bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
4
2
topic
[Sūdzība] Assasin
Dawitos
Lietotājs
74 atbildes forumā
Online: 4d 6h 13m
Redzēts 2021. gada 07. decembrī, 20:23
Pievienots, 2020. gada 30. decembrī, 20:03

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: davito

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Assasin

Iesaistīto personu lietotājvārdi:

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: ielika napatiesā ajail

Pierādījumi: https://imgur.com/qfIjz3R          https://medal.tv/clips/40187036/d1337vX8mCL7 *fonā gāja streems*

Komentāri: tatad par situaciju, begu no mentiem..... kad mašīna noplīsa ments man sāka šaut ar tazer, bet ir tāds prikols ka IRL tazeros ir tikai 2 lādiņi, viņš man netrāpija pirmos 2 ladiņus soooo viss es varu begt un viņš ar tazer vairs nedrikst šaut, bet mūsu aborigēns uzraugs Assasin to laikam nesaprot tadeļ par to ka es neerpoju sekas pec tazer ielika ajail, bet man nav jaerpo sekas ja ments uztaisija pg šaujot vairak neka 2x ar tazer. + es rakstiju taja bridi kad viņš man iešava ar ento tazer lādiņu. Spriežiet paši.

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2020. gada 30. decembrī, 20:08
0
post

Šis ir video materiāls, kas tika iesūtīts man - https://failiem.lv/f/hufyxxstw#

 

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts Vakar, 11:59
Pievienots, 2020. gada 30. decembrī, 20:29
0
post

Tavā video materiālā viņš jau ir izšāvis 2-3x pēc kārtās, assasin.

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 30. decembrī, 20:44
0
post

Video ko filmējis Toxic, Jeb Assasin video. Izskatās kad @Tominsh ir šāvis ar letālo. Jo tazer neatņem nekādu damadge, tikai letālais. Un kad viņš uzsāka mukšanu uz kājām HP vēl nebija sarkans, bet uz beigām pie ceļa apmales jau bija sarkans kā tas var būt?

 

 

Dawitos
Lietotājs
74 atbildes forumā
Online: 4d 6h 13m
Redzēts 2021. gada 07. decembrī, 20:23
Pievienots, 2020. gada 30. decembrī, 22:49
0
post

Es viņam besiju tapec viņam ir pohuj.

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 03:53
1
post

@Rasty, iemesls kapēc Dexay tā būtu rīkojies varētu būt, jo persona iespējams taisijās lēkt lejā no tilta veicot pašnāvību tādējādi, izdevīgāk ir to sašaut kājā, glābjot tās dzīvību.

@ogralfs, tie šāvieni kurus veica virsnieks, bija letālie, mērķēti kā brīdinājuma šāviņi.

Šie apgalvojumi par letālajiem šāviņiem ir risināmi IC, ne OOC ceļā. Toties, tādēļ, ka persona aizskrēja aiz mājas un veica Log Off, tā tika sodīta, pēc kā sekoja situācijas cutošana.

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2021. gada 01. janvārī, 11:46
0
post

Uzraugam Assasin tika iesūtīts nedaudz savādāks video materiāls, kas izmainija visu skatu uz situāciju. Dēļ savādāka materiāla sanāca arī šis pārpratums. Situācija cutota un ajails no tava history izdzēsts. 

Pēdējo reizi rediģēja Tropkillaz, 2021. gada 01. janvārī, 12:03.

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0