bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
19
1
topic
[Gamemaster] Logix.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 17:32

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Esmu aktīvs/-a forumā [X]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [X]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [X]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [X]


Anketa

Vārds:  Sandis.

Vecums:  18.

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): N/A. Logix ir vienīgais.

Izveidoto personāžu saraksts:  Jerry_Bloomberg - Avery Architecture, William Reekes - Vegas Racers.

Pieredze šāda veida amatā: Pirms gada, novembrī, darbojos, kā GameMasters tieši šajā komūnā, ieguvu Novembra labākais GameMasters, taču tad gan tas bija zem īpašnieka GoblinX. Samērā ātri ieguvu uzslavas un atpazīstamību, kaut gan, tad iespējams pat bija par ātru domāt par tādu lietu, kā GameMasters. Iespējams tieši tāpēc tādu iespēju - būt, zaudēju.

Pieredze lomuspēles jomā: Lomuspēli attainoju jau ļoti ilgi. Vismaz gadus piecus. Sākotnēji tas, protams, bija trīspadsmit gadniekos jeb vecajā Sampā, taču ar drauga uzaicinājumu sāku spēlēt MTA. Tas gan bija gads blakus projektā, taču tad mani piesaistīja Kick.Lv. Šeit gan sākumā ienācu paskatīties, kā ir šeit, kādas ir iespējas, kāda ir Administrācija un tā. Uzreiz piesaistīja Low-Poly automašīnu modi un tā arī sāku ņemties šeit. Nu šeit esmu jau trešo sezonu. Sākotnēji gan tik labi neveicās, jo cilvēki mani nepazina, biju neitrāla būtne šim projektam, lai gan frakciju uzturēju lielu, kurai bija nepieciešamas VCT iemaņas, ar to man tajos laikos palīdzēja SkyLine. Jaunās sezonas sākumā paspēju kādu laiku pavadīt LSGD, tad pabiju dažās citās organizācijās, izveidoju pirmo nelegālo frakciju, lai gan īsti tad vēl nezināju, kā tas viss notiek. Kā mēdz teikt, caur kļūdām uz uzvaru. Pagāja laiks, no MTA aizgāju uz kādu laiciņu, jo pametu valsti. Atgriezos 2020. gada pavasarī. Izveidoju nelegālo frakciju, kura guva gan slavu, gan kritiku. Vairāk es gan to uzskatu par pieredzi vadīt frakcijas un gūt atbildības sajūtu ne tikai par lietām, ko dari pats, bet arī par lietām, ko dara tavi frakcijas biedri. Pārsvarā heitoja jau tikai tie, kuriem nācās IC ceļā ciest kaut kā dēļ. Frakciju noturējām piecus mēnēšus, faktiski līdz sezonas beigām. Beidzām ar juvelierveikala zādzību un 1'000'000$ ieguvumu. Pa vidu vēl bija legālā frakcija - lidosta, taču viens nespēju pavilkt un atmetu. Šajā sezonā cilvēki jau mani pazīst, visi ir pietiekami draudzīgi, vairs ar nevienu nav jāstrīdas. Vadu lielāko servera frakciju - Avery Architecture, kas jau ir apstiprinātā, ar divām apakšfrakcijām( Viena gan tiks izveidota nākamnedēļ). Vadu arī nelegālo frakciju Vegas Racers, kas atkal dod jaunu pieredzi, jaunājomā, kuru izmēģinu pirmo reizi.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://prnt.sc/wdpf7e   Varam ļoti labi redzēt, ka esmu ieguvis vienu, svaigu aJailu par nelegālu sfēru, lietu izplatīšanu, izmantojot /ads sistēmu. AJails saņemts no jaunā uzrauga ecy. Īss paskaidrojums no manas puses ir šāds: Liku dažādas reklāmas par lietotiem apģērbiem, par grāmatu izpārdošanu, lai sasaistītu cilvēkus braukt uz nelegālām ielu sacīkstēm, lai gūtu kaut kādu peļņu un tīri jautrībai. Par cik neviens nebrauca, tad nolēmu IC paņemt otru telefonu, un ievietot tiešu reklāmu ar visiem paskaidrojumiem, domājot, ka reklāmas strādā tāpat, kā tiešais ēters, piemēram, Latvijas Radio 2. Ir iespēja pazvanīt, par zvanu samaksā naudu, un dispičers jau nebūs gatavs tam, ko teiksi, tādejādi vari paspēt nolamāt visu Latviju, vai kā. Tā domāju arī tāpēc, ka reklāmu postojot, tā parādās uzreiz, kā tas būtu dzīvē, to uzreiz, pa tiešo, ierunā ēterā. Priekšdienām tas būtu, kā ieteikums Updatiem, ka LSZD var pievienot tādu reklāmas pievienošanas sistēmu, ka to var rediģēt, palaist ēterā, ja tā nav atbilstoša, tad nepalaist ēterā. ecy gan varēja mani paspecot un izsaukt policiju uz manu adresi, piemēram, izsekots mobilais telefons, taču tā vietā saņēmu ajailu.

