieņu LVRP Augstākā Padome. 

 

3.3 Noteikuma pārkāpums // Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2021. gada 15. janvārī, 10:17.

Apbalvojumi

Pitagors
Ὁ Πυθαγόρας ὁ Σάμιος
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Personīgā informācija
Dzimis580.—572. gadā p.m.ē.
Samosa, Senā Grieķija
Miris500.—490. gadā p.m.ē.
Vispārīgā informācija
Skola, tradīcijaPirmssokratiķi
Galvenās interesesĒtikametafizikamūzikamatemātikapolitika
Valodasengrieķu valoda

Pitagors no Samas jeb vienkārši Pitagors (sengrieķuὉ Πυθαγόρας ὁ Σάμιοςho Pūthagoras ho SamioslatīņuPythagoras, dzimis ap 570. gadu p. m. ē., miris ap 495. gadu p. m. ē.) bija joniešu matemātiķisfilozofszinātnieksārstspolitiķispriesterisizgudrotājs, visplašāk pazīstams ar Pitagora teorēmu.

Pitagorisms kā dzīvesveids bijis saistīts ar iniciāciju noslēpumos un bijis līdzīgs orfismam, kas to, domājams, ietekmējis. Tāpat kā orfisma, arī pitagorisma nolūks bijis padarīt dvēseli tīru (katharmoi), lai pēc nāves liktenis tai būtu labvēlīgs. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka Pitagors nav atstājis nekādus rakstītus darbus un ka viņa idejas turpinājušas pastāvēt viņa skolniekos.

Dzīvesgājums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagors, domājams, dzimis ap 570. gadu p. m. ē. Samas salā (Jonijas jūrā starp Turciju un Grieķiju) Jonijā un miris ap 495. gadu p. m. ē. Metapontā, Lukānijā. Ap 532. gadu p. m. ē. atstājis Samu, lai izvairītos no Polikrata tirānijas, un Dienviditālijas grieķu kolonijas pilsētā Krotonā nodibinājis vēlākajiem ordeņiem līdzīgu savienību reliģiski ētiskai dzīves reformēšanai, tā saukto "pitagoriešu skolu". Domājams, sākotnēji tajā ietilpuši ap 235 biedri, no tiem 18 — sievietes.

Skolas locekļiem bijusi jāievēro stingra disciplīna un zināmi priekšraksti, un viņi nodarbojās ar matemātiku (skaitļu īpašību pētīšanu). Savas disciplīnas dēļ skola drīz vien ieguva ievērojamu politisku svaru arī citās Dienviditālijas un Sicīlijas grieķu koloniju pilsētās. Tas kļuva par iemeslu demokrātu sazvērestībai, un pēkšņs uzbrukums skolas vadoņiem (tos sadedzināja kopā ar māju, kurā tie apspriedās) iznīcināja tās varu vispirms Krotonā un pēc tam arī citās pilsētās, izņemot Tarentu un Regiju. Pastāv versija, ka Pitagors pats gājis bojā šajā uzbrukumā, taču vairums vēsturnieku uzskata, ka viņš jau agrāk atstājis Krotonu un miris Metapontā.

Pitagora uzskati[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagora filozofijas pamats ir gluži vienkāršs: "Visus cilvēkus var iedalīt trijās grupās, tāpat kā visus cilvēkus, kas apmeklē olimpiskās spēles, var iedalīt trijās grupās. Zemākā sastāv no tiem, kas nāk pirkt un pārdot. Nākamie ir tie, kas sacenšas. Taču visaugstākie ir tie, kas nāk skatīties. Cilvēkus attiecīgi var iedalīt tajos, kam svarīga manta, tajos, kam svarīgs gods, un tajos, kam svarīga gudrība. Tātad visaugstākā apskaidrība ir zinātne bez interesēm un cilvēks, kas sevi tai ziedo, patiesais filozofs, kas sevi veiksmīgi atbrīvojis no "dzimšanas apļa"."

Grūti iedomāties vēl kādu sabiedrību, kas tik ļoti cienītu savu dibinātāju un reizē būtu tik atvērta pārmaiņām. Pitagoram viņa laikā tika piedēvētas pārdabiskas spējas, un daudzi atklājumi, kas nebūt nebija viņa. Viņa autoritāte bija tik liela, ka pietika pateikt: "Viņš pats teica" (autos ephē), lai izteikumam tūlīt paklausītu.

