bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
5
0
topic
[Sūdzība] Los Santos Policijas Departaments + saistītais administratos
ecY
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 4d 12h 17m
Redzēts 2021. gada 09. aprīlī, 23:28
Pievienots, 2020. gada 16. decembrī, 22:25

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Ivan Almaz Tunargil

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: N/A

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Los Santos Policijas Departaments

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Uzskatu, ka ir pārkāpts MG noteikums, bet man kā cilvēkam, kas nekad neraksta sūdzības arī šoreiz ir ļoti liels wtf, jo līdz galam neizprotu situāciju.

Tātad.. Atbraucu mājās tagad vakarā un man Beichz saka, ka Los Santos Policijas Departaments ir izreidojis man piederošu īpašumu. Vēlējos jautāt, kapēc tas tā ir noticis un uz kādiem pamatiem vispār ir veikts šāds RP, ja nevienā lomu spēles situācijā policija nav nedz ieguvusi manu personību (Vārdu Uzvārdu), nedz jebkādas citas liecības, kas mani saistītu vispār ar kādu nelegālu darbību pilsētā, ja neskaita ekrānšāviņus, kurus publicēju savas nelegālās frakcijas topikā..

Kā arī vēlējos jautāt, ja šāds RP ir mistiskā veidā veikts, un pieņemam, ka viss ir iegūts RP ceļā, par ko stipri šaubos, vai tiešām veicot RP, kur tiek atlauzts seifs un izlauztas durvis vai tiešām nevar pat atstāt lapiņu, lai es varu IC ceļā redzēt, ka kas tāds ir izdarīts?

Pierādījumi:

https://mta.kick.lv/forums/topi…amp;post=54720 - kur iegūta informācija par manu klātbūtni nelegālā organizācijā.

https://imgur.com/a/gJeMNox - Bildes no notikuma vietas

Komentāri: Ja sūdzība patiesa, vēlētos atgūt abus ieročus, kuri atradās seifā, kā arī skaidro naudu, kuras konfiscēšanu nevaru IC pamatot, kapēc tā ir savākta.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 16. decembrī, 22:35
0
post

Privāti pieprasu visiem iesaistītanuen policistiem visus pierādijumus , gan par tavas identitātes iegūšanu , gan reida uzsākšanu.

 

Beichz
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 3d 5h 37m
Redzēts 2022. gada 01. martā, 15:06
Pievienots, 2020. gada 16. decembrī, 22:46
0
post

Šinī situācijā saskatu MG pārkāpumu, par cik situācijā tika nošauti divi F3 dalībnieki. Jā, viņi bijuši bruņoti, bet bārs ir publiski atvērts, viņiem būtu nepieciešams sazināties ar īpašnieku, jo LSPD rīcībā ir 0 informācija par to, ka Ivan ir saistīts ar personām kas tika nošautas bārā. 

Kā redzams, tad šajā situācijā durvis bija slēgtas - lapiņa tur atradās kopš dienas kad vieta tika atvērta (nedēļa vai divas), tādējādi kāpēc lai LSPD meklējot papildus pierādijumus ietu aiz slēgtām durvīm, ja neatrod atslēgas pie šiem cilvēkiem, kas norādītu saistību ar šo publiski pieejamo īpašumu, jo cik noprotu no biedriem, neviena augšā nav bijis?

 

 

Bišķi precizēsu. Jā tika nošauti divi cilvēki - publiskā bārā. Kādā sakarā tiek veikts reids visā property, ja bārs ir publisks, viņiem atslēgu nav, un viņi bija publiskā telpā?

 

Pēdējo reizi rediģēja Beichz, 2020. gada 17. decembrī, 00:54.
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 11:23
0
post

Tātad pēc policistu iegūtās informācijas ir notikusi viņi uzskatot laupīšana , jo esat ņēmušies ar dzelžiem ar 1 personu pēc kā 2 ieskrēja iekšā mājā un 1 policists tika sadurts un uzsāka reidu.

