bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Rekrutācija & apmācības
3
0
topic
[LSSD]Kennedy Harison
charlys
Lietotājs
32 atbildes forumā
Online: 1d 11h 9m
Redzēts 2022. gada 06. martā, 18:57
Pievienots, 2021. gada 11. janvārī, 17:19

Eclipse-RP - GTA V Roleplaying Server
LOS SANTOS  ŠERIFA DEPARTAMENTS
REKRUTĀCIJAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA


APLIKĀCIJAS FORMA

*Jābūt ASV iedzīvotājam
*Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.
*Jābūt vismaz 21 gadus veciem.
*Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B vai A kategorijas vadītāja apliecībai.
*Nedrīkst būt kriminālisodīts, sodāmības līmenis par ceļa satiksmes noteikumu pārkāpšanu nedrīkst pārsniegt 5 sodus mēnesī. 

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds:Kennedy Harison
Dzimums:Vīrietis
Dzimšanas datums:06.01.93.
Dzimšanas vieta:Los Santos slimnīca.
Deklerētā dzīvesvieta:Idlewood apartamenti.
Faktiskā dzīvesvieta:Grovstreet apartamenti.
Pilsonība:Amerikānis
Tālruņa numurs:651236
E-Pasts:Kennedy28@sype.com

| 2 posms; Rekrutācijas jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Šerifa Departamenta pārstāvi? Likums ir mans otrais vārds un palīdzēšana apdraudētiem cilvēkiem ir mana tieksme izcelties citu cilvēku priekšā.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Esmu pats par sevi patsāvīgs un protu komunicēt ar cilvēkiem. Man ir viss kas nepieciešams-Spēks, izturība, atjautība, gudrība. Visas zināšanas es esmu ieguvis savas dzīves laikā, kautvai es neteiktu ka esmu jau ļoti vecs, tāpēc skriet pakaļ noziedzniekam nebūs nekāda problēma.
Ar kādām situācijām saskarās likumsargi?: Šī tēma ir ļoti problemātiska likumsarga ikdienā. Mēdz saskarties ar visveidīgām zādzībām, sākot ar neapsargāta cilvēka zādzību, beidzot ar masveida grupējuma bankas aplaupīšanu. Bet tāpēc likumsargi nekad nedodas vieni uz bīstamām situācijām un likumsargiem ir likumsargu aizmugure!

Kuras no Jūsu rakstura īpašībām Jūsuprāt būtu jāpilnveido, lai sekmīgi veiktu šerifa palīga pienākumus? Kapēc? (Min 2 teik.): Manu prāt man īpaši nevienas nepilnvērtīgas rasktura īpašības, jo esmu audzis godīgā ģimenē un dzīvojis starp godīgiem cilvēkiem. Tāpēc esmu pilnvērtīgs, bet varbūt ir aizķērusies kāda maza nepilnvērtība manī!
Kuras no Jums piemītošajām rakstura īpašībām Jūsuprāt ir noderīgas darbam šerifa departamentā? Kapēc? (Min 2teik katrai īpašībai): Manuprāt vienas no tām ir-Godīgums un taisnība, esmu ļoti slikti uzpērkams un neatbalstu nevienas ārpus dara nelegālas/negatīvas aktivitātes, jo kā jau minēju esmu audzis pareizā ģimenē.
Kā Jūs iedomājaties savu darbu, lai Jūsu darbs būtu patīkams un saistošs?(Min 3 teik.): Manuprāt lai darbs ritētu raitiem soļiem, visiem kolēģiem ir jābūt ļoti komunikabliem un vienam otru atbalstošiem, jo nu kurš grib strādāt kopā ar kādu kuru no sirds ienīst? Lai darbs raiti ritētu pirms tam ir labi jāpatrennējas speciālajā jomā ap kuru tu strādātu, lai tas būtu patīkams un atvieglots. Un kā arī jābūt labam laika un miega grafikam, lai spētu labi funkcinēt un būt modram/ašam darba laikā!
 

(( 3 posms; OOC informācija ))

 

Vārds:Nauris
Vecums:Drīz 16.
In-Game UCP vārds:Naureits
Spēsi lietot programmu Discord?:Jā!
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?:Jā!
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):https://failiem.lv/u/nx9yat33q">https://failiem.lv/u/nx9yat33q

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 11. janvārī, 17:24
1
post

Eclipse-RP - GTA V Roleplaying Server


Cien., Kennedy Harison
Los Santos Šerifa Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto pieteikuma aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 611, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.

Janvāris 11, 2021
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

211 W Temple St, Los Santos, CA 90012

charlys
Lietotājs
32 atbildes forumā
Online: 1d 11h 9m
Redzēts 2022. gada 06. martā, 18:57
Pievienots, 2021. gada 11. janvārī, 17:24
0
post

:)

 

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2021. gada 12. janvārī, 12:07
0
post

@Naureits drīz dzimšanas diena tikai pēc 153 dienām .

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 12. janvārī, 12:16
1
post

nevelti tur ir :D   smaidins

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2021. gada 12. janvārī, 12:18.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0