bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
8
8
topic
[Admin] ecY
ecY
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 4d 12h 17m
Redzēts 2021. gada 09. aprīlī, 23:28
Pievienots, 2020. gada 02. decembrī, 11:56

Admin*

 

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos par Admin.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [  x]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x  ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[x  ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [x  ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. 

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Edgars

Iepriekšējie nickname: Sicilian ( tikai reāli OG šito atceras, bet domāju, ka te īsti neviens tik vecs nav)

Tavs vecums:  24

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Ivan Almaz Tunargil - Ļubereckaja OPG

Pieredze kā Gamemaster: Sāku pats rakstīt un sapratu, ka lai pierakstītu visus projektus, kur esmu adminējis, darbojies kā GM utt sanāktu diezgan daudz laika pavadīt un domāju, ka visi, kuri ir ar mani rpojuši vai pazīst, zin ka esmu ļoti nopietns statusņiks.

Pieredze Roleplay jomā: RPoju jau laikam no boxg laikiem, kad skraidīju apkārt un dmoju visiem automašīnas. Pa gadiem ir bijuši daudzi projekti, bet nu vienmēr visiem pienāk gals un atliek vien meklēt ko jaunu un ko citu.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):  Haha, mani sodīja par nelegālu azartspēļu organizēšanu, protams nezinu cik tur ooc, bet to noteikumu pēc tam izmainīja

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):  Varbūt sen senos laikos esmu rakstījis, bet nu domāju, ka lielākā daļa mani pazīst un nav ko īsti iepazīstināt.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Pašlaik atveidoju šeit lomu spēli, tapēc arī nekas cits man neatliek. Varēšu teleportēties, varēšu izmantot GM amatu savā labā un ajailot nonrperus, kas bojā izbaudīt lomu spēli man un cilvēkiem ap mani. (teikums ierakstīts, lai pārbaudītu vai kāds vispār lasa, ko te dzejoju).  Bet ja godīgi, tad esmu pieredzējis daudz, +/- ir iekrājusies neliela pieredze saistībā ar nelegālajām organizācijām, esmu veidojis dažādas sistēmas un papildus roleplay iespējas cilvēkiem, tapēc nešaubos, ka būšu smags gadījums un adminiem kritīšu uz nerviem, jo sodīšu ne tikai spēlētājus, kuri nepratīs RP, bet arī darbošos kā spēlētājs un čekošu ko dara administratori, lai par to ziņotu spēlētājiem.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): 

KICK ADMINISTRĀCIJAI

Edgara(ecY)

Motivācijas vēstule

Atsaucoties uz Kick projektā publicēto anketu vēlos izvirzīt savu kandidatūru GameMaster amatam Kick serverī.

Mana līdzšinējā RP pieredze ir balstīta uz ilgu, pamatīgu un cītīgu darbu, kā rezultātā esmu izveidojies par tādu spēlētāju, kāds esmu šobrīd. Esmu iesaistījies personāla atlases procesā vairākos projektos, kā rezultātā uzskatu, ka esmu ļoti labs kandidāts šim amatam.

Esmu cilvēks ar augstu atbildības sajūtu un precizitāti. Esmu komunikabls, atsaucīgs un pozitīvs personāžs. Spēju ātri pieņemt lēmumu, darboties atbildīgi un pirms darīt domāt ar galvu. Latviešu valoda nav dzimtā valoda, bet tajā runāju un rakstu tīri ok.

Augsti novērtēšu uzaicinājumu uz darba interviju, kā rezultātā varētu arī izrunāt kas un kā saistībā ar šo amatu.

Ar cieņu

Edgars (ecY)

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:  haha, jā

Pēdējo reizi rediģēja ecY, 2020. gada 02. decembrī, 12:48.
Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 02. decembrī, 23:51
0
post

Atļaušos izteikties par tavu kanditatūru administrācijas sastāvā.
Sekojoši no mana acu skatījuma, nekādu veterānu nesaskatu, jo tas nekur nav redzams, kaut kur citur varbūt Tu esi veterāns, bet ne šeit, šeit Tu esi jauns zaļš gurķis, par kuru tikai apkārt klīst baumas, sevi nekadīgi nessi parādijis, bet tikai nogremdējis, pietika izlasīt šo : Atsaucoties uz Playhard projektā publicēto anketu vēlos izvirzīt savu kandidatūru GameMaster amatam Kick serverī.? , lai secinātu, ka nessi šeit tā pat vien, pamatojoties uz to, ka nāc no blakusprojekta kurš zaudēja savus lietotājus, kā arī serverī sākās cilvēku izmirums, jā protams, pacensties kādu laiku, lai uzkāptu nedaudz augstāk, iešļūktu tajā tumšajā vietā kuru neapciemo saule, lai pēc tam izmantotu prioritātes sabojāt esošo kopienu, tadejādi izdarot pakalpojumu kopienai no kuras atnāci. Cilvēkiem nekad nevar ticēt, līdz tos neiepazīst un neierauga to patieso seju.
Var jau būt, ka nāc ar labu, bet nav nekāda materiāla, vai darbu kas to pieradītu, tīri tikai manas personīgas domas, anti. 

