bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[Gamemaster] Shockins
shockins
Lojālais lietotājs
90 atbildes forumā
Online: 9d 6h 10m
Redzēts 16. aprīlī, 17:44
Pievienots, 2019. gada 06. maijā, 22:05

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Gabriels

Iepriekšējie nickname: N/A

Tavs vecums: 15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:

    * Francisco Javier, darbojās iekš LSAK.

    * Brunce Gonzales, darbojās iekš LSPD.

Pieredze kā Gamemaster: Normālā pieredze ir iegūtā šajā pašā serverī, esmu bijis Gamemaster četras reizes šeit. Visas ir bijušas vismaz pa vienam mēnesim. Pārzinu visas vajadzīgās komandas, un pat tādas, kuras īsti nav vajadzīgas. Esmu spējīgs atklāti un racionāli domāt, un palīdzēt spēletājam, ja viņam ir kaut kas atgadijies. Kad biju gamemaster pirms trīs gadiem šeit pat, biju savācis apmēram pie tūkstots reportiem pa nepilniem diviem mēnešiem, un "feedback" bija virs 4,5. Tāpēc es ticu, ka tajos laikos, es biju ļoti labs gamemaster. 

Pieredze Roleplay jomā: Roleplay pieredze ir trīs gadi, to es esmu iemācijies atveidot kvalitatīvi. Šobrīd jau zinu visus terminus, un esmu spējīgs atveidot ļoti labi lomuspēli. Pārzinu gan legālo lomuspēles sfēru un gan arī nelegālo, bet legāla man padodas krietni labāk. Šobrīd pats atrodos divās valdības organizācijās, un tas ir diezgan sekmīgi. Un visa pieredze ir iegūta šeit pat, KICK serverī. Protams, arī nedaudz angļu serverī - owlgaming, tur esmu nospēlejis kaut kādas trīsdesmit stundas un apnika, jo nu, kā jau normālam vidusmēra latviešu lomuspēles atveidotājam, tur bija nedaudz pa grūtu. 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā, esmu.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Divas reālas reizes, vienu bezjēdzīgi. Nesapratu īst pat kapēc. - http://prntscr.com/nl7ukc

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/post/5296/

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera? Jo šajā serverī es uzrakstīju savu pirmo gamemaster pieteikumu, un tāpēc, ka šobrīd gamemaster pieteikšānās ir aktīva. Un man liekas, ka būtu forši, atkal pabūt par gamemaster, pamācīt kādu iesācēju. Un izpalīdzēt, saistība ar reportiem, jo tas ir paliels priekš manis. 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Tātad, labvakar cienīgais lasītāj, es esmu Shockins, jeb īstajā vārda Gabriels, un šodien esmu nolēmis ievietot savu kandidatūru uz gamemaster amatu. Esmu jau bijis gamemasters vairākas reizes, vienreiz, Danex laikos esmu bijis par gamemasteru divus mēnešus. Pēctam, mani paaugstināja par jaunāko administrātoru, un tad arī tālak uz augšu. Tajā sezonā biju savācis divus tūkstošus reportus, bet tad vienas kļūmes pēc tika veikts lielais statistikas restarts. Esmu ļoti atjautīgs un spējigs izrisināt jebkuru situāciju ļoti ātri un tā, lai spēletājs būtu apmierināts. Pārzinu visas gamemaster, un administrātora komandas. Esmu ļoti draudzīgs, tāpēc būšu spējīgs sastrādaties ar esošo administrācijas komandu. Kā arī, man ir milzīga lomuspēles pieredze, būšu spējigs izpalīdzēt spēletājam jebkurā jomā. Esmu arī diezgan aktīvs, tāpēc varu garantēt vismaz piecas stundas dienā un iespējams naktī. Ja mani pieņemtu, es ticu, ka spēletāji varētu būt apmierināti ar manu darbu. Esmu pazīstams gandrīz ar visu administrācijas komandu gandrīz jau trīs gadus, ar dažiem jau tiešām ir trīs gadi. Būtība, es ceru ka jau esmu jūs diezgan pienācīgi motivējis man ielikt rekomendāciju, jo vairāk mans egoisms neļauj sevi lolāt un saukt par labu cilvēku. Paldies par Jūsu veltīto laiku lasot manu pieteikumu, ar cieņu Shockins.

