bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
9
2
topic
(Sūdzība) pirktenis-Memorie
Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 20:30

Tavs lietotājvārds: Wo1in

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Memorie

Iesaistīto personu lietotājvārdi:es vēl tur pacani menti 

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Kr4 čalis pasaka thurst lai met ck thurst uzmet. Es nebiju vainīgs neko nedarīju sēdēju ēdu, A galvenais man un vēl vienam ck A tiem kas brauca utt tiem nav ck.  Viņš muka no mentiem nu un tad beigas uzmet ck  A tiem 2 nav. Nu kur sakars. Un galvenais sēdēju ēdu un neko nedarīju. Tie tur ko muka. A tiem nav ck A man ck interesanti. Gaidu unck

Pierādījumi:nav, ko tur var pierādīt 

Komentāri: gaidu unck un tam otram ar


marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts Vakar, 11:59
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 21:35
0
post

Attiecīgi tika šauts pa šāveju, bet nomira. wtf? Tu pats saprotu ko tu murgo? Manā ss ir skaidri redzams kā jūs ik katram, kas atradās auto šāvāt galvā. Pakaļdzīšanas laikā jūs pārkāpāt terminu 28 . Suicide Ramming. 

Un ja tu mēģināsi noliegt šo memorie, tad vari skaitīt naudu Dāvim atkal.

Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 21:41
1
post

Palūgšu izbeigt čatu.

Katrs nākamais liekais posts tiks sodīts ar 1 brīdinājuma punktu. Atļauts izteikties tikai sūdzības izskatītājam un sūdzības iesaistītajiem, lai pievienotu tikai papildus pierādījumus.

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 22:31
1
post

Tātad biju iesaistīts šajā situācijā notika tā.. Floyd_Loreal jeb @aelviz uzsāka pakaļdzīšanos, un es devos palīgā, kad biju jau nonācis pie viņiem, turpinājam pakaļdzīšanos, pēkšņi no loga izleicās Meyer_Lynch un ar Colt45 tēmē pāris sekundes, rācijā ziņoju ''ierocis'', un pēkšņi uz mana auto atklāja uguni, tad vizuālo pazaudēju, @aelviz turpināja viņus ķert, un arī viņam pāršāva riepu ((Auto brauca sānslīdes veidā, un ātrums bija liels)) Tālak devos pakaļ kolēģim pēc remonta, un ņēmām jaunu auto, Ienāca iekš spēles @Memorie, es MDC biju ielicis bruņotu auto baltas krāsa Mercedes-Benz, viena no personām bija Meyer_Lynch.. Būs jautājums kā es zinu vārdu? Pavisam vienkārši, kad devāmies Tevi ieslodzīt uzzinājam vārdu ((Tas bija iepriekšēja situācijā)) Tālak, sēdeju afk biju forumā, dzirdu Policijas auto sirēnas, redzu viņi atkal uzsāk pakaļdzīšanos viņiem pakaļ, es devos līdzi.. Pievienojās @Memorie, un viņam tika paziņots kad viņi ir bruņoti, caur MDC.. Tālak devāmies, un personas PAŠI saskrējās stabos, un arī mēs no mugras ielidojām viņiem sānos, un centāmies tos iebortēt.. kad viņu auto sāka dūmot, Kāda no personām maskā sāka arī šaut par mums atkārtoti.. Mēs visi trīs policisti izlecām āra un sākam pa personām šaut, jo iepriekš viņu un tagad biji atklājuši uguni, kad visus bijām nošāvuši, teicām lai liek CK.. un pēc pāris minūtēm ieradās melns auto, lai savāktu balto mercedesu-benz, es biju paspējis aizbraukt pakaļ vilcējam un to auto konfiscēju.. Tapēc piekrītu @Memorie kad nekādu pārkāpu neredzu, un redzu šeit lieku sūdzību, lai censtos izvairīties no CK. Paldies par sapratni.

 

No manīm būs tikai šāds attēls. https://prnt.sc/wh0mid

Pēdējo reizi rediģēja Tominsh, 2021. gada 05. janvārī, 22:34.

 

 

 

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 22:43
1
post

Bet kāds sakars kad man un lynch ck un mēs vainīgi. Tak ja jūs mācētu ar PD apieties parunātu, jo PD neejietu rly un nešautu nost mani kaut neko nedarīju. Tak jus iesaistītie esat grāvju racēji. Gaidu ar lynch unck un sjo

Lieks posts - nav ievērots adminstratores lūgums // sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 05. janvārī, 22:50.


