bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi
13
8
topic
Gadalaiks - ziema.
LMD
Lietotājs
LMD
81 atbildes forumā
Online: 11d 17h 6m
Redzēts 2. aprīlī, 07:33
Pievienots, 2020. gada 07. decembrī, 15:42

Ieteikuma apraksts: Nebūtu slikti, ja serverī tiktu uzstādīta ziema.

Vizuālais piemērs: 

Rakstiskais piemērs: Viss jau redzmas bildēs, nezinu, ja būtu tāda iespēja, varētu arī eglītes ar rotājumiem salikt. Un nebūtu slikti slikti, uzlikt slidenus ceļus, ja tas ir iespējams.

Kāpēc šis ir nepieciešams: Tākā ir ziema un tuvojas Ziemassvētki, realistiskāk būtu, ja būtu uzstādīta ziema. Tas radītu savādākas sajūtas, manuprāt būtu interesenati un jauki. Tākā es nezinu, vai šogad Latvijā, būs normāla ziema, tad vismaz spēlē varētu to izbaudīt.

    Apzinos to, ka daudziem pavisam iespējams šī ideja var likties bezjēdzīga, nevajadzīga, bet šis ir tik tāds mans ieteikums. Pieļauju domu, ka daudziem arī nepatīk ziema! :D Kā arī es nezinu, cik tas ir iespējami, vai grūti ielikt ziemu serverī...

niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 18h 33m
Redzēts 26. martā, 10:24
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. decembrī, 20:01
0
post

@gxngmember Bļaaa koo tu tee dzen :DDD , Kāds sakars ar meršiem un kkadiem w124 latvija :DD , Klauns jobanais 

 

Beichz
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 3d 5h 37m
Redzēts 2022. gada 01. martā, 15:06
Pievienots, 2020. gada 07. decembrī, 20:04
1
post

PRET - TIKAI UN VIENĪGI PRET. 

San Andreas ir Kalifornija, Las Venturas ir nevadā. Tie vieni no štatiem Amerikā, kuros ziemas nav - tātad tas būu ļoti nerealistiski un briesmīgi. Vieta kur aug palmas, ir +20 pretty much visu cauru gadu un tur būs sniegs - kāds realistiskāk, ja sniegu ieliktu, tas būtu ļoti nepareizs lēmums.

Pēdējo reizi rediģēja Beichz, 2020. gada 07. decembrī, 20:05.
gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 07. decembrī, 20:10
0
post

@guard kapec tu man raksti tom blackwood? doma es neredzu ka tu slipe gar igs 24/7? nemaz netago mani random.

Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2020. gada 07. decembrī, 20:14
1
post

Pilnīgi piekrītu Beichz'am, kā arī uzraugam gxngmember'am, nevajag serverī mazos bāleņus- slīpētājus, mums jau pāris tādi ir, kas nemāk braukt, bez rp iepišas un aizbrauc prom. Ir izveidoti modi, tie kas paši tos grib, var nolādēt, lai izskatās kā ziemā.

Fosiks

wind
Lietotājs
26 atbildes forumā
Online: 9d 17h 49m
Redzēts 15. martā, 22:58
Pievienots, 2020. gada 07. decembrī, 20:26
1
post

@Fletcher tu man dirsi par to, ka es cenšoties ieviest kaut kādu "hardcore RP", taču šajā gadījumā skatīties un speciāli meklēt meteoroloģiskos rādījumus par ASV štatiem ir pilnībā ok, un tas nav hardcore RP. Tu ej pretrunās pats ar sevi, un tas ir bēdīgi, tāpēc, lūdzu, man vairs nepiepisies par kkādām lietām. 

Šāds topiks jau tika apspriests šeit, kur pēc upvote/downvote spriežot, no 17 balsotājiem 11 atbalsta ziemas ieviešanu serverī.. Visi tā satraucās par ziemas RPošanu, tikai nez kāpēc aizmirst, ka nekad nedzerot ūdeni vasarā, jūs dažu dienu vai pat stundu laikā varat dehidratēties, tikt pie elektrolītu traucējumiem un rezultātā nomirt no sirds ritma traucējumiem, bet to gan jau lielie hardcore RPotāji dzirdēt negrib, jo tas kinda ir akmens viņu lauciņā. Attiecīgi visas tās negācijas ir tikai negācijas bez jebkādiem taustāmiem pierādījumiem par to, ka vasara tiešām ir labāka, jo vasaru arī neviens neRPo. Tad kāda starpība, ko tu neRPo - ziemu vai vasaru. Ja ir tik daudz cilvēku, kuri to grib, tad kāpēc nē? Jo dažiem daiļdiršiem nav vajag kādu topiku, kur gudri padirst? Nu beidziet, tas sāk palikt smieklīgi. Turklāt šis ir otrais topiks, kur lielākā daļa (atkal - pēc topika upvote/downvote) ir PAR ziemu. 

