bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
14
4
topic
[GM] KikemonsLV
Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 19:38

 


Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.
Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!
• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[  ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]
• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [x]
Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!
Anketa
Tavs vārds:  Kristers
Iepriekšējie nickname:  KikemonsLV 
Tavs vecums: 14 
Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Martin Rodrigez - Serviss (Motor City Garage) Mark Branson - Avery Architecture, Nicolas Becker - LSPD.
Pieredze kā Gamemaster:  Pieredzi GameMaster statusā es apguvu mēnešniekos. Pieredzi ieguvu un esmu saprašanā kas un kā notiek GameMaster statusā.
Pieredze Roleplay jomā: Pieredze RolePlay jomā man ir un es pat varētu teikt, ka diezgan labi pārzinu terminus un pašas svarīgākās niances. Spēlēju RolePlay jau 2 gadus un esmu ieguvis diezgan daudz, ka varu kandidēt uz uzrauga statusu. Esmu erpojis gan illegal gan legālajās organizācijās, patīk vienmēr pamēģināt intresanti atveidot lomuspēli. 
Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  Šai sezonā sanāca vienu dienu nedaudz aizsvilties, pēc kā sekoja arī sods, taču apzinos savu kļūdu un apsolu, ka tas neaktārtosies. 
Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):  History
Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Sasveicināšanās topiks
Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Komūnā darbojos jau kādu laiciņu, esmu novērojis, ka ne vienmēr uzraugi ir online kad tas ir nepieciešams, Bieži esmu saskāries ar personām kuras pavelkas uz ‘’troll’’ tai laikā kad nav administrācijas kommandas online. Es saprotu, ka nevar tā izsekot visam līdzi, taču serverī es esmu ļoti aktīvs un manuprāt, ka tas varētu palīdzēt uzraudzīt serveri, jo mana aktivitiāte šeit ļoti noderētu. Mēģinātu izsekot spēlētājiem līdzi un tos apmācīt. RolePlay spēlēju kādu laiciņu, to esmu apguvis, kā arī terminus un kapēc gan, lai es nevarētu kādam jaunajam spēlētājam tos iemācīt, lai ir sapratne, kas RolePlay vispār tāds ir. Uz statusu jau kādu laiciņu skatos un esmu nolēmis, ka šis ir īstais laiks palīdzēt serverim un spēlētājiem. 
Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Amatu jau vēroju kādu laiciņu, taču patiešām pieķerties lietai izdomāju tagad, tad nu visu pārbaudīju un apņēmos iesākt. Vēlos iesākt ar savām rakstura īpašībām, tās nedaudz paskaidrojot. Noteikti, varu apgalvot, ka esmu apņēmīga persona, kas, vienmēr, savu solīto izdara. Bez tā man ir liela atbildības sajūta, kas, iespējams, radusies vadot dažādas organizācijas, kuras to prasa, lai darbotos.  Spēlējot šajā komūnā, esmu ieguvis daudz jaunu iemaņu un esmu apguvis lietas, kuras pirms tam nezināju. Vēlos piebilst, ka esmu labsirdīgs un draudzīgs. Pret citiem, izrādu miermīlīgu un jauku attieksmi, esmu gatavs palīdzēt ikvienam spelētājam. Zināms, ka, iespējams, iepriekšējās sezonās, varbūt, nebiju tas labākais piemērs, jo dažreiz sanāca savārīt ziepes, taču šoreiz varu uzlikt roku uz sirds un apsolīt, ka tā nebūs. Kā jau minēju, laikam ejot, esmu šeit apguvis daudz jaunu lietu un izpratis servera darbošanās sistēmu. Bez rakstura iezīmēm, nedaudz par pieredzi šajā jomā. Esmu bijis GameMaster citos projektos, kurus esmu pametis, jo esmu sapratis, ka šeit ir vislabāk un šī ir vieta, kur normāli uzspēlēt. Tas nozīmē, ka pieredze man šajā jomā ir un zināšu, kā izmantot komandas, kādas tās ir un kā darboties, pat bez apmācības, ja tāda nebūs. Vēlos pateikties jau iepriekš, ja tikšu pieņemts amatā, jo tas ir liels sasniegums priekš manis. Šajā komūnā tik attīstos un paceļu savu reputāciju. Paldies jau iepriekš visiem tiem, kas mani rekomendēs un visiem tiem, kas palīdzēja nokļūt līdz tam, kas esmu šobrīd. Lai arī jaunajiem spēlētajiem izdodas iecerētais lomuspēles attēlošanā.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:  Jā, es apzinos. 
 

kristaps_hokage
Lietotājs
137 atbildes forumā
Online: 16d 22h 50m
Redzēts 29. janvārī, 12:14
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 22:10
0
post

@smifnwessun es runāju par to kas bija, un tāds ka sneakys tika pat līdz ad,pie tam vienmēr bija laipni gaidīts atpakaļ statusā un ne vienam nepisa cik viņam gadu. 

