bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
6
4
topic
[GameMaster] Rasty
Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 26. decembrī, 15:20

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ X ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ X ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ X ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ X ]


Anketa

Vārds: Kristiāns

Vecums: 16

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Nav.

Izveidoto personāžu saraksts: Matthew Rodrigez 260h (Motor City Garage) | Harry Maximon 27h | Burno Martiny (Neaktīvs) | Jordan Fantadrom (Neaktīvs)

Pieredze šāda veida amatā: Pieredzes mani ir iegūta serveros kuri ir pastāvējuši mēnesi, jeb precīzāk sakot mēnešniekos. Kādos 2 serveros esmu pabījis GameMaster amatā, kā arī ir bijusi arī neliela iespēja pabūt adminstrātora jomā.

Pieredze lomuspēles jomā: Par pierdzi vienīgi varu teikt ka tā man ir diezgan liela, esmu apguvis visus terminus, kā arī tos ievēroju un nepārkāpju! Vispārīgi lomu spēli sāku spēlēt 11 gados, bet tagad esmu nonācis tik tālu ka man tā ir ikdiena, lielāko savas dienas daļu pavadu spēlējot lomuspēli, nu protams ārā jau nevar iziet no mājas, pats ļoti labi apgūstu zināšanās, erpojot savu uzņēmumu *Motor City Garage*, praktiski es mēģinu erpot ļoti sīki un kodolīgi lai var saprast. Dažkārt sanāk piedaļīties citos F3, ir sanācis arī erpot 4 F3, bet tad saprotu ka nespēšu pavilkt tik daudz RP un ja vēl jaizmanto PhotoShop priekš screen edit. Šajā serverī esmu ļoti labi apguvis savas lomuspēles zināšanas, erpoju te 3 sezonas.

Servera /history ekrānšāviņš: Spied šeit!

Motivācijas vēstule: Mana motivācijas vēstule ir palīdzēt citiem un nejiesaistīties konfliktos, kā arī to izrisināt. Šajos lomuspēles gados esmu palīdzējis citiem, citi man un turpināšu tā arī darīt. Kā jau minēju pieredzi esmu ieguvis mēnešniekos, bet vēlos papildināt tā krājumu. Vēlos parādīt sevi no labās puses, zinu ka šajā serverī dažiem cilvēkiem ir noderīga palīdzība, kuru es apsolos sniegt. Zināms ka serverī cilvēku ir palicis mazāk, taču ar katru dienu tas attīstas ar vien vairāk un ir ar vien jautrāk man, citiem spēlētājiem. Pārsvarā visus darbus patīk izdarīt līdz galam, kā arī tos izdaru līdz galam, tāpēc domāju ka problēmu šajā amatā man nebūtu. Vēlos piebilst, ka esmu arī Pasākumu organizatoru komandā, kurā mēs katrs sniedzam savas domas par pasākumiem, lai kā gribētos tos pasākumus taisīt, bet serverī samazīnās cilvēku skaits un tas zaudē citu un dažkārt arī manu motivāciju, bet zinu, ja mēs turpināsim taisīt tos pasākumus, tie kuri ir aizgājuši, uz serveri skatīsies ar citu skatienu, tāpēc vēlos palīdzēt serverim attīstīties. Esmu ļoti komunikabls cilvēks, tādēļ mācēšu runāt ar cilvēkiem iekš servera. Spēju pielāgoties jaunām un vecām lietām. 

 

 

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 17:11
Pievienots, 2020. gada 26. decembrī, 15:37
0
post

nu nedomaju ka busi labs kandidats fletchers labaks laikam

niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 18h 33m
Redzēts 26. martā, 10:24
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. decembrī, 15:45
0
post

Yow , nevajag tev geymasteru , baigo šumāheru metāsi , bet lai veicas

 

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. decembrī, 15:46
0
post

Par,lai jau mēģina.

Pēdējo reizi rediģēja Tominsh, 2021. gada 07. janvārī, 02:58.

 

 

 

 

grancmix
Lietotājs
granaats
23 atbildes forumā
Online: 1d 4h 17m
Redzēts 2021. gada 12. jūlijā, 16:58
Pievienots, 2020. gada 26. decembrī, 16:05
0
post

godīgi? nepiesaista pieteikums, domāju, ka gamemasteri ir pietiekami un nav sūdzības šobrīd par esošajiem gamemasteriem. ANTI!

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 26. decembrī, 16:37
0
post

Ļoti maza aktivitāte , spēlē tikai uz materiālo vērtību , domāju ka nevajag statusu, būšu pret.

 

daunars
Lietotājs+
daunars
499 atbildes forumā
Online: 53d 22h 48m
Redzēts 7. martā, 23:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. decembrī, 16:51
1
post

nop, tev drizak vajadzetu gm apmacibas.