Arī es labprāt redzētu ziemu serverī, jo es personīgi neRPoju nevienu specifisku valsti, jo uz kaut ko tādu tēmēt, kamēr serverī on ir vidēji 30-40 cilvēki ar izņēmumiem brīvdienās, ir vienkārši muļķīgi, manuprāt, bet tas laikam kādam izjauktu visas ilūzijas par visu RP kā tādu, tāpēc laikam jau to labāk ir neteikt skaļi, lai bērniem, tā teikt, naktī labāks miegs, it īpaši šajā stresainajā covid periodā. 

Runājot par vasaras/ziemas RPošanu, tad, ja tik ļoti gribat RPot vasaru, vajadzētu uztaisīt kaut kādu dehidratācijas sistēmu, kur, ja konkrētā laika periodā nepadzeries ūdeni (ko varētu nopirkt veikalā vai varbūt kaut kur vēl uzpildīt bezmaksas), tavs characters sākumā ieslīgtu bezsamaņā, kas pēc kāda laika beigtos ar CK, jo tu nepadzēries - nu, jo mums taču gribās RPot vasaru, būt super realistiskiem utt. 

Pēdējo reizi rediģēja wind, 2020. gada 07. decembrī, 21:23.
gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 07. decembrī, 20:31
0
post

@wind csdd ari tiesibas nokartoji jau?

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 20:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. decembrī, 21:15
0
post

@Wind nevienā vietā neesmu piepisies pie tevis, ka tu rpo kkadu hardcore, lol, es visu laiku biju tevi tikai paslavējis par LSGD.
Turpinot par ieteikumu.

Noskaņu vajag bet ne sniegu, dieva dēļ nē. Uzliekat eglīti pershing square un nojaucat igs, būs Jums ziemassvētku noskaņa un dāvana, atvadīsimies no nonerperu lokācijas. 

hoodsta
Bijušais administrators
303 atbildes forumā
Online: 41d 11h 50m
Redzēts 27. februārī, 18:53
Pievienots, 2020. gada 07. decembrī, 21:42
1
post

@wind bruh what, tu vienmēr mēģini visu sarežģīt un uzrakstīt max gudri, kur tas nav necik vajadzīgs

nah lai mēs spiestu kādam downvote tāpēc, ka viņš uzraksta ieteikumu serverim no savas puses? es esmu pret, neesmu uzspiedis downvote. labs tavs arguments. un ble kādu dehidrācijas sistēmu un ūdeni, tās ir vnk lietas, ko tu neerpo jo no tā vnk nav pilnīgi nekādas jēgas

tu pateici ''uz ko tādu tēmēt'' tā it kā tas būtu nereāli, kaut gan lielākā servera spēlētāju daļa vienmēr ir zinājusi, ka los santos = los angeles

crenshawa ir rajons los angelosā, ganton clearly = compton, vinewood clearly ir holywood, idk what u even on g

los santosā ir fucking palmas, lets cover palms in snow, makes sense 

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja hoodsta, 2020. gada 07. decembrī, 21:44.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2020. gada 07. decembrī, 21:57
0
post

Es esmu starp ''Nē'' un ''Jā''. Paskaidrošu šādi.  Los Angeles last snow time 1962. San Francisco last snow time 1979. Las Vegas last snow time 2008. Realistiski, lietas var notikt jebkur, taču, ir Global Warming, tāpēc varbūt nē. Kā arī mostly spēlētāji saka, nē. Rekur Liberty City sniegs vienmēr ir, pajautā, lai Tev uzliek Marks Bistro interjeru un izbuggojies caur sienu.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 07. decembrī, 22:04
0
post

@Logix Jo Liberty City ir Ņujorka, tur ir pavisam savādāks klimats, jo atrodas vispār citā ASV galā.

