bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[Atjaunošanās]
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 29. decembrī, 21:07

Cī-Vī] David Williams - Arhīvs - www.PLAYHARD.lv

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

AMATA ATJAUNOŠANAS APLIKĀCIJAS FORMA

Personas dati

| 1 posms;  Personālā informācija |

Uzvārds: Shane

Vārds: James

Dzimums: Vīrietis

Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos, San Andreas Motelis #031

Deklerētā dzīvesvieta: Los Santos, San Andreas Motelis #031

| 2 posms; Nodarbinātība departamentā |

Iepriekšējā pakāpe: Policijas Virsnieks III+1

Augstākā sasniegtā pakāpe: Policijas Virsnieks III+1

Kāpēc pametāt Policijas Departamentu?: Es, James Shane biju pametis Los Santos Policijas Departamentu esot zem Metrapoles divīzijas esot, kā Platoon D kaujinieks. Pametu šo departamentu saistībā ar nesaprašanām ar citiem Los Santos Policijas Departamenta kolēģiem, kuri darbojās iekšlietu divīzijā.

Kāpēc vēlaties atgriezties departamentā?(Minimums 50 vārdi): Pavisam noteikti vēlos atgriesties amatā taistībā ar to, ka Los Santos Policijas Departaments ir pašlaik daudz sliktākā stāvoklī nekā tas bija pirms vairākiem mēnešiem - daudz pārmaiņas mēneša laikā. Pats pašlaik velprojām meklēju darbu kuā es būtu spējīgs effektīvi darboties un kurā man būtu samēra liela pieredze, lai darbs būtu salīdzinoši viegls un man kā pieaugušam cilvēkam nevajadzētu būt problēmas.

| 3 posms; OOC informācija | 

Vecums: 16

Tēli kuri ir atradušies iekš Los Santos Police Department: Tikai James Shane

Links uz apstiprinātu rekrutācijas aplikāciju: Vai nu nerakstīju vai nu nevaru atrast, uzskatu, ka nav prioritāte, jo galvenais ir prasmes kuras spēj parādīt publiski citiem cilvēkiem.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 30. decembrī, 13:00
2
post

Cī-Vī] David Williams - Arhīvs - www.PLAYHARD.lv

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

Esiet sveicināts, cienījamas J.Shane kungs.

Pārlūkojot jūsu darba vēsturi un apspriežoties ar Departamenta vadību, esam nolēmuši apstiprināt jūsu amata atjaunošanu un iecelt jūs kadeta amatā uz pārbaudes laiku - Nenoteikts.

Pamatojoties uz jūsu sniegto informāciju, vairāku faktoru dēļ mēs esam spiesti neatjaunot jūs automātiski virsnieka amatā, jo:

Iepriekšējās nesaskaņas ar Departamenta darbiniekiem.

Gramatiski nekorekti aizpildīta anketa.

Zināšānu pārbaude un papildināšana.

Tuvāko dienu laikā ar jums sazināsies Departamenta vadība, lai precizētu pārrunu datumu, laiku un vietu.

Ar cieņu:

Los Santos Policijas Departamenta uzņemšanas nodaļa.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0