bilde ko parada kad esi afk par ilgu
11
0
topic
**Cīņu sporta organizācija - Los Santos Fighting Championship uzsāk savu darbību.**
Beichz
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 3d 5h 37m
Redzēts 2022. gada 01. martā, 15:06
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 20:59

 

**LSZD Mājaslapā parādītos raksts ar birku - apmaksāta reklāma**

 

LOS SANTOS FIGHTING CHAMPIONSHIP MEKLĒ MMA CĪKSTOŅUS, ENTUZIASTUS UN SPONSORUS

 

Pavisam drīz plānots pirmais cīņu šovs - LSFC 1 kurā sacensības notiks pēc turnīra principa tāpēc organizācija piedāvā cīņu sporta zāļu īpašniekiem, vai pašiem cīkstoņiem pieteikties dalībai LSFC sastāvā. LSFC ir jauna cīņu sporta veidu organizācija, kuras cīņas notiks pēc MMA noteikumiem. Dalībniekiem pirms turnīra sākuma notiks veselības pārbaudes kas notiks sertificētu mediķu uzraudzībā ((ceru uz LSGD atbalstu)) un turnīra balvu fonds būs izziņots vēlāk.

Cīņas tiks sankcionētas ar San Andreas State Athletic Comission palīdzību un tiks veikti dopinga testi. 

Lai pieteiktos LSFC cīņu turnīram vēlams aizpildīt anketu kas tiks norādīta pielikumā un ir iespējams to lejupielādēt. 

Lūgums anketu nosūtīt pa pastu ar roku aizpildītā veidā ((Forumā PM man vai bantons finest))

 

Tāpat arī tiek meklēti LSFC sponsori un jebkurš uzņēmums ir laipni gaidīts lai sponsorētu LSFC tādā veidā padarot savu uzņēmumu labāk zināmu un atbalstītu citus.

 

 

Uz tikšanos drīzumā Ringā.

 

 

 

 

 

Pieteikšanās anketa

 

 

Vārds, Uzvārds: 

Vecums:

Iesauka:

Vai jūsu veselības stāvoklis atbilst tam lai varētu doties ringā?:

Cīņas veids(bokss, kickbokss, jiu jitsu):

Zvērests:

''Parakstot šo līgumu, es apstiprinu, ka es (Vārds Uzvārds) atbrīvoju Los Santos Fighting Championship no atbildības traumu gūšanas gadījumā un esmu devies ringā paša gribas vadīts. Los Santos Fighting Championship nodrošinās pirms un pēc turnīra medicīnisko apskati, tādēļ iebildumu man nav.''

 

 

                                                                                                                   

                                                                                                                                  


                                                                                                           

 

 

  **lsfc zīmogs**

 

Paraksts

 

 

 

 

 

 

 

 

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 21:04
0
post

Pieteikšanās anketa

 

 

Vārds, Uzvārds: Viktor Pavlovich.

Vecums: 28.

Iesauka: Lode.

Vai jūsu veselības stāvoklis atbilst tam lai varētu doties ringā?: Jā.

Cīņas veids(bokss, kickbokss, jiu jitsu): Kickbokss.

Zvērests:

''Parakstot šo līgumu, es apstiprinu, ka es Viktor Pavlovich atbrīvoju Los Santos Fighting Championship no atbildības traumu gūšanas gadījumā un esmu devies ringā paša gribas vadīts. Los Santos Fighting Championship nodrošinās pirms un pēc turnīra medicīnisko apskati, tādēļ iebildumu man nav.''

 

 

                                                                                                                   

                                                                                                                                  


                                                                                                           

 

 

  **lsfc zīmogs**

 

Paraksts V.PAVLO.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. maijā, 13:07
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 21:37
0
post

Pieteikšanās anketa

Vārds, Uzvārds: Akhmad Tsarnaev

Vecums: 24

Iesauka: Borz

Vai jūsu veselības stāvoklis atbilst tam lai varētu doties ringā?: Jā.

Cīņas veids: MMA - Bāze ir kikbokss un kaujas sambo.

Zvērests:

''Parakstot šo līgumu, es apstiprinu, ka es Ahkmads Tsarnaevs atbrīvoju Los Santos Fighting Championship no atbildības traumu gūšanas gadījumā un esmu devies ringā paša gribas vadīts. Los Santos Fighting Championship nodrošinās pirms un pēc turnīra medicīnisko apskati, tādēļ iebildumu man nav.''

____

**lsfc zīmogs**

Paraksts A.Tsarnaevs

 

kristaps_hokage
Lietotājs
137 atbildes forumā
Online: 16d 22h 50m
Redzēts 29. janvārī, 12:14
Pievienots, 2020. gada 29. novembrī, 00:02
0
post

Pieteikšanās anketa

Vārds, Uzvārds: Gennadiy Shatkov.

Vecums:25

Iesauka: Grand.

Vai jūsu veselības stāvoklis atbilst tam lai varētu doties ringā?: Jā, esmu labakajā stāvoklī.

Cīņas veids(bokss, kickbokss, jiu jitsu):Bokss

Zvērests:''Parakstot šo līgumu, es apstiprinu, ka es (Vārds Uzvārds) atbrīvoju Los Santos Fighting Championship no atbildības traumu gūšanas gadījumā un esmu devies ringā paša gribas vadīts. Los Santos Fighting Championship nodrošinās pirms un pēc turnīra medicīnisko apskati, tādēļ iebildumu man nav.''

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  **lsfc zīmogs**

Paraksts:GeShatkov.

daunars
Lietotājs+
daunars
499 atbildes forumā
Online: 53d 22h 48m
Redzēts 7. martā, 23:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 01. decembrī, 02:31
0
post

Pieteikšanās anketa

 

 

Vārds, Uzvārds: Demetrius Morris

Vecums: 27

Iesauka: Tirponis

Vai jūsu veselības stāvoklis atbilst tam lai varētu doties ringā?: Jā

Cīņas veids(bokss, kickbokss, jiu jitsu): bokss

Zvērests:

''Parakstot šo līgumu, es apstiprinu, ka es (Demetrius Morris) atbrīvoju Los Santos Fighting Championship no atbildības traumu gūšanas gadījumā un esmu devies ringā paša gribas vadīts. Los Santos Fighting Championship nodrošinās pirms un pēc turnīra medicīnisko apskati, tādēļ iebildumu man nav.''                                                                                                                                                                                                           


                                                                                                           

  **lsfc zīmogs**

 

Paraksts: D.Morris

Pēdējo reizi rediģēja daunars, 2020. gada 01. decembrī, 02:31.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0