bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
3
0
topic
Sūdzība Memorie
Dawitos
Lietotājs
74 atbildes forumā
Online: 4d 6h 13m
Redzēts 2021. gada 07. decembrī, 20:23
Pievienots, 2021. gada 11. janvārī, 21:38

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: davito 

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Memorie

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Nu tas pats lowaks Memorie

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: 
Karoče ar draugu braukajamies ar krosinieku, redzam ka chase laika taxi ķer, nu davaj pačekosim redzesim ka viss notiks, nokers nenokers. Tad metam mieru un lena garam raujot wheelijus maucam uz banku jo bija iemesta reklama par to ka ir atverts kazino. Esma pie bankas, tulit iešu pec naudas a hujakš lowaks uzmet man ajail par pd provukāciju. Neredzu tur nekadu pd provukaciju ja skatijamies chase un nevienam pa kajam nemaisijam sekojot auto kas ir pašās beigās. Velak es viņam rakstu par to ka viņš ir ambalis un ka es parkapju kaut kadu tur 10. noteikumu kaut vai neparkapu. tur nekas nebija teikts par to ka es uzsāku diksusiju bet gan par to ka to kas jaraksta reporta tas jaraksta reporta, nekas par diskusijas veikšanu nav teikts. Taka ta tadas iedomigas personas vajadzetu prom un iekšā ar jauniem jaukiem cilvekiem ar kuriem ir forši parunat un kuriem ir m\i\la sirsniņa un nav kaut kadi LOWAKI ar kuriem ja runa taka ar betonu.

Pierādījumi: https://imgur.com/a/VyfVmV9

Komentāri: Čalis pagarināja uz 2h kas es domaju nav pieļaujams, nu 2 stundas ir tākā dirsa cik daudz. Gribetos ar viņu parunat dc.

Pēdējo reizi rediģēja Dawitos, 2021. gada 11. janvārī, 22:36.
GaraiS
Servera administrators
Frakciju komanda
103 atbildes forumā
Online: 5d 10h 58m
Redzēts 8. aprīlī, 20:45
Pievienots, 2021. gada 11. janvārī, 22:33
0
post

Tu kaut ko sajaucis esi jo es tevi JAILA neesmu metis 

SS redzams nav pat mans char 

Pēdējo reizi rediģēja GaraiS, 2021. gada 11. janvārī, 22:34.

Dawitos
Lietotājs
74 atbildes forumā
Online: 4d 6h 13m
Redzēts 2021. gada 07. decembrī, 20:23
Pievienots, 2021. gada 11. janvārī, 22:34
1
post

nu nezinu, kaut kads powers tur bija

Dawitos
Lietotājs
74 atbildes forumā
Online: 4d 6h 13m
Redzēts 2021. gada 07. decembrī, 20:23
Pievienots, 2021. gada 11. janvārī, 22:35
0
post

Okey, atvaino, sajaucu.

 

GaraiS
Servera administrators
Frakciju komanda
103 atbildes forumā
Online: 5d 10h 58m
Redzēts 8. aprīlī, 20:45
Pievienots, 2021. gada 11. janvārī, 22:35
0
post

Ieej /history un paskaties kas iemeta 

Un sūdzība ir nepatiesa jo es tevi nemetu nekur 

Pēdējo reizi rediģēja GaraiS, 2021. gada 11. janvārī, 22:36.

Dawitos
Lietotājs
74 atbildes forumā
Online: 4d 6h 13m
Redzēts 2021. gada 07. decembrī, 20:23
Pievienots, 2021. gada 11. janvārī, 22:36
0
post

pačekoju un izlaboju

Memorie
Bijušais administrators
25 atbildes forumā
Online: 3d 19h 54m
Redzēts 2023. gada 13. novembrī, 15:36
Pievienots, 2021. gada 11. janvārī, 22:58
0
post

Ar 10.noteikumu tu pārkāpi iezīmēto pārkāpumu. 

10. Neraksti privātas vēstules administrātoram, priekš ziņojumiem par spēlētāju pārkāpumiem vai jautājumu uzdošanai.

10.1.Šis noteikums iekļauj arī rakstīšanu /f(frakcijas) čatā, rakstīt /b(ooc) čatā, traucējot administratoram/uzraugam un jautāt pēc palīdzības vai sekojošiem iemesliem zemāk.

Administrācija bieži ir pārslogota ar saviem darba pienākumiem un dažādu ooc ziņu spamošana padara to vēl apgrūtinošāku. 
Ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības, tad izmanto F1 vai /report un gaidi savu kārtu.

Piemēri:
1) Tu vēlies, lai administrācija izskata tavu ziņojumu (reportu) pēc iespējas ātrāk.
2) Tu nepiekrīti administrācijas lēmumam.
3) Tu vēlies kaut ko no administrācijas.
4) Tevi interesē lietas saistītas ar forumu.
5) Tu vēlies ,lai administrācija izmanto savas pilnvaras tavā labā.
6) Tu vēlies nosūdzēt spēlētāju.

 

PD provocēji, sekojot pakaļdzīšanas laikā, kas uzskatāms par provokāciju, mēs IC nezinam, vai tu tur brauc skatīties vai ko. Tu sāc sekot, pēc loģikas, reālajā dzīvē tu to nedarītu, lai izvairītos no soda un aresta kā arī sevi šādi neapdraudētu.

Un OOC insults bija par vārdu ''ambālis''. Tu neesi tiesīgs šādi kā apvainot ne mani, ne kādu spēletāju. Kā arī par šo - 2021-01-11 21:05:42 Ziņa no (34) Vladimir Nateo: tu debils esi? tas skaitās kā cs bet šajā serveri taču tada termina nepastav + es netaisiju - es tevi varēju iejailot.

 

Pēdējo reizi rediģēja Memorie, 2021. gada 11. janvārī, 22:59.
Dawitos
Lietotājs
74 atbildes forumā
Online: 4d 6h 13m
Redzēts 2021. gada 07. decembrī, 20:23
Pievienots, 2021. gada 11. janvārī, 23:30
0
post

Tu nevareji jailot par to ka es jautaju vai tu esi debils. un es FUCKING neproviceju, sekošana NAV PROVICĒŠANA @mbāli.

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2021. gada 12. janvārī, 23:08
0
post

Visi sodi par taviem pārkāpumiem ir pamatoti - traucēji IC situācijā bez iemesla (paskatīties chase nav normāls iemesls), traucēji uzraugam rakstot PM, rakstīji uzraugam PM to ko viņš negribēja redzēt. Pierādījumus arī esi ielicis kā nozadzis, man nav ko komentēt vairs.

Sūdzība nepatiesa

Lietotāji skatās šo tēmu: 0