bilde ko parada kad esi afk par ilgu
6
1
topic
[ LSPD ] Denzel King
ASTRODIUM
Lietotājs
astro
16 atbildes forumā
Online: 21h 46m 20s
Redzēts 2021. gada 04. novembrī, 20:17
Pievienots, 2020. gada 26. novembrī, 15:41

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Denzel King
Dzimums:Vīrietis
Personas kods: 011494-22331
Dzimšanas vieta:Los Santos
Štats:San Andreas 
Deklerētā dzīvesvieta: Black St. Idlewood
Faktiskā dzīvesvieta:Black St. Idlewood
Pilsonība:Afro-Amerikānis
Tālruņa numurs:738541
E-Pasts: d.kingg94@gmail.us

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?:Vēlos lai man būtu patstāvīgs darbs, kā arī būdams LS pilsonis, nereti ielās redzu likumu pārkāpējus, kas man liek būt bezpalīdzīgam. Katru dienu redzot to savās ielās, kurās esmu audzis, manī tas izraisa nepatīkamu sajūtu, tāpēc es mudināju sevi ātrāk pieteikties Los Santo Policijas Departamentā.Tagad pilsētā ir ļoti daudz noziedzību. Tas ir ļoti daudz saistīts ar jauniešiem, kuri lieto narkotikas un pēc tam nezināmu iemeslu dēļ paņem savus ieročus, un iet skaidroties ar citiem cilvēkiem. Tādu cilvēku dēļ mirst ļoti daudz nevainīgi cilvēki, kuri nemaz nebija iesaistīti konfliktos. 


Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Esmu atbildīga persona, arī esmu pārdroša persona, kas bieži riskē ar savu dzīvību citu dēļ. Vēlos arī piebilst, ka no agra vecuma uzturu sevi labā formā, ātri un daudz apgūstu kaut ko jaunu. Katru dienu sportoju, agrāk piedalījos auto sacensībās, tāpēc labi vadu automašīnu, kas noteikti atspoguļosies kādās pakaļdzīšanās. Vienmēr būšu gatavs palīdzēt.


Kādi ir riski darbā policijā?:Riski policijā var būt gan traumas, gan brūces un risks ir arī tāds, ka var beigties viss letāli, vienkārši sakot var gūt nopietnas traumas, gan morālas, gan fiziskas. Es esmu gatavs riskēt ar savu dzīvību, ja tas ir nepieciešams, lai aizsargātu valsti.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, Denzel King, Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds:Reinis
Vecums: 17
In-Game UCP vārds: astrodium
Spēsi lietot programmu Discord?:katru dieunu to lietoju.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]:Jā.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):https://imgur.com/a/PUWC8NG

Pēdējo reizi rediģēja ASTRODIUM, 2020. gada 27. novembrī, 11:59.
Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 12:02
0
post

Cien., Denzel King
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.

 

Novembris 27.; 2020
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

Lietotāji skatās šo tēmu: 0