Pēdējo reizi rediģēja Kapracis, 2020. gada 03. decembrī, 00:59.


Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 11. decembrī, 20:23
0
post

Pret, tikko parādijiues, un uz adminu? Aizmirsti.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Psychicaut
Lietotājs
 ­Ubis 🤡
144 atbildes forumā
Online: 14d 10h 53m
Redzēts 26. aprīlī, 19:52
Pievienots, 2020. gada 11. decembrī, 20:31
2
post

WTF, kas Tu tāds? :D 

Es Tevi nezinu, pirmo reizi redzu vispār. PRET 100%

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 10:32
Pievienots, 2020. gada 11. decembrī, 20:53
0
post

motivacijas vestule jau parada cik loti velies tik uz mehanika spejam

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 11. decembrī, 21:00
0
post

nevienu neheitoju, bet kapracis uzrakstija īsi un konkrēti, bet ir citi kas tikuši statusā, bez jebkāda pieteikuma un augstākā līmenī, kā dažš labs kas te droto caurām dienām tajā statusā un netiek augstāk, lai arī viņš ir zaļš gurķis kāpēc nevar dot iespēju? Sharper atnāca arī bija tāds pats kā viņš visiem iespēju var dot, nezinu vai vaidzīgs admins, bet nu gm pietiks jo zinot ecy viņš ir sakarīgs mani pašu apmācija rpot kādreiz es saku par.

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 11. decembrī, 22:17
2
post

@UbiquitousGaming klauns

Murish
Lietotājs++
Mūriš
217 atbildes forumā
Online: 28d 5h 29m
Redzēts 2023. gada 06. novembrī, 13:05
Pievienots, 2020. gada 11. decembrī, 22:34
0
post

Īsti redzejis neesmu no tavas puses aktivitāti baigo, un pēc citu rakstīto izskaties esi jauns šajā serveri un uzreiz ad, bet nu teikšu par, katram jadod iespeja

6k

||Johnson Edge - DZĪVS- Los Santos Customs||

||Felix Lorenz - DZĪVS - 15 BLVD Cathay Criminals||

grancmix
Lietotājs
granaats
23 atbildes forumā
Online: 1d 4h 17m
Redzēts 2021. gada 12. jūlijā, 16:58
Pievienots, 2020. gada 14. decembrī, 08:25
0
post

Tiešām visu cieņu, prieks lasīt šādu ierakstu, esi sakarīgs, dodu tev REC.

Kristherz
Lietotājs++
150 atbildes forumā
Online: 9d 22h 29m
Redzēts 6. martā, 06:33
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 00:23
1
post

PRET , jūtas pārāks par citiem un no vienas komandas jau speletāju ir spejīgs nosaukt par "low rp".

Pēdējo reizi rediģēja Kristherz, 2020. gada 17. decembrī, 00:23.

Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 00:24
0
post

 kā gmu tevi atbalstu, fujaks ar pieredzi, zinās kā rīkoties jebkurā situācijā.

 

te nekā nav

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 00:29
0
post

ja uz gm tad atbalstu.

Ryan Gosling
Bijušais administrators
196 atbildes forumā
Online: 51d 3h 32m
Redzēts 30. martā, 18:27
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 02:06
0
post

Akdievs, Tu jau vecs esi. Vēl sirdstrieku dabūsi no rp šeit. 

Bigboss ārā no spēlēs!😔😔😔

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 08:56
0
post

Kaut kur dzirdēts esi, bet kā Kapracis minēja, atnākot atpakaļ uz šejieni, tu esi jauns un svaigs citu acīs, respektīvi tev ir jāpierāda tavas ambīcijas no jauna, jo kā jau redzi, šeit ir pa lielam ir jauni spēlētāji, visi tavi OG jau ir atmetuši ar roku vai vienkārši nespēlē vairs, tāpēc pa lielam tevi šeit neviens nezin! Kā GameMaster's varbūt tu būtu labs, bet uzreiz kā admins, domāju, ka jāizaug vēl līdz tam.

Kā jau minēju, manās acīs esi jauns spēlētājs šeit, tāpēc šobrīd došu anti!

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 17. decembrī, 08:58.

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 20:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 09:38
3
post

Neiespirngstam pacani.
ecy pirms pāris nedēļām chatinā pats pateica ka šis bija joka pieteikums un ka nopietni uz statusu nepiesakās.

To fragmentu no chatbox es vairs neatradīšu bet fakts paliek tāds, ka viņš nepiesakās ar nopietnību, vismaz pats tā esot apgalvojis.
 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 18. decembrī, 12:44
0
post

Ja esi ar mieru nākt kā uzraugs, tad neesmu pret, vēršu ciet, sīkāk pm uzraksti, izlem pats. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0