bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
2
topic
Uzraugs TheShadowLV
TheShadowLV
Lietotājs
32 atbildes forumā
Online: 2d 6h 46m
Redzēts 1. februārī, 19:04
Pievienots, 2020. gada 01. decembrī, 19:26

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Arvis

Iepriekšējie nickname: TheShadowLV

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Telvis Starks, A/S "Rokko"

Pieredze kā Gamemaster: Neesmu bijis gamemaster.

Pieredze Roleplay jomā: Mazliet vairāk kā gads, protams, erpojot nevis braucot ar autobusu.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nē.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): https://imgur.com/a/H1yh76M

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topic/11892/helloooo/

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Serverī atrodas ļoti daudz cilvēki, kas īsti vel nav sapratuši, kas ir roleplays un viņi vairāk neko par braukāšanu ar ātru mašīnu, nezin. Vēlos palīdzēt spēlētājiem un administrācijai serverī, ir redzams, ka serverī šobrīd nav pietiekoši daudz uzraugi. 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti):  Es, būdams servera uzraugs, spēšu tikt galā ar saviem pienākumiem. Netikai es apmācīšu spēlētājiem parastos roleplay noteikumus, bet palīdzēšu viņiem iedziļināties tēla attīstībā. Ja spēlētājs tiešām vēlēsies iemācīties atveidot kvalitatīvi lomuspēli, es paņemšu viņu pie sevis, frakcijā, kur viņš varēs attīstīties. Spēlētāju apmācīšana ir ilgs laiks un reti kurš cilvēks ir iemācijies lomuspēli, tikdams apmācīts gmloungē. Varbūt es neesmu tik liels lomuspēles eksperts, kā citi, bet esmu ļoti pretīmnākošs un atbildīgs cilvēks. Manas lomuspēles zināšanas ir pietiekamas, lai spētu es apmācīt kādu jauno spēlētāju. Situācijās es spēšu pieņemt pareizo lēmumu un vienmēr cenšos nonākt pie pozitīva noslēguma, lai visi ir apmierināti. Lomuspēlei es pieeju ar lielu nopietnību un necenšos kādam izbojāt lomuspēles atveidošanu. Pret visiem spēlētājiem cenšos izturēties kā pret vienlīdzīgiem, neviens manās acīs nebūs pārāks, kuram es vairāk palīdzēšu un kuram mazāk. Statusu es, neizmantošu, lai būtu pārāks par spēlētājiem, nevienu neignorēšu un vienmēr palīdzēšu, kā varēšu. Nebūs tā, kad es izgāzīšu savas dusmas uz spēlētājiem, tāpēc, ka tie kautko nesaprot. Legālā lomuspēlē ir mana stiprā puse, kuru es esmu atveidojis visbiežāk. Spēšu būt labs konsultants jaunjiem spēlētājiem, kas intresējās privāto organizāciju izveidnē. Nebūšu tas, kas redzot kādu pārkāpēju to uzreiz sodīs, es izstāstīšu šim spēlētājam, kāpēc viņš tika sodīts, jo serverī bieži vien spēlētāji tiek sodīti, bet viņi paši nezin, ka vispār šāds noteikums eksistē. No manis varat sagaidīt lielu aktivitāti serverī, kā arī veiksmīgi spēšu es sastrādāties ar citiem spēles uzraugiem. Es sekošu līdzi spēlētāju gaitām serverī un veltīšu tam lielu laiku.  

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Skaidri un gaiši to apzinos.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 29. aprīlī, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. decembrī, 19:29
3
post

Kas tu pie velna esi? PRET

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 01. decembrī, 19:29
1
post

rec, normals pipars, labaks kandidats par fletcher jau bus.

“Markuss”
Lietotājs
121 atbildes forumā
Online: 7d 16h 58m
Redzēts 12. martā, 20:44
Pievienots, 2020. gada 01. decembrī, 19:31
0
post

Piedod,nēsmu ar tevi saskāries vispār,ne IC ne OOC,neko nezinu par tevi tapēc PRET.

                                                                                  Albert Rodrigez-Woodwork Carpentry-Status-Dzīvs

                                                                               Donovan Leo Lowry-Avery Architecture-Status-Dzīvs

                                                                              Daniel Rivera-Los Sanots Apkure-Statuss-Dzīvs

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 01. decembrī, 19:38
0
post

Būšu pret , neesmu sastapis vispār iekš spēles , nekādas roleplay attēlošanas neko neesmu no jums redzējis.

