bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
8
5
topic
Sūdzība par Konstantin Arsenich
“Markuss”
Lietotājs
121 atbildes forumā
Online: 7d 16h 58m
Redzēts 12. martā, 20:44
Pievienots, 2021. gada 13. janvārī, 23:52

Tavs lietotājvārds: MARKUSS 

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Konstantin Arsenich

Iesaistīto personu lietotājvārdi:ES,KikemonsLV 

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Tātad,biju aizbraucis pakaļ kikemonam uz garažu lai pabraukatu un parunatos b chata pa dzivi,pagriežos no Amu nation uz banku un tur priekša Konstantins ar savu BMW piebrauc man priekša un B čatā uzraksta ''ko tagad?'' es to no sakuma njieraudziju un izkapu ara un IC uzbraucu viņam,kapju atpakaļ savā auto un skatos viņš jau ar savu colt šauj pa mani un Kikemonu,kautgan tur nebija iemesla šaut vispār,plus tas ir tuvu pie LSPD un bankas un vēl tas kad viņš grib uzsakt ic situaciju ar tekstu b čatā ''ko tagad?''.

Pierādījumi:https://imgur.com/a/zk7kHGn

Komentāri:Būtu es sakuma redzejis to kad vinsh tur kko b chata saka es nebutu memaz neko ic darijis.Vēlos lai mans auto tiktu atgriezsts man jo vinsh paņema auto un aizbrauca noslīcinat.(atsūtija vell ss lai palielītos)

Pēdējo reizi rediģēja “Markuss”, 2021. gada 14. janvārī, 00:03.

                                                                                  Albert Rodrigez-Woodwork Carpentry-Status-Dzīvs

                                                                               Donovan Leo Lowry-Avery Architecture-Status-Dzīvs

                                                                              Daniel Rivera-Los Sanots Apkure-Statuss-Dzīvs

 

niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 18h 33m
Redzēts 26. martā, 10:24
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 13. janvārī, 23:54
2
post

Viņš *cenzēts* ir tādām *cenzēts*  ieroci vispār nedot, kā kaut kas, uzreiz viņu pielieto . 

Pie nākamajiem aizvainojiem lietotājs tiks sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 14. janvārī, 10:06.

 

fletcher2
Lietotājs
208 atbildes forumā
Online: 31d 19h 18m
Redzēts 2021. gada 04. septembrī, 15:15
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 00:18
7
post

''ko tagad?'' bija kā jautājums , vai tu gribi erpot situacīju . Tad tu parādiji, cik tev liela mute ir un beigās raudi , ka esi miris , tev veseli divi adminstratori teica , ka pats esi vainīgs un izskaidroja visu , bet tu esi tiešām esi liels *cenzēts* , man žēl .

 

pierādijums  , ka tava mašīna ir noslīcināta , lai kāds tev negetotu to atpakaļ , bet izdzēstu.

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 14. janvārī, 10:06.
“Markuss”
Lietotājs
121 atbildes forumā
Online: 7d 16h 58m
Redzēts 12. martā, 20:44
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 00:21
2
post

Kads vell jautajums? Jautajums b čata vai gribi uzsakt sitaciju vai ne? Cik stulbam ir jabut lai kko tadu jautatu?Pieņemu kad ši situacija ir jacuto jo čalis grib kko uzsakt ar b čata palidzibu un bez nekada iemesla sāk šaut,tas kad es viņu apsaukaju vai kko pasaku nav iemesls šaut.(tu esi ārsts kad vari mani saukt par dauni?)

Pēdējo reizi rediģēja “Markuss”, 2021. gada 14. janvārī, 00:23.

                                                                                  Albert Rodrigez-Woodwork Carpentry-Status-Dzīvs

                                                                               Donovan Leo Lowry-Avery Architecture-Status-Dzīvs

                                                                              Daniel Rivera-Los Sanots Apkure-Statuss-Dzīvs

 

fletcher2
Lietotājs
208 atbildes forumā
Online: 31d 19h 18m
Redzēts 2021. gada 04. septembrī, 15:15
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 00:26
5
post

tu esi točna*cenzēta teikuma daļa* . Es prasiju , vai gribi erpot avāriju , jo visi high rperi kā jūs visu laiku cuto , tāpēc pārjautāju.

Lietotājs sodīts par aizvainojumiem

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 14. janvārī, 10:10.
“Markuss”
Lietotājs
121 atbildes forumā
Online: 7d 16h 58m
Redzēts 12. martā, 20:44
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 00:27
1
post

Tu mani pat nejiepisi mana ekrāna,vnk piebrauci priekša taka nedirs te labak.

Pēdējo reizi rediģēja “Markuss”, 2021. gada 14. janvārī, 00:58.

                                                                                  Albert Rodrigez-Woodwork Carpentry-Status-Dzīvs

                                                                               Donovan Leo Lowry-Avery Architecture-Status-Dzīvs

                                                                              Daniel Rivera-Los Sanots Apkure-Statuss-Dzīvs

 

fletcher2
Lietotājs
208 atbildes forumā
Online: 31d 19h 18m
Redzēts 2021. gada 04. septembrī, 15:15
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 00:35
3
post

ej tu *cenzēts*

Lietotājs sodīts par aizvainojumiem

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 14. janvārī, 10:09.
SHIT
Lietotājs
24 atbildes forumā
Online: 17d 8h 43m
Redzēts 27. aprīlī, 23:12
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 00:49
0
post

xD

 

Warn: Lieks posts, neesi sūdzībā iesaistītais || BunnyHop

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2021. gada 14. janvārī, 01:06.
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 08:23
1
post

Pēc tava paskaidrojuma Markuss es redzu to ka tu esi viņam uztriecies IC virsū un tad viņš pa tevi sāka šaut. Paskaidrojat abi normālu situāciju , jo viss ir haotiski paskaidrots. Man PM'a lai nepiesarņotu sūdzību.