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 26. decembrī, 17:43
0
post

viena kļūda un tu esi kļūdijies. Pirmais teikums un jau ir pizgets un vilšanas. 

PRET

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 26. decembrī, 17:48
0
post

interesanti gan,nesen vel kā rpojām un varēju tiešām pārliecināties par to,ka neesi spējīgs kļūt par GM.

Hačiko
Lietotājs++
424 atbildes forumā
Online: 54d 4h 0m
Redzēts 20. februārī, 22:43
Pievienots, 2020. gada 26. decembrī, 17:52
0
post

Pret,augstak viss paskaidrots

 

 

 

 

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 26. decembrī, 19:14
0
post

Pamatojoties uz lietotāja @Sestais viedokli, piekritīšu viņam.

Anti-rekomendācija, jo nebūt nessi bijis nevienu brīdi nopietns, vienmēr notiek kaut kāda veida blakusdarbības. 


nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 06:50
0
post

Čau , no manis šoreiz būs PRET , nepiesaistīja pieteikums , spēlē tikai dēļ naudas , mašīnām vai vēl kautkā cita , nevienam neko nevarēsi iemācīt , nenoskaidrosi situāciju un uzreiz sodīsi , statusu izmantosi savā labā , neuzskatu , kad Tavs RP līmenis ir pietiekoši labs , priekš GM. Tevi paņēma par pasākumu organizatoru , bet neesmu redzējis , kad Tu kautko esi darījis un neuzskatu , kad taisies kautko darīt , bet nu veiksmi Tev tāpat. :D 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2020. gada 27. decembrī, 06:54.
Suprīīīms
Lietotājs
43 atbildes forumā
Online: 4d 11h 49m
Redzēts 2022. gada 03. martā, 14:11
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 08:19
0
post

Pret, jo tavs rp ir zems, tu vēl esi palicis mēnešnieku līmenī. 

Beazzy
Lietotājs
49 atbildes forumā
Online: 2d 21h 34m
Redzēts 2021. gada 18. martā, 18:29
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 10:48
0
post

Sorry, šoreiz būšu pret, aktivitāte klibo un galu galā kā jau augstāk puikas minēja, RP līmenis vēl noteikti var tikt uzlabots. Veksmi!

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 20:37
Pievienots, 2020. gada 28. decembrī, 11:25
0
post

Zinu tevi jau labu laiku, precīzāk sakot, pa 1 gadu esi attīstijies ļoti minimāli Roleplay jomā, nezinu vai būsi spējīgs pildīt Roleplay skolotāja pienākumus.

Anti-Rekomendācija

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2020. gada 28. decembrī, 11:25.

 

 

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 28. decembrī, 13:28
0
post

Es pat netērēšu savu laiku un nelasīšu neko pret. 
tu nekad nemaki zaudēt.

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. decembrī, 15:33
0
post

tu sava motivacijas vestule neko vairak ka "gribetos" neesi pateicis un 99,937% gadijumu tas nozime, ka tu nezinasi ko isti darit ar to debilo zalo krasu un tu tusesi ar fly virs igs un gaidisi, kad tavs labakais draugs pagarinatajs salauzis masinu, lai tu vinu vari salabot. es ari nesaprotu ka izpauzas siki un kodoligi rpot. tas ir tas pats, kas est varitus kartupelus, bet sautetus. man liekas kristian bus daudz lietderigak, ja tu turpinasi organizet tos pasakumus, kuri te nenotiek, jo ka jau pats pateici, tad nespej pavilkt divas vircas mucas, pn.

Pēdējo reizi rediģēja pagarinatajs, 2020. gada 28. decembrī, 15:34.
Arhimēds Pitagors
Lietotājs
Arhimēds
248 atbildes forumā
Online: 18d 0h 50m
Redzēts 2023. gada 22. septembrī, 08:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. decembrī, 16:41
0
post

saut maki,terras pacelsi,rekomendacija,rp maki

Apbalvojumi

Pitagors
Ὁ Πυθαγόρας ὁ Σάμιος
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Personīgā informācija
Dzimis580.—572. gadā p.m.ē.
Samosa, Senā Grieķija
Miris500.—490. gadā p.m.ē.
Vispārīgā informācija
Skola, tradīcijaPirmssokratiķi
Galvenās interesesĒtikametafizikamūzikamatemātikapolitika
Valodasengrieķu valoda

Pitagors no Samas jeb vienkārši Pitagors (sengrieķuὉ Πυθαγόρας ὁ Σάμιοςho Pūthagoras ho SamioslatīņuPythagoras, dzimis ap 570. gadu p. m. ē., miris ap 495. gadu p. m. ē.) bija joniešu matemātiķisfilozofszinātnieksārstspolitiķispriesterisizgudrotājs, visplašāk pazīstams ar Pitagora teorēmu.

