bilde ko parada kad esi afk par ilgu
6
0
topic
[LSPD]Brian Torres
kristaps_hokage
Lietotājs
137 atbildes forumā
Online: 16d 22h 50m
Redzēts 29. janvārī, 12:14
Pievienots, 2020. gada 26. novembrī, 00:55

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. 

Jābūt vismaz 21 gadus veciem. 

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. 

|1 posms;  Personālā informācija |


Uzvārds, vārds:Brian Torres
Dzimums:Vīrietis.
Personas kods: 181196-22124
Dzimšanas vieta:Los Santos.
Štats:San Andreas.
Deklerētā dzīvesvieta:Washington street,idlewood.
Faktiskā dzīvesvieta:Washington street,idlewood.
Pilsonība:Amerikānietis.
Tālruņa numurs:892281
E-Pasts:btorres96@gmail.sa


| 2 posms; Jautājumi |


Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku? :Šī profesija liek man justies izpalīdzīgam , man ir liels gods strādāt šajā profesījā , jo esmu šīs valsts liels patriots , un es nevēlos redzēt kā šajā štatā un pilsēta cieš cilvēki no nelukimīgiem apvērsieniem kas tiek veikti pret viņiem,viss sākās no tā momenta kad kaut kādi huligāni manu acu priekšā centās apzagt nevainīgu cilvēku, tajā momentā es likos bezpalīdzīgs ,vienīgais ko es varēju izdarīt , tas bīj piezvanīt policijai ,ko es arī izdarīju,bet tā kā es negribu redzēt to kas notika manu acu priekšā , es gribu kļūt par LSPD darbinieku un kalpot ar godu.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?:Man ir izcila orientēšanā,esmu gana atbildīgs,man ir laba sadarbība ar darba kolēģiem ,kā arī ar cilvēkiem un es esmu visu savu skolas un LSPD koledžas laiku nostaigājis uz zāli , un es paļaujos uz saviem iegūtajiem spēkiem.Es pildīšu iepriekš dotās komandas un pēc iespējas nepievilšu savu priekšnieku.

Kādi ir riski darbā policijā?:Es Los Santos Policijas Departmenta darbinieks Brian Torres apzinos , ka iegūtās traumas no darba var būt pat letālas un nāvējošas,un iegūtas traumas var palikt uz miesas un izkropļot ķermeni, kā arī tu un pēc iespējas tava ģimene var tikt gūstekņos, pēc kā tu vari tikt spīdzīnāts un no tevis var tikta spiesta informācija par Los Santos Policijas Departmentu.
 

| 3 posms; Zvērests |

 
Es, [Brian Tores]-Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Kristaps
Vecums: 16
In-Game UCP vārds: kristapshokage
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): Iesūtīšu privāti.

Pēdējo reizi rediģēja kristaps_hokage, 2020. gada 26. novembrī, 01:25.
Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 00:55
2
post

Cien., Brian Torres
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.

 

Novembris 18.; 2020
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

Lietotāji skatās šo tēmu: 0