 

girts
Lietotājs
95 atbildes forumā
Online: 6d 4h 36m
Redzēts 25. aprīlī, 19:17
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 19:59
1
post

Butu forsi ja jus abus nahranizetu.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 33m
Redzēts 21. aprīlī, 12:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 19:59
0
post

Frakcija tika izveidota kā jauna - kurai vajag pamatsastāvu.
Tev tika piedāvāta vieta pamatsastāvā, tu tam piekriti.

Es tevi izmetu, jo tu nespēji savaldīt sevi. Es tev vairākas dienas brīdināju, ka nevienam neinteresē tavas domas par jurisdikciju. Šerifiem ir jābūt augstā līmenī, jo tā ir jauna frakcija, kurai vēl sevi ir japierāda lai tā netiktu reformēta.
Kā es varu vadīt frakciju, domāt par spēlētāju labklājību, ja man pa kājam maisas krakeds, kuram ir savi uzskati kas iet pretrunā ar VISAS ORGANIZĀCIJAS sastāva uzskatiem? Man nevajag lai man pa kājām kāds maisās momentā, kad es ceļu frakciju un cenšos kaut ko panākt LEO sfērā - serverī.

Tu biji maisēklis. Tu tiki izmests. Es tevi brīdināju bet tu neņēmi mani vērā. No tevis saņēmu tikai pārmetumus. Kāds plus no tevis? Nekāds.

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts Vakar, 20:16
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 20:00
2
post

@Fletcher man pie pakaļas, servera noteikumi paredz, to ka tā rīkoties nedrīkst.

Nekāda veida brīdinājumu tu neizteici, ne iekš tēla ne ārpus tā.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 33m
Redzēts 21. aprīlī, 12:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 20:02
2
post

Ārpus tēla es tev voice teicu - Nevienam neinteresē tavas domas par jurisdikciju, pietiks virināt muti bezjēgā.
Man vajag kārtību frakcijā, nevis lai tādi kā tu, līstu virsū ar savām jēlajām domām, kā būtu labāk un kā būtu realistiskāk.
Man reali pajāt ko tu tur gvelz, es tev teicu atkratīties, tu nepaklausīji - tagad esam nonākuši šeit. 

 

Aizej vēl muterei pasaki ''jā atpisies'', varoni. 

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts Vakar, 20:16
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 20:04
1
post

@Fletcher noteikumiem nav izņēmumu.

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 00:34
1
post

JEBAL, ''gudrie SHERIFI'' nonāca viens otram pretrunās,viens gudrais dirsējs beigās uzrāda,ka nevar patrulēt LS'ā,otrais raud pretī.NU NAHUJ TOS LSSD?Tak divi īpaši indivīdi,kuri izlaizīja Kapracim,Yostu un Bunnyhop ānusu ar saviem Sheriffiem.Manuprāt,turpināsim šos Sherifus pēc Kraked norādītās mapes.

Ar šo komentāru ceru uzrunāt administrācijas biedrus sākot ar Archa un beidzot ar Bunnyhop,lai LSSD nahrinizētu vai arī atstātu ,bet lai RPo ārpus LS. 

Paldies.

Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 00:47
1
post

Palūgšu izbeigt čatu.

Katrs nākamais liekais posts tiks sodīts ar 1 brīdinājuma punktu. Atļauts izteikties tikai sūdzības izskatītājam un sūdzības iesaistītajiem, lai pievienotu tikai papildus pierādījumus(ekrānšāviņi, logfiles, situācijas video, detalizēts situācijas apraksts).

ecY
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 4d 12h 17m
Redzēts 2021. gada 09. aprīlī, 23:28
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 09:05
1
post

Bļā, Darings ir *cenzēts*, bet šeit es viņu saprotu. Sīkais crackeds ir tik ļoti kaitinošs ar savu pārgudrību...Dzīvē ir tā un dzīvē ir tā... Tādus dundukus pat nedrīkst ņemt frakcijā, kur nu vēl ļaut viņam vispār ieiet forumā un izteikt savu nederīgo viedokli

Ignorēts administratores lūgums // sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 16. janvārī, 14:14.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0