Arhimēds Pitagors
Lietotājs
Arhimēds
248 atbildes forumā
Online: 18d 0h 50m
Redzēts 2023. gada 22. septembrī, 08:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. decembrī, 22:39
0
post

 

 

 

ja ta loti vajag ziemu var uzlikt ziemas modus privati ka tas man ir sampa

Apbalvojumi

Pitagors
Ὁ Πυθαγόρας ὁ Σάμιος
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Personīgā informācija
Dzimis580.—572. gadā p.m.ē.
Samosa, Senā Grieķija
Miris500.—490. gadā p.m.ē.
Vispārīgā informācija
Skola, tradīcijaPirmssokratiķi
Galvenās interesesĒtikametafizikamūzikamatemātikapolitika
Valodasengrieķu valoda

Pitagors no Samas jeb vienkārši Pitagors (sengrieķuὉ Πυθαγόρας ὁ Σάμιοςho Pūthagoras ho SamioslatīņuPythagoras, dzimis ap 570. gadu p. m. ē., miris ap 495. gadu p. m. ē.) bija joniešu matemātiķisfilozofszinātnieksārstspolitiķispriesterisizgudrotājs, visplašāk pazīstams ar Pitagora teorēmu.

Pitagorisms kā dzīvesveids bijis saistīts ar iniciāciju noslēpumos un bijis līdzīgs orfismam, kas to, domājams, ietekmējis. Tāpat kā orfisma, arī pitagorisma nolūks bijis padarīt dvēseli tīru (katharmoi), lai pēc nāves liktenis tai būtu labvēlīgs. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka Pitagors nav atstājis nekādus rakstītus darbus un ka viņa idejas turpinājušas pastāvēt viņa skolniekos.

Dzīvesgājums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagors, domājams, dzimis ap 570. gadu p. m. ē. Samas salā (Jonijas jūrā starp Turciju un Grieķiju) Jonijā un miris ap 495. gadu p. m. ē. Metapontā, Lukānijā. Ap 532. gadu p. m. ē. atstājis Samu, lai izvairītos no Polikrata tirānijas, un Dienviditālijas grieķu kolonijas pilsētā Krotonā nodibinājis vēlākajiem ordeņiem līdzīgu savienību reliģiski ētiskai dzīves reformēšanai, tā saukto "pitagoriešu skolu". Domājams, sākotnēji tajā ietilpuši ap 235 biedri, no tiem 18 — sievietes.

Skolas locekļiem bijusi jāievēro stingra disciplīna un zināmi priekšraksti, un viņi nodarbojās ar matemātiku (skaitļu īpašību pētīšanu). Savas disciplīnas dēļ skola drīz vien ieguva ievērojamu politisku svaru arī citās Dienviditālijas un Sicīlijas grieķu koloniju pilsētās. Tas kļuva par iemeslu demokrātu sazvērestībai, un pēkšņs uzbrukums skolas vadoņiem (tos sadedzināja kopā ar māju, kurā tie apspriedās) iznīcināja tās varu vispirms Krotonā un pēc tam arī citās pilsētās, izņemot Tarentu un Regiju. Pastāv versija, ka Pitagors pats gājis bojā šajā uzbrukumā, taču vairums vēsturnieku uzskata, ka viņš jau agrāk atstājis Krotonu un miris Metapontā.

Pitagora uzskati[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagora filozofijas pamats ir gluži vienkāršs: "Visus cilvēkus var iedalīt trijās grupās, tāpat kā visus cilvēkus, kas apmeklē olimpiskās spēles, var iedalīt trijās grupās. Zemākā sastāv no tiem, kas nāk pirkt un pārdot. Nākamie ir tie, kas sacenšas. Taču visaugstākie ir tie, kas nāk skatīties. Cilvēkus attiecīgi var iedalīt tajos, kam svarīga manta, tajos, kam svarīgs gods, un tajos, kam svarīga gudrība. Tātad visaugstākā apskaidrība ir zinātne bez interesēm un cilvēks, kas sevi tai ziedo, patiesais filozofs, kas sevi veiksmīgi atbrīvojis no "dzimšanas apļa"."

Grūti iedomāties vēl kādu sabiedrību, kas tik ļoti cienītu savu dibinātāju un reizē būtu tik atvērta pārmaiņām. Pitagoram viņa laikā tika piedēvētas pārdabiskas spējas, un daudzi atklājumi, kas nebūt nebija viņa. Viņa autoritāte bija tik liela, ka pietika pateikt: "Viņš pats teica" (autos ephē), lai izteikumam tūlīt paklausītu.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0