bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] James Smith
James
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 3h 52m 39s
Redzēts 2019. gada 18. maijā, 20:33
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 21:08

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. Ir

Jābūt vismaz 21 gadus veciem. Ir

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. Ir

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: James Smith

Vecums: 28

Dzimšanas datums: 05.09.1991

Dzimšanas vieta: Los santos slimnīca

Štats: Los Santos

Tālrunis: 317890

Pilsonība: Anglis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [x] ; Asociāta grāds [X] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [X] ; Doktora grāds [x] 

Iepriekšējā darba vieta: Walker indrustis

Pašreizējā darba vieta: Bezdatbnieks

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) :  Autovadītāja apliecība

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Protams

Motivācijas vēstule: Sveiki, mani sauc James Smith, dzīvoju Los Santosā un dzīvošu līdz mūža galam!  Protu lieliski braukt ar automašīnu, daudzi apgalvoja, ka es esmu lielisks. Protu lieliski arī tēmēt un šaut ar ieroci, jebkuru! Apzinos rācijas kodus un tam līdzīgi. Māku nostabilizēt finanses Policijas Departamentam. Mani pieņemot Policijas Departamentā jūs nebūsiet vīlušies, jo vienmēr kad notiek (10-57-V) jeb pakaļdzīšanās ar auto tad nekad nepadodos un turpinu ķert viņu līdz kautvai rītam! Protu sastādīt saucamo ''callsign'' un tā tālāk. Mani pieņemot arī pratīšu palīdzēt ar akadēmijām un palīdzēt koleģiem ar nesaprašanām un jebkurā laikā palīdzēšu kad kautkur draud briesmas Los Santos'ā - zinu daudz vietas Los Santos'ā. Zinu, ka ir daudz krimināļi Los Santos'ā, par cik manījis viņus ar ''bandanām''. Centīšos ar lielāko prieku jums izpalīdzēt! Ar cieņu - James Smith.

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Mani ir jāpieņem jo esmu aktīvs online sēžu apmēram 13-16 stundas [Izņemot skolas dienās ]Dienā bez apstājas. Centīšos ķert noziedziniekus. Kā jau rakstiju motivācijas vēstulē ja būs izaukums tad ķeršu noziedziniekus līdz pat rītam. Centīšos visu darīt ar RP. Cerams ka es netaisšu parasti QS utt.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 13

Vārds: Kārlis

UCP: James

Iepriekšējā pieredze LSPD?:Biju samp.lv policists. 

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Jā

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Jā

Pēdējo reizi rediģēja James, 2019. gada 07. maijā, 21:24.
SnaxxXD
Lietotājs
68 atbildes forumā
Online: 7d 10h 32m
Redzēts 2019. gada 11. jūlijā, 09:28
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 22:07
0
post

                                      TMoq17Z.png

                                                                                                     Los Santos Policijas Departaments

 

ATBILDE:

Labvakar cienijāmais James Kung!Aplūkojot un izpētot jūsu iesūtīto aplikāciju,esam vienojušies ar departamentu to NORAIDĪT,tapēc ka mani neuzrunāja jūsu motivācijas vēstule.

*Tika pārkopēta Motivācijas vēstule*Tikai samainīti vārdi

Atgādinajums!Meliem ir īsas kājas :) 

Ar cieņu;L.Hopes-priekšnieks

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 13 ( 309 skatījumi )
yanchux, 𝙀𝙨𝙠𝙖, Shaw, James, maarinns, Scrubs, pienvedejs02, buddyy, SAMMLUNG, Laurz, Pishkaa, SkyLine, SnaxxXD