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2021. gada 14. janvārī, 08:24.

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 11:11
1
post

Pisies prom pirms neesi nošauts ir pietiekams iemesls lai kādu nošautu , ja real laifā tas notiktu tad puse pasaules vairs nebūtu , tevi apsaukā un tu uzreiz blietē pa cilvēku? Tas nav pietiekams iemesls , maksimālais kas tiek darīts parasti ir piekauts un aplaupīts , bet ne šauts nosts , Sūdzību atzīšu par patiesu  , mašīna tiks atgriezta , sodīt nevaru perm bans viņam.

 

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts Vakar, 11:59
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 11:15
1
post

archa, viss ir atkarīgs no ic tēla. Kā jau zināms dragona chars rpo krievu mobā un es domāju, ka viņam tas nav pirmais cilvēks kuru viņš ir nošāvis. Ja skatās to no Konstantin puses, tad kāpēc viņam ir jāķēpājas un viņš jāsit, ja ir daudz vieglāks risinājums? Un skatoties ekrānšāviņus, ko ir iemetis markuss ir redzams, ka viņš pats izteica draudus, ka viņu novāks pirms nebūs aizpisis, tas ir pietiekošs iemesls, lai nošautu. Archas lēmums ir trashy.

“Markuss”
Lietotājs
121 atbildes forumā
Online: 7d 16h 58m
Redzēts 12. martā, 20:44
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 11:16
2
post

Vecit,tas nav iemesls lai kadu nošautu,nav kara laiki vairs.Plus centas uzsakt kautkadu situaciju ar B čatu.

                                                                                  Albert Rodrigez-Woodwork Carpentry-Status-Dzīvs

                                                                               Donovan Leo Lowry-Avery Architecture-Status-Dzīvs

                                                                              Daniel Rivera-Los Sanots Apkure-Statuss-Dzīvs

 

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts Vakar, 11:59
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 11:19
1
post

Viņš jau neuzsāka nekādu situāciju, bet pateica, lai jūs to atveidojat. Draudu izteikšana krievu mobam / mafijai ir pietiekams iemesls, lai novāktu parastu civilo. 

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts 23. aprīlī, 14:00
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 12:14
1
post

ko tu vari atzīt, archa? Kādēļ tu kā legālais RPeris, esot GM, izsaki pēdējo vārdu nelegālā situācijā? 

Viņš jau neuzsāka nekādu situāciju, bet pateica, lai jūs to atveidojat. Draudu izteikšana krievu mobam / mafijai ir pietiekams iemesls, lai novāktu parastu civilo.                

Exactly, ko vairāk vajag? Džeks pats piedraudēja viņu nogalināt. Izskatās ka par katru nošaušanu jūs rakstīsiet sūdzības, bet aizdomājaties ko paši dariet. Drīz jau arī čīkstēsiet un rakstīsiet sūdzības, ka zaudējiet shootoutos. Tu esi civiliedzīvotājs, es saprotu ka kruta tačka tev un tas ceļ tava personāža ego - tev vienkārši nesagāja, deal with it.

Neizteikšu gala vārdu sūdzībā par savu organizācijas biedru, lai to dara kāds cits.

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

“Markuss”
Lietotājs
121 atbildes forumā
Online: 7d 16h 58m
Redzēts 12. martā, 20:44
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 12:21
1
post

Bļe,kurš normals mafijas biedrs šauditos tuvumā pie PD? Plus vinsh pat nezinaja kad es izbrauksu tur prieksa,vnk gnjv braukajas un ieraudzija manu masinu or smt un uzreiz brauc prieksa un B čata prasa "ko nu?" Mana ekrana neradijas nekad avarija vai ietriekšanas un plus nez kapec tavs mafijas biedrs visulaiku paķer banus?.

                                                                                  Albert Rodrigez-Woodwork Carpentry-Status-Dzīvs

                                                                               Donovan Leo Lowry-Avery Architecture-Status-Dzīvs

                                                                              Daniel Rivera-Los Sanots Apkure-Statuss-Dzīvs

 

Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 13:10
1
post

Palūgšu izbeigt čatu.

Katrs nākamais liekais posts tiks sodīts ar 1 brīdinājuma punktu. Atļauts izteikties tikai sūdzības izskatītājam un sūdzības iesaistītajiem, lai pievienotu tikai papildus pierādījumus(ekrānšāviņi, logfiles, situācijas video, detalizēts situācijas apraksts).

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 14:33
0
post

Sudzība ir nepatiesa.

Speletājs velejās atveidot situāciju, bet saņemot negatīvus vārdus, nevelejās ar tādu attieksmi to situāciju turpināt, tikāt PK'oti.
Speletājs ir saņēmis mūža liegumu. 

Pēdējo reizi rediģēja Kapracis, 2021. gada 14. janvārī, 14:33.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0