bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
[LSPD] Kenneth Moore
RainersK
Lietotājs++
263 atbildes forumā
Online: 39d 7h 44m
Redzēts 18. martā, 09:52
Pievienots, 2020. gada 21. novembrī, 22:33

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |

Uzvārds, vārds: Moore, Kenneth.
Dzimums: Vīrietis.
Personas kods: 180589-21425.
Dzimšanas vieta: San Fiero centrālā slimnīca.
Štats: San Andreas.
Deklerētā dzīvesvieta: Jefferson motelis.
Faktiskā dzīvesvieta: Jefferson motelis.
Pilsonība: Amerikānis.
Tālruņa numurs: 693343.
E-Pasts: KennethMoore@gmail.com.

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Es, Kenneth, vēlētos kļūt par LSPD virsnieku, jo uzskatu, ka darbs departamentā ir ļoti piemērots tieši man. Jau kopš bērnības ir bijis sapnis kļūt par īstu policistu. Kādu laiku padzīvojot Los Santos, esmu saskāries ar daudz un dažādiem likumu pārkāpejiem. Esot liecinieks kādai konkrētai situācijai, zvanot uz LSPD iecirkni, nesaņemu palīdzību, tapēc man ir radušās aizdomas, ka vēl viens apņēmīgs un cītīgs strādnieks nenāktu par ļaunu.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Mani būtu jāpieņem LSPD, jo esmu ļoti pacietīgs un mierīgs cilvēks. Dzīvē esmu saskāries ar dažādiem gadījumiem un piedzīvojumiem saistībā ar likumu pārkāpšanu. Tādos gadījumos vienmēr esmu centies palīdzēt kā vien es spēju. Jau labu laiku apmeklēju sporta zāli un esmu labā fiziskajā formā, tapēc esmu spējīgs arī iztrausties no auto un piepūlēt paša spēkus, lai panāktu likumpārkāpēju. Runājot par kolektīvu, esmu ļoti atvērts un pozitīvs cilvēks. Esmu komunikabls un bieži iesāku kādu sarunu, tapēc iesaistīties kādā jaunā vietā, nesagādātu nekādas problēmas. Esmu motivēts strādāt un apgūt visu, kas vien man būs jāapgūst.
Kādi ir riski darbā policijā?: Es no visas sirds apzinos visus riskus kādus gūstu iestājoties darbā departamentā : gūstot kādas traumas, iesaistoties avārijā u.c., taču letālais gadījums - nāve.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, Kenneth Moore, Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

Vārds: Rainers.
Vecums: 15.
In-Game UCP vārds: RainersK.
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā !
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā !
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://imgur.com/a/UuhQt1i

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 11:55
0
post

Cien., Moore, Kenneth.
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.

 

Novembris 27.; 2020
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

Lietotāji skatās šo tēmu: 0