Beichz
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 3d 5h 37m
Redzēts 2022. gada 01. martā, 15:06
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 23:03
0
post

Cik saprotu, tad no wo1in auto tika šauts pa policiju, tātad kādam nepietika smadzenes lai saprastu, ka tas riskē ar visu ck.

Uzskatu, ka sūdzība nepatiesa, vismaz pagaidām lasot visu. Tāpēc gaidīšu vēl pāris pierādijumus lai izprastu situāciju labāk.

Lieks posts - ignorēts administratores teiktais // sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 05. janvārī, 23:11.
Lynch
Lietotājs
25 atbildes forumā
Online: 1d 19h 48m
Redzēts 2022. gada 06. novembrī, 10:09
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 23:09
0
post

@Beichz, padomā reāli. Mēs padevāmies, Wo1ns kliedza IC, ka viss kārtībā. Uguns netika no mūsu puses atklāta, jo sapratām, ka beigas un cietums. Bet policisti izkāpa no auto un sāka pa mums visiem šaut! Reālajā dzīvē jau teiktu, lai izkāpj no auto un guļas pie zemes, lai sašņorētu. Bet šie, pa mums šauj ne pa tēmu visus nost.

Lieks posts - ignorēts administratores teiktais // sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 05. janvārī, 23:12.
Memorie
Bijušais administrators
25 atbildes forumā
Online: 3d 19h 54m
Redzēts 2023. gada 13. novembrī, 15:36
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 23:15
0
post

@BunnyHop

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 23:26
0
post

Palūgšu ievietot arī pārējiem krāsainos logus, kas atradās baltajā mersī, jo pagaidām redzu tikai to, ka pirmais atklāja Meyer šāvienus pret PD.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 23:30
0
post

 

Personīgi vairāk par šito man nav!! Es neko nedariiju es saku

Pēdējo reizi rediģēja Ricins, 2021. gada 05. janvārī, 23:31.


Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 23:38
0
post

https://prnt.sc/wh1w1n ((pirmo reizi kad ķērām))

https://prnt.sc/wh1vdr(( otrā reize))

Pēdējo reizi rediģēja Tominsh, 2021. gada 05. janvārī, 23:39.

 

 

 

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 23:40
0
post

Tiko Tomiņš parādīja, rekud puse pd F čata sarakstās. Normāls MG, nebūtu sācies te lieks škandālis ja nebūtu MG un tas GM izmantojis īzsnībā savā labā GM. 
paldies Tomiņš 

Lieks posts - ignorēts administratores teiktais // sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 05. janvārī, 23:49.


Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 23:41
0
post

Neredzu nekādu Pg, ne MG šeit, prosta izrunājam situāciju kad jūs pārkāpāt Drive-By, un vēl prasiju vai kāds nekāps blakus, tomēr visi devās ar saviem auto.

Lieks posts - ignorēts administratores teiktais // sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 05. janvārī, 23:51.

 

 

 

 

Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 23:48
4
post

Atkārtoju - 

Palūgšu izbeigt čatu.

Katrs nākamais liekais posts tiks sodīts ar 1 brīdinājuma punktu. Atļauts izteikties tikai sūdzības izskatītājam un sūdzības iesaistītajiem, lai pievienotu tikai papildus pierādījumus(logfiles, ekrānšāviņi, video, detalizēts notikuma apraksts), tātad viedokļi un diskusijas šeit vairs nenotiek!

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts Vakar, 11:59
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 23:48
1
post

Acīm redzot te visiem vajag pārlasīt noteikumus. Jūsu f3 čatā tika nodota ic informācija, kas skaitās mg. Drive by drīkst veikt pasažieri ar jebkādiem ieročiem izņemot rifle un sniper-rifle kā ir minēts noteikumos. Pirms pērc gm iepazīsties ar noteikumiem, memorie.

Lieks posts - ignorēts administratores teiktais, neredzu pierādījumus // sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 05. janvārī, 23:52.
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 27. aprīlī, 20:16
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 23:50
0
post

Tākā es esmu LSPD un biju iesaistīts pateikšu savas domas.