 

SANLA
Lietotājs
251 atbildes forumā
Online: 15d 13h 31m
Redzēts 2023. gada 21. jūnijā, 23:49
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. decembrī, 19:41
1
post

kas tu esi? pret

daunars
Lietotājs+
daunars
499 atbildes forumā
Online: 53d 22h 48m
Redzēts 7. martā, 23:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. decembrī, 19:45
0
post

nop, ta jau kandidats normals, bet sasteidzis sito visu, jo visi posti no novembra

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 01. decembrī, 19:46
0
post

Helou, šoreiz būšu PRET, nēesmu tevi redzējis prakstiski vispār....nedomāju ka esi gatavs uz kaut ko šādu! Tev pirms 2 dienām paņēma par pasākumu organizatoru, kad pateica kad jāsak gatavot jau....tu vienkārši aizgāji no mums. Pašlaik ir pilns ar uzraugiem, rekur @KikemonsLV, varētu teikt ka jau sēž rindā, jo serverī nav nepieciešami uzraugi pašlaik, nu ir, bet ir jau pārbāsts.

 

 

Beichz
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 3d 5h 37m
Redzēts 2022. gada 01. martā, 15:06
Pievienots, 2020. gada 01. decembrī, 19:50
0
post

Mani paņēma ļoti strauji, bet es esmu ar diezgan lielu pieredzi iepriekš. Tavā gadījuma uzskatu, ka mazliet aktīvāk, vizuali redzamāk jāpaerpo un tad jau varēs likt par. Uz doto brīdi anti.

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 01. decembrī, 19:51
0
post

Netikai es apmācīšu spēlētājiem parastos roleplay noteikumus, bet palīdzēšu viņiem iedziļināties tēla attīstībā

sākumā palīdzi sev.  PRET

Murish
Lietotājs++
Mūriš
217 atbildes forumā
Online: 28d 5h 29m
Redzēts 2023. gada 06. novembrī, 13:05
Pievienots, 2020. gada 01. decembrī, 21:00
0
post

Nekur nav manīts, nav izcēlies nekur, par agru statusam, un vēl bez pieredzes. PRET

6k

||Johnson Edge - DZĪVS- Los Santos Customs||

||Felix Lorenz - DZĪVS - 15 BLVD Cathay Criminals||

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 01. decembrī, 21:07
0
post

Ne piemo reiz redzu.

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 01. decembrī, 21:32
0
post

shodienas sponsors musu video ir raid shadow legends,piedod ,bet iedoshu tev PAR,tikai tapec,ka centies.

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2020. gada 02. decembrī, 07:37
0
post

Sveiks , neesmu Tevi nevienu reizi redzējis , tikai iekš foruma max 3 reizes , bet IG nē , neesi ar neko izcēlies manās acīs , piedod , bet PRET.

Sāk likties kad nāc tikai pēc statusa.. 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2020. gada 02. decembrī, 08:50.
Durdulis
Lietotājs
Durdulis
97 atbildes forumā
Online: 5d 10h 0m
Redzēts 2023. gada 22. februārī, 23:17
Pievienots, 2020. gada 02. decembrī, 09:23
0
post

Iedošu PAR, jo zinu, kā cilvēks rpo un ir ar labu sirdi. :)

samagon4ix
Lietotājs
samagons
58 atbildes forumā
Online: 1d 15h 39m
Redzēts 2021. gada 22. novembrī, 13:49
Pievienots, 2020. gada 02. decembrī, 09:26
0
post

šitam labi nodomi. cenšas. būs PAR  . Nekas ka viņš nav ieprikš nekur redzēts, tas nenozīmē ka viņam slikti izdosies. kick ir vieta kur var attīstīt sapņus

𝙀𝙨𝙠𝙖
VIP
Bijušais administrators
security ♛
00:00 ●━━━━━━──── 4:20
104 atbildes forumā
Online: 56d 2h 38m
Redzēts 24. aprīlī, 01:20
Pievienots, 2020. gada 02. decembrī, 09:36
0
post

nevajag tev to tici man, a n t i

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 11. decembrī, 20:22
0
post

Ar vienu servissu, nekur tālu netiksi, neēsi redzēts. Pret.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 12:27
Pievienots, 2020. gada 11. decembrī, 21:06
0
post

ludzu ne nevajag ta jau daudzi ir kuri speco un jailo mani

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 18. decembrī, 12:42
0
post

Neaktīvs, noraidīts. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0