janiszaķumeditajs
Lietotājs
76 atbildes forumā
Online: 4d 16h 1m
Redzēts 2019. gada 09. jūlijā, 22:07
Pievienots, 2019. gada 06. maijā, 22:35
1
post

Rekomendacija, džekiņam roleplay nav svešs

442240
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 10d 9h 31m
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 16:37
Pievienots, 2019. gada 06. maijā, 22:41
0
post

Ziņa no (42) Bruce Gonzales (Shockins): Ieliec par

 

Es teiksu par, jo tiesam zini daudz ko no roleplaya, dazreiz medz patrollot, bet visiem reizem gribas suudu padzit. gl :) 

Gozmit
VIP
Bijušais foruma moderators
#soberAF
445 atbildes forumā
Online: 37d 22h 53m
Redzēts 30. martā, 00:38
Pievienots, 2019. gada 06. maijā, 22:47
0
post

Pret, profilakses pēc.

 

te nekā nav

SkyLine
Lietotājs
Cʀʏ ʜᴀʀᴅ ᴏʀ ɢᴏ ʜᴏᴍᴇ
213 atbildes forumā
Online: 23d 18h 6m
Redzēts 2023. gada 04. jūnijā, 02:05
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 01:02
0
post

Dodu PAR.

Cilvēks ar visām zināšanām ko vajadzētu gan Gamemaster gan Administrātoram.

Ir vairāk kārtēji pierādijis sevi iepriekš.

Īsumā, cilvēks ar galvu, mēdz protams huiņu uzdzīt, bet tā jau dara ikviens no mums.

 

 

Miksens
Lietotājs
Renegāts
25 atbildes forumā
Online: 1d 1h 56m
Redzēts 2019. gada 12. augustā, 21:58
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 10:37
0
post

Došu par, jo lai arī vai kāds trollis tu nebūtu, galva tomēr aug no pareizās vietas tev!

ChipyLV
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 1d 16h 36m
Redzēts 2020. gada 21. septembrī, 23:39
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 10:44
0
post

Lai jau iet Rekomendācija,liecies sakarīgs+roleplay ir normālā līmenī,veiksmi!

Pishkaa
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 4d 13h 36m
Redzēts 2022. gada 16. augustā, 22:07
Pievienots, 2019. gada 07. maijā, 10:45
0
post

Rec+, norm pociks

chornijs
Lietotājs
2 atbildes forumā
Online: 7h 1m 52s
Redzēts 2022. gada 30. janvārī, 11:11
Pievienots, 2019. gada 08. maijā, 09:50
0
post

Par , og

Heirloom
Lietotājs
linceens
2 atbildes forumā
Online: 10h 10m 11s
Redzēts 2019. gada 15. maijā, 11:29
Pievienots, 2019. gada 08. maijā, 10:51
0
post

esmu par, norm čuvaks, tikai gara mēle. (/justflyprotection)

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2019. gada 08. maijā, 11:18
0
post

Sveiks Shockins

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu to noraidīt :( tikai tāpēc, ka neesi pietiekami aktīvs serverī. Zināšanas tev atbilst un nebūtu problēmu, vienīgais, kas mani neapmierina ir tava aktivitāte, kā jau minēji sasveicināšanās topikā - tev ir laiks tikai vakaros, jo esi aizņemts ar blakus lietām. Lielākā problēma šeit ir tā, ka pa dienu reti kad ir kāds no administrācijas komandas iekšā serverī. Ceru, ka neturēsi ļaunu uz manis tagad, pats gan jau apzinies kāda ir situācija pašlaik komandā - zinošas galvas ir pietiekami, bet aktivitāte mazliet klibo 

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī!

 

MTA Kick administrācija

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0