bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
3
0
topic
[Sūdzba]Beichz
Mayans M.C
Lietotājs
312 atbildes forumā
Online: 20d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 28. februārī, 16:27
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 17:43

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Cyber

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Beichz

Iesaistīto personu lietotājvārdi:No frakcijas OPG personas

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Tātad persona izdomā to kad ir Gamemasters un var izdomāt kad nezinama persona caur pasivo rp pasuta mana character galvu itkā veicot CK,tas ir dīvaini,labi turpinājās Roleplay un roleplay laikā pajautaju vai ir pieprasījums uz CK,persona atbildēja kad tāds nav vajadzīgs lai veiktu CK,un pa mani sola lielu naudas summu,kaut visu vins noerpoja kipa ar pasivo RP,tas ir kka stulbi,un tad izdomaja discorda ar frakciju caur OOC uztaisit man CK un to veica IC,tas ir normals pārkāpums.Nākošais tad kad vins pateica kad nav pieprasijuma es atteicos rpot un teicu kad iešu prom,jo nu CK bez pieprasījuma nevar,ienācu atpakaļ spēlē 20h jails ar iemeslu kamer nebus uzrakstits /selfck vai administrators tev to neizsniegs.

Kakova huja viņs iedeva man jailu ja CK pieprasījuma pat nebija un viņs pārkāpa noteikumus izdomājot visu ooc un tad to pārvērš IC tas ir ahujenais pārkāpums,kā arī saka lai es nerunāju pretīm vai ko tādu,bet rpoju kāpēc man būtu jaerpo ja šis bez pieteikuma taisa C,un tad pajautāju Ofkorsam un viņs teica kad jābūt pieprasījumam,un tad notika kā iedomājās Beichz un gāja pa saviem noteikumiem..

Pierādījumi:

https://prnt.sc/vruglg

 

Komentāri:Lai par to kur es prasīju pierādījumus uzrāda Beichz,jo man logfile ir izdzēsušies,bet ar šo fruktu jātiek galā.

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju vēlams iesniegt pēc iespējas detalizētāku situācijas aprakstu un vairāk pierādījumus, lai situācijas risināšana ietu raitāk un neveidotos domstarpības.

EBK
Lietotājs
291 atbildes forumā
Online: 14d 9h 44m
Redzēts 20. martā, 18:26
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 17:47
0
post

tu esi viņa frakcijā, viņs, kā līderis, var darīt ko vēlas ar Tevi.

Mia Khalifa my bitch

Triple Banned Mob, Brothas Behind Bans OPG, Mass DM Crime Family, Metagaming Triad, Powergamer Society, Ajail Syndicate, Never Report Gang

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 17:49
0
post

rukitis

 

sūdzība nepatiesa.

ecY
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 4d 12h 17m
Redzēts 2021. gada 09. aprīlī, 23:28
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 17:50
0
post

Nu jā.. Tapēc es parasti vēl klāt tekstam šādam, kad reāli aicinu personu iekš F3, uzrakstu, lai viņš to pats aizpilda un atļauj... Tad nav šādi jautājumi.

hood trooper
Lietotājs
84 atbildes forumā
Online: 5d 4h 46m
Redzēts 2023. gada 27. jūnijā, 03:32
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 17:54
0
post

Par cik esmu viens no frakcijas pāsrstāvjiem, kā arī līderiem, esmu tiesīgs iesaistīties šajā spēlētāja sūdzībā. Kā jau ogralfs minēja, frakcijas aprakstā ir minēta ārpus tēla informāciju. Tas, ka tu neesi tik uzmanīgs, lai izlasītu mazu četrrindīti, nav mūsu vaina. Ja līderis redz organizācijas apdraudējumu dēļ tevis, viņš ir tiesīgs to darīt. 

Mayans M.C
Lietotājs
312 atbildes forumā
Online: 20d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 28. februārī, 16:27
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 17:55
1
post

Nu tad tik pat labi es ari varu ar pasivo noerpot kad uzspridzivu visu LSPD un visas pārējas hujņas,ja vins pasivi  noerpo kad bļe pa mani izsludināta galva,kur bļe ir prāts,un viņs pats atzinās kad nav nekāda CK pieprasījuma.

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 17:56
0
post

Viņam nav jāraksta nekāds ck pieprasījums, lai tevi ckotu savā frakcijā wdym?

Mayans M.C
Lietotājs
312 atbildes forumā
Online: 20d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 28. februārī, 16:27
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 17:57
0
post

@ogralfs es ari gribu bez pieprasijuma ckot savu memberu man teica obligati pieprasijumam jābūt,bet viņam tāds nebija lai Beichz varētu veikt man CK!

Beichz
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 3d 5h 37m
Redzēts 2022. gada 01. martā, 15:06
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 17:59
0
post

Atkārtošos vēlreiz

Otrkārt - paskaties ecY tēla dzīvesstāstu un sapratīsi par ko Tu dabuji CK. 

Pēdējo reizi rediģēja Beichz, 2020. gada 28. novembrī, 18:03.
Mayans M.C
Lietotājs
312 atbildes forumā
Online: 20d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 28. februārī, 16:27
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 18:00
0
post

@Beichz ludzu iemet logfile kur pats pateici kad pieprasījuma tev nav,tad redzēsi kad ablomījies!

Beichz
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 3d 5h 37m
Redzēts 2022. gada 01. martā, 15:06
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 18:05
0
post

Logfile man nav jāmet, bet pieprasījuma man nebija, jo augstāk ir ielikts foto no mūsu frakcijas kur rakstīts - pievienojoties F3, Tu dod atļauju veikt CK savam tēlam. Pieprasījums nav nepieciešams. 

 

Es neesmu tas kas to var darīt, bet nu domāju, ka tēma slēgta.

 

Runāju arī ar Ofkors, kas teica, ka Tu neesot pieminējis šo te faktu, ko es tikko uzrakstīju.

Pēdējo reizi rediģēja Beichz, 2020. gada 28. novembrī, 18:06.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 18:49
0
post

Tu zināji par frakcijas noteikumiem un parakstījies uz šo, neredzu iemeslu sūdzībai.

Nepatiesa, ck paliek. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0