Pēdējo reizi rediģēja kristaps_hokage, 2020. gada 27. novembrī, 22:15.
tavsmurgs
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 7d 5h 28m
Redzēts pirms 36 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 23:05
5
post

Ja sitas dzeks bus gm, tad serveris ir norakstits, ta jau te dazi labi kadri ir administracijas sastava.

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 23:41
1
post

No manis šeit ir REKOMENDĀCIJA. Ne tikai tāpēc vien, ka atveidojam lomuspēli kopā, bet tāpēc, ka šajā personā redzu potenciālu gribētaju. Personu, kas pārzin lietas būtību, personu, kas nebaidās zaudēt(Serverī ir 80%, kas raud par zaudējumu). Viņš ir manas lomuspēlēs, tā teikt, audzēknis. Iemācījāmies kopā atveidot lomuspēli legāli, nelegāli, kopā iemācījāmies editot screenus, Utml. Es zinu, ka, ja viņu pieņemsiet, Gamemasteru komandas līmenis pacelsies, jo zinu, ka viņš ir darītājs un tāds arī būs, neskatoties uz to, ka, varbūt, viņš vēl nav tik vecs. Savos gados šis jaunietis ir liels WTF, jo nekad gudrāku nevienu tajā vecumā redzējis neesmu. Viņš mani pārsteidz, lai neteiktu neko vairāk.

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 01:49
1
post

Puika sakarīgs priekš saviem 14 gadiem, gan jau ka spētu pavilkt, protams nezinu vai tev to vajag bet nu lai ir PAR

Animated GIF

 

ricis
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 2d 16h 51m
Redzēts 2021. gada 19. augustā, 02:53
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 15:26
0
post

PAR Serverī ir problēma ar aktīviem GM pat tos ko nesen pieņēma īsti serverī nerādās, kāpēc gan lai tu nevarētu pamēģināt?  Rpot itkā māki RP izproti ceru ka apmācīt arī varēsi.

Pēdējo reizi rediģēja ricis, 2020. gada 28. novembrī, 15:27.
bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 15:29
0
post

Nevajag Tev, sēdi forumā, pietiks ar to.

Antirekomendācija.

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 15:47
0
post

Nesaprotu , ko visi te piesienaaās viņam par vecumu un to, ka ir moderators. Es, kad pieteicos uz GM biju arī moderators, bet kad mani pieņēma par GM nebija nekādu problēmu, apvienot abus divus. Parasti visiem patīk par to dirst, ka neapvienos, bet kā redziet, tad forumā aktivitāte skatoties uz moderatoru skaitu ir nekas. Došu rekomendāciju, 14 gadi, bet gudrāks par pusi no spēlētājiem, šeit. Ticu, ka spēsi apvienot amatus, kā arī nebūsi, tas kurš sēdes tikai duty un tēlos baigo veci ar statusu. 

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 20:37
Pievienots, 2020. gada 29. novembrī, 10:24
1
post

Pazīstu tevi labu laiku, došu Par, esi prātīgs priekš sava vecuma, domāju, ka spēsi pildīt Uzrauga pienākumus.

 

 

bigboi dude
Lietotājs
25 atbildes forumā
Online: 1d 11h 17m
Redzēts 2020. gada 04. decembrī, 21:03
Pievienots, 2020. gada 29. novembrī, 12:25
1
post

pret, jo nevajag vairak sada limena uzraugus

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts Vakar, 16:42
Pievienots, 2020. gada 29. novembrī, 15:47
1
post

Manā uzskatā lai pretendētu uz gamemaster vai administrātoru šim vajadzētu būt pilnīgi tukšam. Iekš tava history es redzu ''naidu kurināšana,'' izskatās, ka tev nav tā labākā attieksme, ja tu saņem banu uz 72h par insult. 

Pret, veiksmi.