 

Beichz
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 3d 5h 37m
Redzēts 2022. gada 01. martā, 15:06
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 12:13
0
post

Vismaz cik man zināms nekāda laupīšana nav notikusi. Vienīgie divi bruņotie esam bijuši es un ecY. Kādā veidā viņi publiskā vietā zinājuši par saistību ar mani un ecY? It īpaši ar ecY, ja manas aizturēšanas laikā ecY tur nav bijis. 
šis izsaka to, ka ticis veikts MG pārkāpums, bet nu jau smird arī pēc ooc lie. 

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 12:30
0
post

@Beinchz tavejie daudz ko var teikt.. Lūdzu ss kur viņi bij bruņoti ar nažiem un uzbruka PD. Viņi ieskrēja taja māja, pec ka policistiem bij atļauja to māju reidot

http://prntscr.com/w4ly1k

Pēdējo reizi rediģēja Castellani, 2020. gada 17. decembrī, 12:31.

Animated GIF

 

ecY
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 4d 12h 17m
Redzēts 2021. gada 09. aprīlī, 23:28
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 12:31
0
post

Nu jau pa dienu var arī logfiles salikt tādus, kādus vajag.. jo es no Arčas teiktā neko nesapratu..., kas ko laupījis, kas ko lauzis, kas ko reidojis un kapēc

ecY
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 4d 12h 17m
Redzēts 2021. gada 09. aprīlī, 23:28
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 12:32
0
post

Nu labi, random fujaki sadūra mentus... ja viņi pēc tam ieskrietu dome, jūs to arī noreidotu?, jo es nekā nevaru saprast, kāpēc tur mans int iesaistīts ir.. un kāpēc nauda savākta bez ic lietas uzsākšanas

doublepost // sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 17. decembrī, 12:56.
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 13:02
0
post

Tātad , pēc dotās informācijas es saskatu ka šī sūdzība nav patiesa , jo pēc iegūtajiem pierādijumiem , jūs uzbrukāt policijas darbiniekiem ieskrējāt mājā un varējāt mierīgi paslēpt ieročus.

 

Beichz
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 3d 5h 37m
Redzēts 2022. gada 01. martā, 15:06
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 13:17
0
post

Kāds sakars, ja šiem cilvēkiem firearms nav bijis? Bija tikai naži. Ne manis, ne ecy nav bijis tuvumā. Vienkārši murgs. Tiešām, ja domē izdomātu kādu novākt, jūs arī tā darītu. 
 

 

lūdzu, tad pierādijumus publiskot - mums ir tiesības tos redzēt. 

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts Vakar, 20:34
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 13:19
0
post

Piekrtīšu archas teiktajam.

Labi, varbūt izreidošana ir pārāk agresīvs gājiens no LSPD puses, un iespējams pat nevajadzīgs, bet tu nevari nepiekrist, ka viņiem nav taisnības. Es, piemēram, redzu Eciju kā skolotāja personību, jo parasti ir izcēlies ar savām zināšanām un oriģinalitāti - ņem un savaldi savus biedrus. Es arī saprotu to, ka varbūt nav tev organizācijā tas kuplākais biedru skaits, bet kāda jēga ir paņemt +5 cilvēkus ar ultra zemām zināšanas spējām, ja nevari viņus savaldīt? Principā pats vien esi vainīgs, kāda starpība - publisks vai privāts tev tas bārs? Ja patīk šaudīties, un taviem biedriem ar nazi durstīt mentiem kaklus, tad ko citu var sagaidīt? PD nekad neizmirs, vienmēr kāds atnāks vietā. Es zinu, ka tev patīk ieviest savu revolūciju ar valdības frakciju piespiešanu pie sienas, bet kādēļ to darīt, ja tev nav vajadzīgie resursi?

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 13:25
0
post

Kā tu taisies kaut ko pierādīt? Parasti kopperi ir ļoti negodīgi pret citiem, jo izmanto palīgprogrammas kā DC/TS3. Tevi kā kopperi var līdz nāvei sasist, sašaut, atņēmt rāciju,uzsākt negaidītu kautiņu, bet vienību tu vienmēr izsauksi kaut ja iespējas dzīvē būtu 0. 

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 17. decembrī, 13:26.
ecY
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 4d 12h 17m
Redzēts 2021. gada 09. aprīlī, 23:28
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 14:58
0
post

Karoče, var vērt ciet šito... viss safe.. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0