Taču cmon, kāda jēga rakstīt šāda veida sūdzību? Pats centos ar visām savām 

bet man nekas nesanāca, jo vis kas te ir rakstīts ir viena liela putra. Sorij kungi, lūdzu uzrakstat kāds kodolīgi un detalizēti, lai nebūtu vajadzīgs 2000 IQ un tad es iedošu videoklipu no savas puses, jo nu savādāk es mirstu nost.

Lieks posts - ignorēs administratores teiktais, neredzu pierādījumus // sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 05. janvārī, 23:54.

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts 23. aprīlī, 14:00
Pievienots, 2021. gada 06. janvārī, 11:32
0
post

Uzskatu,ka CK nevajadzētu noņemt ne tev, ne Lynch. uz riņķi skandini nost, ka vēlies unCK un savam draugam arī, bet jūsu pašu pierādījumos atklājās tas, ka Lynch atklāja uguni pret PD, neatrodoties nelegālajā frakcijā vai bez aktīva tēla dzīvesstāsta, kas dotu imunitāti pret CK šādā situācijā. Varbūt ar woina nošaušanu PD nedaudz pārspīlēja, bet tas nemaina faktu ka tu atradies automašīnā, zinādams par šādām aktivitātēm. 
Neredzu nekādus papildus pierādījumus, citi jau šo ir pateikuši, tātad nav ievērots administratores lūgums neturpināt čatu // sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 06. janvārī, 13:13.

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2021. gada 06. janvārī, 11:58
0
post

Neesmu iesaistīts,bet izlasot abas puses uzrakstīto,varu secināt to,ka menti varēja arī nešaut,jo cik noprotu netika raidīti šāvieni tad,kad viņi izkāpa.Viņi ir bīstami,jā,bet to arī varēja atrisināt mierīgāk neuzliekot CK,proti,uztaisīt kaut kādu felony stop un neitralizēt savādāk.Cik noprotu,personas šāva no auto,bet kad izkāpa,netika raidīti šāvieni.Abas puses,manuprāt,ir daļēji vainīgas.Bet a ko padarīs.

Neesi iesaistīts sūdzībā // sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 06. janvārī, 13:13.
marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts Vakar, 11:59
Pievienots, 2021. gada 06. janvārī, 12:19
0
post

Sharper, šī situācija ir tik fucked up. No lspd puses bija suicide ramming ko viņi paši neatzīs, bet neko nepadarīsi. Pēc tā SR viņi burtiski izlec ārā no auto un sāk bērt pa mums visiem mēģinot panākt ck dažām personām, kasatradās transportlīdzeklī. Kā jau redzams logfiles, ko atsūtija pd iesaistītie pēc apstāšanās nekāds uguns netika atklāts un no mašīnas tika bļauts, ka viss ir kārtībā, tādējādi cenšoties pateikt, ka transportlīdzeklī esošās personas padodas. Es necenšos panākt kaut kādu savu taisnību, jo abas puses savā ziņā ir vienlīdzīgi vainīgas, bet uzvar lspd. 

sveiciens Din4ikam, uzmet vēl wp klāt.

Pēdējo reizi rediģēja marats, 2021. gada 06. janvārī, 12:24.
Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 06. janvārī, 12:49
1
post

Kr4 lieta ir tāda. Man nevar būt ck, es neko nedarīju un teicu padodos. Un lynch vainīgais kam bija pasties ck nopirka unck. Sjo tēma slēgta un man unck

Aizvien tiek ignorēta administratore, šo jau esi pirms tam rakstījis un neredzu nekāda veida pierādījumus // sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2021. gada 06. janvārī, 13:15.


gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2021. gada 06. janvārī, 12:55
0
post

retarded puse te ir, zel. nu nekad menti neies un nesaus nost cilvekus kas nav savusi pa viniem ta nekad nedara dzekini. tomina skrinos clearly ir mg jo fujaki niid ka baltu mersiti vajag nokert un lai sezas aizmugure jo pa viniem pakos : ( 

logos tak var redzet, ka sava tikai Lynch un parejie sedeja maha, un jus parejos nopipejat. 

nu neko visiem sitiem gmiem kam liekas ka tas ir ok jus esat loti ipasi, mentiem jailus un tiem trijiem unck, case closed. ko jus pisaties pa divam lapam?

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0