Motivācijas vēstule: Kā jau augstāk esmu minējis, mani sauc Sandis un esmu astoņpadsmit gadus vecs, tātad jau pilngadīgs un līdz ar to man tiek uzlikta lielāka atbildības sajūta par to, ko es daru. Lai gan dzīvē nekādas atkarības man nav un problēmas nevienam neradu, tad iepriekš esmu saskāries ar daudzām dzīves problēmām, kas man ir radījušas jaunu pieredzi, jaunus padomus un saprašanu par to, kas un kā dzīvē notiek. Sākot ar rakstura īpašībām vēlos piebilst, ka esmu izpalīdzīgs cilvēks. Vienmēr, cenšos palīdzēt visiem, visvairāk, protams, saviem draugiem, ja tas ir iespējams. Runājot par GameMastera iespējām, tad jāmin, ka noteikti likumu robežās, lai nebūtu nekādi vaidi par spēju izmantošanu savā labā un tā. Minēju, ka esmu palicis atbildīgāks pret visu, ko daru, tīri nepatīkamu situāciju dēļ, kuras dzīvē esmu pats sev radījis, ar kurām esmu dalījies ar daudziem cilvēkiem, kā arī pats ticis ar tām galā. Tas man atvēra acis uz lietām, kuras dzīvē man tiešām ir nepieciešamas un kuras man tomēr nav nepieciešamas. Vēlos minēt šeit, ka esmu ļoti komunikatīva persona, kas, dodas pie cilvēkiem tieši/netieši runāt par lietām, kas cilvēkus skar. Vienmēr, esmu uzklausījis cilvēkus, uzjautājis kā klājas, aprunājies, radot patīkamu gaisotni gan komūnā, gan dzīvē. Runājot par izpalīdzību, tad noteikti ir personas, kuras var apgalvot, ka pats esmu pieteicies daudziem iemācīt atveidot lomuspēli, pieteicies iemācīt izveidot ekrānšāviņus izmantojot Photoshopu, zinot to, ka iemācīt kādam, kas nemāk, ir diezgan grūti uz uzvelkoši. Ir dzirdēti arī fakti, ka kādreiz laiku pavadīju GMlounge, kur mācīju jauniņajiem atveidot lomuspēli, kas to vēlējās apgūt. Protams, katram cilvēkam ir arī sava negatīvā puse. No manis tas ir, varbūt pat ne negatīvi, bet es neļauju cilvēkiem sev kāpt uz galvas. Es nekad neesmu uzskatījis, ka esmu, kas vairāk kā kāds cits, uzskatu, ka visi esam vienādi daudz maz, neesam pārāki. Arī iegūts no dzīves. Taču, vēlos minēt to, ka attieksme rada attieksmi, ja pret mani vēršas ar negatīvu, nepamatotu attieksmi, tad arī es mēdzu kļūt negatīvi noskaņots. Kaut arī nakotnē skatos uz vieglu smaidu pretī, izrādot vienaldzību pret to, vai mani aprunā, vai izsaka negatīvismu, tīri, lai parādītu cilvēkam, ka man neinteresē viņa negatīvisms un tas mani neietekmē. Neliegšu, ka man tas jau sāk sanākt. Tiksimies spēlē, mīļie. Pasakos jau iepriekš visiem tiem, kas mani rekomendēs, pasakos tiem, kas mani nerekomendēs amatam, taču, ja tā notiek, tad noteikti gribētos zināt iemeslu, kāpēc tā un ne savādāk. Paldies arī staffam, kas nākot jaunam īpašniekam ir palicis vienots kopums un cenšas palīdzēt spelētājiem, kā tas ir iespējams. Paldies BunnyHop jau iepriekš par jaunajiem Updatiem un, iespējams, doto iespēju man sevi pierādīt no gala kā jaunajam GameMasteram.

Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 17:37
0
post

Tur div dom nav,tikai un vienīgi PAR!!!!!

 

“Markuss”
Lietotājs
121 atbildes forumā
Online: 7d 16h 58m
Redzēts 12. martā, 20:44
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 17:57
1
post

PAR! Daudz esmu erpojis ar Logix un viņš tiešam ir piemērots šim statusam jo ir ļoti aktīvs,saprotoš un nedara nekādas stūlbības.

                                                                                  Albert Rodrigez-Woodwork Carpentry-Status-Dzīvs

                                                                               Donovan Leo Lowry-Avery Architecture-Status-Dzīvs

                                                                              Daniel Rivera-Los Sanots Apkure-Statuss-Dzīvs

 

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 18:00
2
post

Nu hvz, hvz, hvz. Bļāģ nu točna nezinu. Laikam būšu PRET, bet paskaties kreisajā apakšējā stūrī!!

 

 

 

Laimīgu jauno gadu! Paskaties labajā stūrī!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           par

Pēdējo reizi rediģēja Kriksis, 2020. gada 31. decembrī, 18:00.