SemirsGarkrans
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 7m 01s
Redzēts 2020. gada 29. novembrī, 16:29
Pievienots, 2020. gada 29. novembrī, 16:29
0
post

vecums tad pajat nesmuks bans ir es teiktu ta tu manu masinu teleportesi tapec es ieliksu par

bridges kadas tev tiesibas komentet ja tu izmanto ADMINISTRATOR SINCE 2009

Infernus
Lietotājs
Inferno
48 atbildes forumā
Online: 10d 9h 53m
Redzēts 5. aprīlī, 16:05
Pievienots, 2020. gada 29. novembrī, 21:50
1
post

Par, Ilgi zinu un daudz zin par rp. 

shockins
Lojālais lietotājs
90 atbildes forumā
Online: 9d 6h 10m
Redzēts 16. aprīlī, 17:44
Pievienots, 2020. gada 30. novembrī, 14:13
0
post

• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[  ] - kāpēc netiek ņemts šis punkts vērā? negodīgi pret citiem kick iemītniekiem, kas reāli gaida savu 15. dzimšanas dienu, lai varētu pietiekties uz gm, a tu šitā. rec.

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 20:40
0
post

Diemžēl es ielikšu anti-rekomendāciju, Tu patreiz atrodies moderatora statusā un īsti neko nedari, vismaz tas nav redzams, ka kaut kas tiek darīts.  Kur nu vēl spēles uzraugs, drizāk tev pašam noderētu montanas pamacības, jo tev ir jamācās un jāmacās. 


tavsmurgs
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 7d 5h 28m
Redzēts pirms 36 minūtēm
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 22:18
0
post

@Kapracis Nedirs ja, vins man pirms kada menesa iedeva rewardus.

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 17:11
Pievienots, 2020. gada 17. decembrī, 22:52
1
post

moderatoros neko nedari neklausi mani un vel doma par gm ajajajaj pret

grancmix
Lietotājs
granaats
23 atbildes forumā
Online: 1d 4h 17m
Redzēts 2021. gada 12. jūlijā, 16:58
Pievienots, 2020. gada 18. decembrī, 03:50
0
post

No sākuma būtu ieteikums parādīt, ka savu statusu foruma izmanto un kaut ko dari nevis pieteicies par moderatoru uzraksta dēļ zem profila, bet jādod visiem ir iespēja sevi pierādīt, tāpēc došu Tev rekomendāciju.

Psychicaut
Lietotājs
 ­Ubis 🤡
144 atbildes forumā
Online: 14d 10h 53m
Redzēts 26. aprīlī, 19:52
Pievienots, 2020. gada 18. decembrī, 03:56
0
post

Nu es jau Tev gan jau, ka došu par. Liecies feins puika, sakarīgs. Tikai to aktivitātīti varētu pielabot. Nav jau teikts, ja dabūsi GMU, tad būsi aktīvs. Varbūt ienāksi serverī reizi mēnesī :D

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 18. decembrī, 11:09
0
post

@shockins • Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[  ] - kāpēc netiek ņemts šis punkts vērā? negodīgi pret citiem kick iemītniekiem, kas reāli gaida savu 15. dzimšanas dienu, lai varētu pietiekties uz gm, a tu šitā. rec. )) - Draudziņ,kur tu biji visu laiku iepriekš?Varēji visiem ''sīkajiem'' postot šito sūdu iekšā vai raudāt Bunny'am uz pleca par tiem gadiem.Pats redzi,ka visiem pajebaķ par to vecumu.

Došu PAR,RP saprot un māk,spēs apmācīt citus,jādod vismaz tā viena iespēja.

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts Vakar, 20:37
Pievienots, 2020. gada 18. decembrī, 11:21
1
post

Kategorisks pret, erpo priekš materiālā, nevis priekš RP. Atminos vienu situāciju, kurā rakstīji sūdzību par legit nozagtiem 200k, kaut gan taisnība galīgi nebija tavā pusē, bet turpināji čīkstēt par savu nozagto naudu. 

Tas jau forši, ka esi apmņēmīgs jaunietis. Uz vecumu var pievērt acis, bet ja ir bijuši šādi incidenti, kuros kašķējies, tas ir 100% ka tā notiks vēlreiz. Pat ja tu mistiskā veidā dabūsi to gm, augstākais ir 2 mēneši un tevis vairs komandā nebūs.

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

Lietotāji skatās šo tēmu: 0