bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
5
0
topic
Sūdzība par TLL.
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 7. maijā, 03:58
Pievienots, 2021. gada 04. janvārī, 14:46

Sūdzību paraugs

~ Vārds: Vasiliy 

~ Uzvārds: Novofrimov

~ Automašīnas marka, modelis, gads, specifiskās iezīmes: Melns S500 mersis, sīkāk aprakstīt nevarēšu, visu neatceros. 

~ VIN: 2859

~ Automašīnas atrašanās vieta, kad konfiscēja (pierādījumi): Pierādījumu man nav, bet kad gāju ārā no servera, auto atstāju to uz trotuāra, tā bija vieta kur varēja stāvēt, bija normāli noparkots un tur nevajadzēja konfiscēt, auto nebija ne ar 3 riepām, ne ar 4 riepām uz trotuāra, tāpēc arī drīkstēja tur atstāt auto, bet kad ienāku serverī, mans auto ir konfiscēts, tāpēc vēlētos redzēt pierādijumus no konfiscētāja puses, ar kuriem var pierādīt, kad bija iemesls auto konfiscēšanai, ja vien pats nav viņu uzstūmis uz ceļa, vai izdarījis kautko vēl, kad konfiscēja auto, nevēlos maksāt gandrīz 11'000$ par auto izpirkšanu, ja konfiscēšanai nebija nekāda iemesla. 
Auto vel nav izpirkts un netaisos to darīt, kamēr netiks pierādīts, kad mans auto tika konfiscēts ar iemeslu. 
varēšu gaidīt 10 dienas, kamēr sūdzība tiks izskatīta, ja jau LSAK nav priekšnieka, tikai Luīze un Castellani vairs nav.

Lauris29
Lietotājs+
-
85 atbildes forumā
Online: 18d 9h 33m
Redzēts 14. maijā, 22:58
Pievienots, 2021. gada 04. janvārī, 15:35
0
post

Cienījamais, Vasiliy Novofrimov.

Esam secinājuši, ka Jūsu sūdzība ir nepatiesa.

Vadoties pēc konfiscētāja pierādījumiem, secinājām, ka Jūsu mašīnu ar VIN (2859) konfiscēja pamatoti.

Attēls ar vietu, kur tika konfiscēts Jūsu auto:

Ar cieņu,

TLL Beno priekšnieks

Andree Smith

Pēdējo reizi rediģēja Lauris29, 2021. gada 04. janvārī, 15:36.

 

Leģenda

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 7. maijā, 03:58
Pievienots, 2021. gada 04. janvārī, 15:35
0
post

Tu smejies? auto stāvēja pavisam citā vietā, Ruslan redzēja, kad es izgāju off, auto noparkoju un izgāju, viņš ir noscreenojis, kad jau ir sācis braukt bļed, Jūs ahuel esiet ? 

 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2021. gada 04. janvārī, 15:37.
Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 04. janvārī, 15:42
0
post

Es jums kungs palūgšu valodu pievaldit, Lūdzu vēršaties pie sava Ruslana vai kas viņš jums tur ir. Nav ko dod savu auto citiem..

TLL Vadība

P.s Ši ir Ic sūdzība, tāpēc nepiemin ooc lietas .

Pēdējo reizi rediģēja Castellani, 2021. gada 04. janvārī, 15:44.

Animated GIF

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0