bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
[LSPD] Declan Rhodes
kenixzx™
Lietotājs
Foxii
25 atbildes forumā
Online: 23h 18m 27s
Redzēts 2020. gada 22. jūlijā, 16:51
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 20:07

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Declan Rhodes

Vecums: 28

Dzimšanas datums: Augusts, 13 1992. gads.

Dzimšanas vieta: Los Santos Slimnīca

Štats: Los Santos

Tālrunis: 311356

Pilsonība: Amerikānietis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [X] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [X] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta: Los Santos Valdība

Pašreizējā darba vieta: Bezdarbnieks

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) :  Sertifikāts ieroču šaušanā un autovadīšanas prasmēs.

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Protams!

Motivācijas vēstule: Sveiki, mani sauc Declans Rhodes, dzīvoju Los Santosā un dzīvošu līdz mūža galam! Liela pieredze ir būt Policijas Departamenta Priekšniekam Las Venturasā un biju priekšnieks, vadīju Las Venturas Policijas Departamentu. Protu lieliski braukt ar automašīnu, daudzi apgalvoja, ka es esmu lielisks. Protu lieliski arī tēmēt un šaut ar ieroci, jebkuru! Apzinos rācijas kodus un tam līdzīgi, zinu kas ir ''Traffic Stop'' un vel citus. Māku nostabilizēt finanses Policijas Departamentam un esmu bijis veiksmīgs priekšnieks Las Venturasā, kautvai esmu dzimis Los Santos štatā. Daudzi apgalvoja, ka esmu lielisks policists, virsnieks, komandieris, priekšnieks un tā tālāk, un tā arī ir! Mani pieņemot Policijas Departamentā jūs nebūsiet vīlušies, jo vienmēr kad notiek (10-57-V) jeb pakaļdzīšanās ar auto tad nekad nepadodos un turpinu ķert viņu līdz kautvai rītam! Parcik esmu bijis Las Venturasā Priekšnieks Policijas Departamentā, tad nolēmu, kāpēc gan nebūt Los Santos Policijas Departamenta Priekšnieku Vietnieks. Protu sastādīt saucamo ''callsign'' un tā tālāk. Mani pieņemot arī pratīšu palīdzēt ar akadēmijām un palīdzēt koleģiem ar nesaprašanām un jebkurā laikā palīdzēšu kad kautkur draud briesmas Los Santos'ā - zinu daudz vietas Los Santos'ā. Zinu, ka ir daudz krimināļi Los Santos'ā, par cik manījis viņus ar ''bandanām''. Centīšos ar lielāko prieku jums izpalīdzēt! Ar cieņu - Declan Rhodes.

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Tādēļ, cik minēju ''Motivācijas Vēstulē'' esmu viens no skarbākajiem priekšniekiem un esmu veiksmīgs, komunicējošs, mērķtiecīgs, pacietīgs, skarbs un tamlīdzīgi.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 15

Vārds: Jānis

UCP: kenixzx

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Visos LV:RP komūnos!

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Protams.

SnaxxXD
Lietotājs
68 atbildes forumā
Online: 7d 10h 32m
Redzēts 2019. gada 11. jūlijā, 09:28
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 20:43
0
post

                                               TMoq17Z.png

 

Atbilde:

Sveicināts Cienijāmais declan kugs!Pārskatot jūsu iesūtīto aplikāciju un esam apspriezušies ar Departamentu,ka jūsu aplikācija tiek APSTIPRINĀTA!

Ar jums tuvākajā laikā sazināsies Policijas departaments uz jūsu norādīto talruņa numuru pēc kā tiks izskatītas jūsu prasmes un zināšanas.

 

Cieņu:L.Hopes 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 12 ( 289 skatījumi )
Assassin, ivanovs, maarinns, pienvedejs02, buddyy, vilgale17, Brazy, teoy, James, kenixzx™, SnaxxXD, Jankellls