bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[TLL] James Carlson
TheZero
Lietotājs
20 atbildes forumā
Online: 1d 9h 34m
Redzēts 2021. gada 03. septembrī, 14:37
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 17:15

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: James

 - Uzvārds: Carlson

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods:1191-1987

 - Dzīves vieta: Los Santos 

 - Nacionalitāte: Amerikātis.

 - Talruņa nummurs: 891636

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Autobusa šoferis.

 - Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs.

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Nuu es personīgi kadreiz ar striķi vilku auto cita cilvēka un man ļoti iepatikās drauggs man iedeva vilcēju, un tad nodomāju jasāk strādāt Konfiscētuvē.

 - Izglītības iestādes: Las venturas izglītibas iestāde

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Neesmu sodīts varbūt esmu par, to kad man saslidēja tad mani apturēja mūsu štata policista kungi. Bet es atdzīstu savu vainu.

 

~ Dokomentu Pārbaudijums

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā protams.

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Nē tikai B kategorijas. 

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Jo, jo es esmu laipns, un pieklājīgs es būšu spêjīgs konfiscēt auto kuri ir nepareizi noparkoti vai arī citos gadijumos .

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Man ļoti patīk konfiscēt auto, un būt sabiedriskam man patīk ari tas kad es pacenšos, un izdaru darbu lidz galam, un neatstāju nepabeigto. Kadreiz vislaik skatijos pa logu kā jūsu labie konfiscētaji, konfiscē citiem auto es katru vakaru nevarēju bez pasaciņas konfiscētāju izstikt man mamma teica, es vislaik lasiju pasakas par konfiscēšanu kad nācu lielāks ap 14. Gadiem es sapratu kad nakotnes profesija man varētu būt konfiscētās, bet nu te, nu es esmu. 

OOC Informācija

 - Vārds: Miks

 - Vecums: 13

 - SS no /history: Varu lūdzu to vēlak paradīt vnk man dators neuzņem SS pagaidām vēlak skatišos kas pa peob. Paldies. :)

 - SS no /stats: ¿♤

 

Pēdējo reizi rediģēja TheZero, 2020. gada 17. decembrī, 22:10.

Ar cieņu SWAGE.

Lauris29
Lietotājs+
-
85 atbildes forumā
Online: 18d 9h 33m
Redzēts 14. maijā, 22:58
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 22:49
0
post



Cienījamais James Carlson izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmūši pieņemt jūs uz parbaudes laiku.

Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

Pēdējo reizi rediģēja Lauris29, 2020. gada 17. decembrī, 23:22.

 

Leģenda

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 20 ( 157 skatījumi )
dandijs, Kolkin, LUĪZE, DidzzyS, LuckyDonut, Draugs, Lauris29, LMD, Castellani, GaraiS, TheZero, Gangsta, Murish, grancmix, amiz, PETER1ZZ, Biggy, archaa, Maruzha, SHIT