bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
7
0
topic
[Sūdzība] gxngmember
RainersK
Lietotājs++
263 atbildes forumā
Online: 39d 7h 44m
Redzēts 18. martā, 09:52
Pievienots, 2020. gada 26. novembrī, 20:03

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: RainersK.

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: gxngmember.

Iesaistīto personu lietotājvārdi:gxngmember un kkādi tur menti.

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Tātad, situācija sekojoša. Aizvakar vizinos apkārt ar savu vāģi, kurā ir neatļautie lukturi - tā saucamās migalkas. Ieslēdzu viņas, lai paflexotu un loģiski mani pamanīja policija to darot. Nostājos malā un policisti pavēl, lai izkāpju no auto, taču es negribot pazaudēt eksluzīvās lampiņas, iedodu gāzi un mūku. Man tas izdevās un es aizmuku vienu no saviem 5 īpašumiem. Nostādu tur mašīnu un ātri noerpoju kā izņemu vecos lukturus, vietā ievietojot parastus lukturus. Kad paspēju noerpot, pie manas mājas pēkšņi piebrauc pāris policijas eķipāžas un mani apcietina, kā arī manu auto konfiscē (nesaprotu kā viņi par pāris minūtēm uzreiz zināja, kur precīzi atrodos. Viņi redz teica, ka brauca pa īpašumiem oriantējoties pēc nrzīmes, ok pieņēmu to, lai arī neticēju.) Nosēžu savu sodu, izpērku auto un braukāju tālāk līdz šodienai. Stāvu IGS ar pacanu (lambo) un saku viņam, lai braucam race taisīt - viņš piekrita. Abi maucam labā ātrumā visam cauri un protams policija lambo laiž gar ausīm un aptur tikai mani, lai arī bijām tieši viens aiz otra. Pienāk gxngmember un iekāpj manā vāģī, pēc kā ieslēdz tās lampiņas, kuras man ar RP ir izņemtas, vnk gaidu adminu lai ienāk on un izņem laukā. Tad piebrauc LSPD vilcējs un savāc manu vāģi. Es cenšos ieksaidrot OOC, ka man viņu tur nav, uzrādu pat RP un gxngmember kko dirš un saka ķip, ka es viņas izmantoju, lai arī neesmu ne reizi viņas ieslēdzis - BULLSHIT, lai tik konfiscētu. Tad nu visi šie dodas laimīgi prom un es palieku bez vāģa nekāda iemesla dēļ.

Pierādījumi: 

RP ar lukturu maiņu tieši tad, kad biju uz pāris minūtēm izmucis no polcijas nagiem (aizvakar) - https://imgur.com/a/ZcDDSIe

Logfaili no situācijas (šodien) - https://imgur.com/a/veWnq3z

Komentāri: Nav komentāru.

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 26. novembrī, 20:13
0
post

Pirmkārt, kāpēc šī ir OOC sūdzība nevis IC? 

Bet, tas nekas, paskaidrošu kāpēc mēs tā darijām.

 

Šodien tevi apturējām, būtu palaidis ja iemestu tos logus un tur viss būtu kārtība, BET veseli trīs cilvēki teica, ka tu šodien viņas esi speciāli izmantojis. Ar to arī pietiek, lai auto konfiscētu, nemaz nerunāsim par to, ka tas ir PG. Kā arī tev teica, ka ar tādu auto uz ielas nevar rādīties, ja nebūsi viņu savedis kārtībā, proti uztaisijis, lai viņa neiet 300. Es saprotu, ka ir liela bēda, jo pazaudēji auto roleplay serverī.

Pats teici, ka normālā ātrumā ar Lambo nesies, un tevi noķēra, lūk vēlviens konfiscēšanas iemesls.

Pēdējo reizi rediģēja gxngmember, 2020. gada 26. novembrī, 20:21.
RainersK
Lietotājs++
263 atbildes forumā
Online: 39d 7h 44m
Redzēts 18. martā, 09:52
Pievienots, 2020. gada 26. novembrī, 20:27
0
post

Gribētu uzzināt kurā nafig vietā es viņas esmu lietojis ? Vinas ir izņemtas un es ļoti labi apzinos, ka tas ir PG, tapēc nelietoju. Un kapēc tādu Bunnyhopa ziņu es saņemu tikai tagad  - proti nedrīkst iet pāri 300. Paskaties, viņa rakstītajā "mudini viņu". Un ātrums nebij ne tuvu tik liels, lai auto konfiscētu. Kapēc lambo nav konfiscēts, gudriniek ?