Pitagorisms kā dzīvesveids bijis saistīts ar iniciāciju noslēpumos un bijis līdzīgs orfismam, kas to, domājams, ietekmējis. Tāpat kā orfisma, arī pitagorisma nolūks bijis padarīt dvēseli tīru (katharmoi), lai pēc nāves liktenis tai būtu labvēlīgs. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka Pitagors nav atstājis nekādus rakstītus darbus un ka viņa idejas turpinājušas pastāvēt viņa skolniekos.

Dzīvesgājums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagors, domājams, dzimis ap 570. gadu p. m. ē. Samas salā (Jonijas jūrā starp Turciju un Grieķiju) Jonijā un miris ap 495. gadu p. m. ē. Metapontā, Lukānijā. Ap 532. gadu p. m. ē. atstājis Samu, lai izvairītos no Polikrata tirānijas, un Dienviditālijas grieķu kolonijas pilsētā Krotonā nodibinājis vēlākajiem ordeņiem līdzīgu savienību reliģiski ētiskai dzīves reformēšanai, tā saukto "pitagoriešu skolu". Domājams, sākotnēji tajā ietilpuši ap 235 biedri, no tiem 18 — sievietes.

Skolas locekļiem bijusi jāievēro stingra disciplīna un zināmi priekšraksti, un viņi nodarbojās ar matemātiku (skaitļu īpašību pētīšanu). Savas disciplīnas dēļ skola drīz vien ieguva ievērojamu politisku svaru arī citās Dienviditālijas un Sicīlijas grieķu koloniju pilsētās. Tas kļuva par iemeslu demokrātu sazvērestībai, un pēkšņs uzbrukums skolas vadoņiem (tos sadedzināja kopā ar māju, kurā tie apspriedās) iznīcināja tās varu vispirms Krotonā un pēc tam arī citās pilsētās, izņemot Tarentu un Regiju. Pastāv versija, ka Pitagors pats gājis bojā šajā uzbrukumā, taču vairums vēsturnieku uzskata, ka viņš jau agrāk atstājis Krotonu un miris Metapontā.

Pitagora uzskati[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagora filozofijas pamats ir gluži vienkāršs: "Visus cilvēkus var iedalīt trijās grupās, tāpat kā visus cilvēkus, kas apmeklē olimpiskās spēles, var iedalīt trijās grupās. Zemākā sastāv no tiem, kas nāk pirkt un pārdot. Nākamie ir tie, kas sacenšas. Taču visaugstākie ir tie, kas nāk skatīties. Cilvēkus attiecīgi var iedalīt tajos, kam svarīga manta, tajos, kam svarīgs gods, un tajos, kam svarīga gudrība. Tātad visaugstākā apskaidrība ir zinātne bez interesēm un cilvēks, kas sevi tai ziedo, patiesais filozofs, kas sevi veiksmīgi atbrīvojis no "dzimšanas apļa"."

Grūti iedomāties vēl kādu sabiedrību, kas tik ļoti cienītu savu dibinātāju un reizē būtu tik atvērta pārmaiņām. Pitagoram viņa laikā tika piedēvētas pārdabiskas spējas, un daudzi atklājumi, kas nebūt nebija viņa. Viņa autoritāte bija tik liela, ka pietika pateikt: "Viņš pats teica" (autos ephē), lai izteikumam tūlīt paklausītu.

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 02. janvārī, 01:05
0
post

Nebūs, pret. Pietiek tev ar pasākumu organizatoru, atceros kad ar otru pokemonu piebrauci un ooc sāki kko dirst virsū, traucējot atveidot roleplay.

Veiksmi.

cau

Fushion
Lietotājs
Fluzens
34 atbildes forumā
Online: 2d 14h 36m
Redzēts 2021. gada 09. novembrī, 19:04
Pievienots, 2021. gada 09. janvārī, 10:53
0
post

būšu pret

- motivācijas vēstule galīgi neiespaido - neko konkreti kas liecinatu par vēlmi progresēt spēlētāju zināšanas pret lomu spēli nav minēts

- 4 čari - 2 neaktīvi, 1 knapi aktīvs, un viens main.

- pārak zaļš vēl esi priekš GM

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. janvārī, 11:31
1
post

Skaudība Tu esi, Tu nesaproti šī ir spēle Tu pa centu čīksti. Saproti kad te ir RP un te nav nauda nauda nauda un supercar. Nop vec sorry, būšu pret.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0