 

 

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 18:01
0
post

Došu tev zaļo gaismu. Esi aktīvs, domāju, ka spēsi statusu pavilkt. Esi arī diezgan sakarīgs un esam diezgan labi iepazinušies. Labprāt tevi redzētu sastāvā

Murish
Lietotājs++
Mūriš
217 atbildes forumā
Online: 28d 5h 29m
Redzēts 2023. gada 06. novembrī, 13:05
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 18:03
0
post

Nez kāda tev pieredze kā rp uzraugam, bet nu skatoties f3 skrīnus, tiešām var redzēt ka erpot māki labi, un ir saprašana tajā, katram jadod iespēja tāpēc PAR

6k

||Johnson Edge - DZĪVS- Los Santos Customs||

||Felix Lorenz - DZĪVS - 15 BLVD Cathay Criminals||

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 18:31
0
post

Čau , nezinu vai Tev to vajag , toreiz jau biji statusā un čalis Tevī ietriecās , ar ko atbildēji ''ja neerposi , sēdēsi jailā , es esmu admins'' , pat nelasot pieteikumu , es ielikšu PRET , nahuj nevajag Tev to , Tev pieteikumi ir bijuši vairāk , nekā Angelam bani :D 

Helludoin
Lietotājs
58 atbildes forumā
Online: 5d 19h 49m
Redzēts 2021. gada 22. decembrī, 17:11
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 18:36
0
post

Pa cik reizēm jūs būsiet administrācijā?! Mēneša varianti, kāda jēga?

anti

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 49m
Redzēts pirms 4 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 18:42
4
post

Cik esmu dzirdējis par tevi Tu tikai māki dirst ne apmācīt. Pret, piekrîtu helludoin

2 kārt, visi kas ielika par ir tava F3 arī tosteris :)

Pēdējo reizi rediģēja Ricins, 2020. gada 31. decembrī, 18:42.


ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 18:44
0
post

Došu PAR, esi aktīvs un sakarīgs čoms, domāju pavilksi statusu.

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 18:49
1
post

Wo1in , tas PRET ko ieliki man patika , bet Tava atbilde par F3 gan nē , viņam F3 ir normāls un sastāvs arī , vismaz lielākā daļa , bet.. , Tu ņem tikai lowakus kurus vieglāk paņemt dirsā un likt mest SS , bet Tavs dators , kā pats teici , Tava dzīve un viss pārējais ir viens liels tosteris , kur mūsu mīļā Eva palikusi ? kas būs nākamā ? Ilze , Ieva , vai vel kautkas? 

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2020. gada 31. decembrī, 18:52.
Hačiko
Lietotājs++
424 atbildes forumā
Online: 54d 4h 0m
Redzēts 20. februārī, 22:43
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 18:49
1
post

Došu PAR , iepriekšeja sezona patīka erpot kopa ar tevim un ignore.Wo1in viņam skauž ka tev ir lielaka iespeja neka viņam tikt statusa.

 

 

 

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 19:13
0
post

Varēji labāk uzdrukāt to pieteikumu , jo pliks kā cilvēks esi diezgan nepacietīgs, ir savi plusi, mīnusi, vairāk mērķē uz materiālo vērtību lai citiem tikai pazīmētos , pagāšoreizi pasēji ātri GM , cik atcreros , cerams nebūsi kurš uz "pa bracki" getos saviem čomiem mahas , es nezinu var to par ielikt.

 

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 19:25
1
post

pret, lowkey čuvaks kas ig 24/7 braukājas ar geļiku. Tavi 500v nekam neder.

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 19:28
0
post

Emm,okey pieņemsim,roleplay ir samērā solīds,bet nu vai tev tiešām to statusu vaig? Manuprāt šobrīd šis tev nav nepieciešams,aniways gl

PRET

Pēdējo reizi rediģēja PETER1ZZ, 2020. gada 31. decembrī, 19:29.


Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 17:11
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 19:56
0
post

līdz ko tu esi nelegālajā sfērā, tu spējas lielākoties izmantosi savā labā vai arī palīdzēsi saviem draugiem, lai iegūtu kāda veida labumu. pret

#wo1in par adminu

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 21:45
0
post

Pret. Pašam vēl daudz ir jāmācās pirms darboties tādā amatā.

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 22:12
0
post

kapec tu motivacijas vestule raksti ka tevi sauc sandis un tev ir 18 gadi? xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

pilniba rekomendeju jo noteikti gruti bija rakstit 500 vardu garu sudu kuru pats noteikti negirbi otrreiz lasit jo tur neka jedziga nav

Admiiiks
Lietotājs++
Andža
306 atbildes forumā
Online: 13d 5h 2m
Redzēts 21. aprīlī, 22:27
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. decembrī, 22:31
0
post

Lasot skatoties tavu pieteikumu. Yee ir nice good arī lomuspēle, bet tev nav vajadzīgs status. Jo arī var bez tā statusa apmācīt piemēram paņemt kādu jauniņo uz savu frakciju un bez status paskaidrot, kas ir MTA lomuspēle.Pagaidām domāju, kad tev nevajag.

PRET




Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2021. gada 01. janvārī, 01:50
0
post

Par jau vairakas reizes centies tikt jadod beidzottevtā iespēja.

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2021. gada 01. janvārī, 02:04
0
post

dosu iespeju iegūt Pret no manis

Lietotāji skatās šo tēmu: 0