bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
5
1
topic
Santa Maria Customs.
amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 22:58

Santa Maria Customs ņem savus pirmssākumus septiņdesmitajos gados, kad vietējais vecais Maikls “Maikijs” Fišers atgriezās no Vjetnamas. Savā garāžā viņš pārņēma sarūsējušus baikus, kurus viņš dabūjis no vietējajiem alkašiem un narkomāniem. Jau pēc neilga laika uz viņa servisu sāka vest baikus no visas apkārtnes, tuvākie apkārtnes baikeru klubi brauca uz servisu lai labotu / kostamizētu savus metāla zirgus. Viņiem un viņa ģimenes locekļiem tika pieņemts lēmums atvērt “The Mike 's” - motociklu meistardarbnīcu Harley Davidson, vēlāk pārdēvētu par Santa Maria Customs. Maikijs visu savu dzīvi atdevis Santa Maria Customs, bet par nelaimi visiem 2014.gad nogalē viņš saslima ar plaušu vēzi, un pēc jaunā 2015. gada, janvārī Maikijs nomira. Darbnīca bija bankrotējusi kopš 2019. gada, kad no tās atteicās vienīgais uztvērējs - Maikla dēls Džošua Fišers, kurš patlaban dzīvoja Sinsinati. Tagadējais īpašnieks - Arons Hurado, pēc iegādes oficiālajā instagram darbnīcas akkauntā viņš uztaisīja lielu postu, lūk, izgriezums no tā: “Visiem sveiciens, esmu jaunais šīs darbnīcas īpašnieks.” Mans vārds ir Ārons, es gribu teikt, ka viss, ko jūs redzējāt no  Maikija sejas šajā vietā, es turpināšu. 17 gadu vecumā es pats strādāju pie viņa, viņš deva darbu jauniem puišiem, tādiem kā es, tagad nu es atjaunošu servisa darbību. No šī mēneša SMC 's darbs būs nokārtots un es apsolu, ka viss, ko mēs darīsim, būs labākais, ko var izdarīt.” Neskatīdamies uz tik laipnu sveicienu no Arona Hurado vai tomēr Poketa? Tieši tā viņš ir pazīstams kriminālās aprindās, būdams Pookervood motociklista bandas līderis no Santa Marias, un viņam aiz muguras ir vairāki cietumsodi un noziegumi datu bāzē, kā iespējamais vesels bars Arijas brālības organizāciju. Vai vecais Maikijs būtu priecīgs, ka viņa servisu vada rasistisku noziedznieku grupa? Lai kā arī Santa Maria Customs atkal atvērusi savas durvis visiem un gaida klientus! 

Pēdējo reizi rediģēja amsterdam, 2020. gada 17. decembrī, 23:04.

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 22:58
0
post

OOC: 

Vēlos ievest nelielu OOC momentu šajā visā, vēlos visiem lasošajiem izskaidrot frakcijas būtību un ar ko tā nodarbosies, izlasot stāstu jūs drošvien padomājāt ka tūlīt nu sāksies tikai un vienīgi SS ar to kā personāžs ar /me un /do jauc ārā mašīnas divās sekundēs kā citas tagad mta.kick esošās privātās frakcijas, runa protams neiet par visām, bet jūs mani sapratāt. Topikā tiks ievietoti SS no frakcijas biedru ikdienas - kaut kādi tusiņi bārā, izbraukšana ar moto baikiem vai vienkārši sarunas.

Vēlos arī kārtēji pievērst uzmanību citām privātajām frakcijām, tiešāk - Auto / Moto servisiem kas šobrīd eksistē serverī un forumā, tiešāk - pie tiem čuvaciņiem kas liek SS topikā tikai un vienīgi lai dabūtu vairāk naudiņas priekš sevis. Jūs aizmirstat kas ir Roleplay, pēc tam brīnaties kāpēc serverī ar Rp ir tāda situācija, neviens vienkārši negrib erpot... Neviens neerpo un tāpēc tā Rp arī nav, rādiet piemēru citiem, neveidojiet SS tikai pašu vajadzības pēc un tas pats ar Roleplay, bieži vien serverī es redzu pilns ar OOC un retums ir kad kāds brīvprātīgi erpo, erpo zinot ka par to nesaņems, nu nezinu.. Nesaņems nekādu balvu. Paldies)

Pēdējo reizi rediģēja amsterdam, 2020. gada 18. decembrī, 00:07.

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2020. gada 18. decembrī, 01:16
0
post

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2020. gada 18. decembrī, 01:17
0
post

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2020. gada 18. decembrī, 02:02
0
post

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2021. gada 02. janvārī, 18:16
1
post

Lūdzu izrādīt jebkādu aktivitāti 48h laikā, pretējā gadījumā frakcija tiks Arhīveta.

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 12:51
0
post

Frakcija tiek arhīveta un panelies anulēts

Animated GIF

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0