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. novembrī, 20:31
0
post

Kur jūs vispār dabonat tas lampiņas??  Kurš jums spawno?? Jau no vairākiem auto tika izņemti, tāpat skatos ka daudziem ir

Animated GIF

 

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 26. novembrī, 20:31
0
post

Get ur facts straight, lambo ir konfiscēts. Un tas, ka legāls auto nevar iet 300, un it īpaši taisīt ar viņu dragreisu ir tīri pašsaprotami. Ja nemaldos, ir pats tāds likums ICly, vai Kodeksā. Tev tika teikts, ka auto ir jāpārtaisa. Pat ja viņš neietu tavi trīssimti, un pat ja visi virsnieki meloja, ka redzēja tavas lampiņas, tad tik un tā auto tiktu konfiscēts par to dragreisu kopā ar Lambo. 

@Castellani tieši tas pats jautājums, sēdējām ar Bridges online, un archaa arī teica, ka vēlvienam citam auto ir tās lampiņas. Ja nu vienīgi tas nebija šis pats auto @archaa?

Pēdējo reizi rediģēja gxngmember, 2020. gada 26. novembrī, 20:32.
RainersK
Lietotājs++
263 atbildes forumā
Online: 39d 7h 44m
Redzēts 18. martā, 09:52
Pievienots, 2020. gada 26. novembrī, 20:47
0
post

Jā un lambo arī ir uzlikts neizpērkams ? Neticu nemaz, kas jūs to pacanu dabūjāt rokā. Ja vari, uzrādi, ka lambo arī ir konfiscēts. Man personīgi neļauj izpirkt savējo.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 26. novembrī, 20:50
0
post

Vienam E34 bija lampiņas. Diezgan padaudziem ir lampas , šis nebija izņēmums , labi pietiks čats , gaidam augstākstāvošā lēmumu.

 

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 26. novembrī, 20:51
0
post

@RainersK loģiski, abi ir neizpērkami.

RainersK
Lietotājs++
263 atbildes forumā
Online: 39d 7h 44m
Redzēts 18. martā, 09:52
Pievienots, 2020. gada 26. novembrī, 20:56
0
post

@gxngmember vari kkā pierādīt ?

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 26. novembrī, 21:02
0
post

RainersK
Lietotājs++
263 atbildes forumā
Online: 39d 7h 44m
Redzēts 18. martā, 09:52
Pievienots, 2020. gada 26. novembrī, 21:28
0
post

Jautājums vēl viens. Kapēc manam bembim fonā īpašnieks nerādās?

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 26. novembrī, 21:30
0
post

Labs jautājums godīgi sakot.

Lauronja
Meitene zeltene
Ig - @laura_helmane
325 atbildes forumā
Online: 25d 20h 37m
Redzēts 2021. gada 12. martā, 13:43
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 08:52
0
post

Lūgums izbeigt čatu zem šīssūdzības.

Atļauts izteikties iesaistītām personām TIKAI UN VIENĪGI papildus pierādījumu ievietošanai vai administrācijai, kas izskata sūdzību.

Pretējā gadījumā katrs nākamais posts tiks sodīts ar 1 brīdinājuma punktu.


 

niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 19h 24m
Redzēts 10. maijā, 21:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 08:57
0
post

To čali vispār nobanoja  - Martin Zimby,  bugoja naudu cik sapratu 

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 27. novembrī, 11:29.

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 03:16
0
post

Abi maucam labā ātrumā visam cauri un protams policija lambo laiž gar ausīm un aptur tikai mani, lai arī bijām tieši viens aiz otra.

Tā tas dzīvē arī notiek reizēm arī draugs, stādinās vienlīdzīgus spēkratus šādās situācijās. 

Sūdziba nav aktuāla, tā ir IC problēma, transportu ir nepieciešams pārbūvēt standartiem vai tas tiks utilizēts uz mūžu. 

Nepatiesa. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0