bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[ GameMaster ] FL3X
FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 15:02

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X  ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [X ]

Anketa

Tavs vārds: Jānis

Iepriekšējie nickname: 

Tavs vecums: 20

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Mason Flex - FLEX COMPANY

Pieredze kā Gamemaster: Pieredze ir diezgan pietiekoša , kā ar GM , tā arī ar ADM statusu , esmu bijis šeit iepriekšējās sezonas, sākot no  GM pakāpeniski ar laiku paagustinot savu līmeni līdz administrātoram , kad vēl servera vadība bija Danex/Mikseena rokās.

Pieredze Roleplay jomā: Ar  to saucamo Role-Play dzīvi nodarbojos, rpoju , vairāk kā 5 gadi , sajēga, kas un kā ir pietiekoša. Spēšu apmācīt/pastāstīt/palīdzēt utml darboties.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): N/A

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): N/A

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Mani sauc Jānis , esmu 20 gadus vecs , nesen ierados no UK uz LV , un savu brīvo laiku pavadu iekš Role-Play servera vai arī tripoju ar autiņ pa pilsētu. Mans hobijs varētu tā teikt ir sports, patīk skatīties - fanot jeb nodarboties ar  to saucamo  ''totalizātoru''. Kāmēr tas saucamais ''piķis'' ir kabatā , tikmēr var atpūsties, pavadīt savu brīvo laiku , kā vien sirds kāro. Vairāk es par sevi nevaru neko pastāstīt , jo īsti nezinu , ar ko lai Jūs iespaido.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?  Tāka uz doto momentu gamemaster pieteikšanās ir aktīva , un es tā nodomāju , kāpēc lai gan atkal neizmēģināt savas prasmes un pietiekties? Aktīvi cauru dienu/nakti darboties serverī , palīdzēt spēlētājiem , kā arī ar tiem pašiem /report ir diezgan interesanta nodarbe, tajā pašā vidū arī Rpot.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Sveicināts cienījamais lasītāj , tātad  mani sauc Jānis , tas saucamais FL3X.  Izvirzu savu kandidatūru uz to saucamo ''GM'' - GameMaster amatu , jo vēlos uzturēt serveri aktīvi , ar tiem pašiem /reportiem , apmācībām , situāciju risināšanām u.c. lietām. Esmu aktīvs spēlētājs , kurš spēlē cauru dienu/nakti , neredzot citreiz sauli aiz loga , jo tīri neko negribās darīt , kā pavadīt savu brīvo laiku iekš burvīgā servera. Kā jau  augstāk minēju , esmu šeit bijis tā saucamajā ''staff pulkā'' , kad šo visu vadīja pavisam citi cilvēki , spēju katram pierādīt , ka ne par velti tie gadi role-play dzīvē ir pavadīti ar zināšanām. Priekš katra  es esmu atsaucīgs/izpalīdzīgs , neesmu nekad atteicis, lai arī kāda būtu tā situāciju , jebkādā veidā mēģinātu palīdzēt/uzjautāt palīdzibu. Pazīstu arī  dažus cilvēkus no iepriekšējās sezonas, kas šobrīd atrodās STAFFā , aktīvi strādā/pilda savus pienākumus un pavada RP dzīvi. Dodu Jums šādu iespēju izteikt savas  domas , rekomendēt vai noraidīt manu pretī nākšanu, viss ir Jūsu rokās. Paldies, ar cieņu FL3X/Jānis.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:

 

 

Pēdējo reizi rediģēja FL3X, 2019. gada 26. jūnijā, 01:50.

 

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 2. maijā, 21:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 15:22
0
post

Rekomendācija.

Cilvēks,kas spēj uzklausīt cita viedokļus,spēj vadīt savus f3,un labi erpo,varētu palīdzēt kick jaunajiem spēlētājiem..

Noderētu,kāda palīdzīga staff roka..

 

 

 

 

Pishkaa
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 4d 13h 36m
Redzēts 2022. gada 16. augustā, 22:07
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 15:37
0
post

Sen jau vajadzēja! Rec+✔️😎

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 15:44
0
post

Opa

cilvēks ar pieredzi, es par

Pēdējo reizi rediģēja ivanovs, 2019. gada 09. maijā, 02:49.
442240
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 10d 9h 31m
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 16:37
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 16:57
0
post

Par, tikai tapec, lai beigtu man pmot "safixo masinu"

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 17:05
0
post

Bijis administrators tepat, troļļot netroļļo, baigi aktīvs. Būtībā prioritāte šeit no administrācijas ir aktivitāte, šis noderēs. Ā un nebūs vairs jāfixo/jāflip tava mašīna, kad esmu /report :D

Rekomendācija

Pēdējo reizi rediģēja ivanovs, 2019. gada 07. maijā, 17:06.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 17:07
0
post

Par, lai tikai nespamotu man PM. 

Aktīvs esi kā jau yostu teica - prioritāte 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Kn0w
Lietotājs
137 atbildes forumā
Online: 11d 15h 18m
Redzēts 2023. gada 04. septembrī, 16:26
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 17:07
0
post

Rekomendācija

Ticu kad spēsi pielietot īstajā vietā GM statusu.

Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 17:52
0
post

Par, sen zināms cilvēks, sakarīgs un ar pienākumiem tiks galā. 

 

te nekā nav

Miksens
Lietotājs
Renegāts
25 atbildes forumā
Online: 1d 1h 56m
Redzēts 2019. gada 12. augustā, 21:58
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 18:56
0
post

Esi zināms, kā arī labs amata kandidāts par!

Pēdējo reizi rediģēja Miksens, 2019. gada 07. maijā, 18:56.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2019. gada 08. maijā, 11:01
0
post

Sveiks FL3X

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, tevi pieņemt, bet uz pārbaudes laiku, kurš ir 1 nedēļa (2 sūdzības vai vairāk, pa to laiku, tiec automātiski izmests).

Kā jau citi minēja - aktivitāte šeit ir galvenā prioritāte, sastāvā noderēs aktīvs un darbīgs rūķis

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

MTA Kick administrācija

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0