Ieteikuma apraksts: Atrastos līķus uz ielām mājās un citās vietās, vajadzētu transportēt uz LSGD morgu! Nevis jāsauc katru reizi AD!
Vizuālais piemērs: -
Rakstiskais piemērs: Tātad ir izsaukums pie kāda līķa. Atbrauc LSGD vai LSPD. Ja atbrauc LSGD, tad LSGD izsauc LSPD, lai tie izmeklē nāves cēloni un sāk izmeklēšanu. Toties LSGD, kad LSPD darbinieki ir pabeiguši darboties, uzliktu līķi uz nestuvēm un aiztransportētu uz morgu LSGD ēkā.
Kāpēc šis ir nepieciešams: Šis ir nepieciešams, lai būtu interesantāka un realistiskāka lomu spēle! Kā arī sanāk, ka katru reizi, lai aizvāktu līķi ir jātrobelē AD, bet reizēm pat AD neiznāk aizvākt līķi, un tad tas līķis mētājās uz ceļa, vai kur citur!
Te LSPD neko negrib darīt kad viņus izsauc, pasaka ka uzbrūk, tie vnk aizbrauc prom. kur ta vel kko izmeklēt😂
Šaubos, ka te kāds kautko tādu grribēs darīt...
lol nevajag. Man piemeram patik braukt garam pilna jauda līķim pāri, vismaz sarkanas svītras no riepam nak un stilligak driftot.
Netak, kastenis pateica un sippa, es ta pat daru xdd
nene džekiņ
Ja runājam no real life aspekta, tad ar līķiem glābšanas dienesti nenodarbojās. Tikai konstatē nāvi. GD uz morgu ved tikai tad, ja nāvi konstatē pa ceļam uz slimnīcu (nomirst mašīnā). Visos citos gadījumos, ja ir aizdomas par kriminālu noziegumu, kura rezultātā iestājusies nāve, ar līķi ņemās policija - brauc tiesu med. ekspertīze, un līķis dodās uz sekciju precīzu nāves iemeslu noskaidrošanai. Ja nav krimināls noziegums (to, vai tas ir krimināls, nosaka GD), brauc apbedīšanas kantoris un līķi savāc.
Ja skatāmies no RL aspekta, tad pašlaik spēlē nav tādas frakcijas, kura varētu randomā savākt līķus uz ceļa, atskaitot VARBŪT LSPD - bet to nedara nedz patruļpolicisti, nedz izmeklētāji. To dara tiesu medicīnas eksperti, kas ir kaut kur zem LSPD.
Ņemot vērā, ka tā ir spēle, blablabla, būtu forši, ka GD varētu savākt līķus. Rec. Papildus iespējas roleplayam un tas ir vienmēr tikai labi, jo GD tā jau nav, ko darīt
Nain !
Tapec ka admini pasi dazreiz nemak pec ck liki novakt kur nu vel speletaji to daris
Apbalvojumi
| ||||||||
|
Pitagors no Samas jeb vienkārši Pitagors (sengrieķu: Ὁ Πυθαγόρας ὁ Σάμιος, ho Pūthagoras ho Samios, latīņu: Pythagoras, dzimis ap 570. gadu p. m. ē., miris ap 495. gadu p. m. ē.) bija joniešu matemātiķis, filozofs, zinātnieks, ārsts, politiķis, priesteris, izgudrotājs, visplašāk pazīstams ar Pitagora teorēmu.
Pitagorisms kā dzīvesveids bijis saistīts ar iniciāciju noslēpumos un bijis līdzīgs orfismam, kas to, domājams, ietekmējis. Tāpat kā orfisma, arī pitagorisma nolūks bijis padarīt dvēseli tīru (katharmoi), lai pēc nāves liktenis tai būtu labvēlīgs. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka Pitagors nav atstājis nekādus rakstītus darbus un ka viņa idejas turpinājušas pastāvēt viņa skolniekos.
Dzīvesgājums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]
Pitagors, domājams, dzimis ap 570. gadu p. m. ē. Samas salā (Jonijas jūrā starp Turciju un Grieķiju) Jonijā un miris ap 495. gadu p. m. ē. Metapontā, Lukānijā. Ap 532. gadu p. m. ē. atstājis Samu, lai izvairītos no Polikrata tirānijas, un Dienviditālijas grieķu kolonijas pilsētā Krotonā nodibinājis vēlākajiem ordeņiem līdzīgu savienību reliģiski ētiskai dzīves reformēšanai, tā saukto "pitagoriešu skolu". Domājams, sākotnēji tajā ietilpuši ap 235 biedri, no tiem 18 — sievietes.
Skolas locekļiem bijusi jāievēro stingra disciplīna un zināmi priekšraksti, un viņi nodarbojās ar matemātiku (skaitļu īpašību pētīšanu). Savas disciplīnas dēļ skola drīz vien ieguva ievērojamu politisku svaru arī citās Dienviditālijas un Sicīlijas grieķu koloniju pilsētās. Tas kļuva par iemeslu demokrātu sazvērestībai, un pēkšņs uzbrukums skolas vadoņiem (tos sadedzināja kopā ar māju, kurā tie apspriedās) iznīcināja tās varu vispirms Krotonā un pēc tam arī citās pilsētās, izņemot Tarentu un Regiju. Pastāv versija, ka Pitagors pats gājis bojā šajā uzbrukumā, taču vairums vēsturnieku uzskata, ka viņš jau agrāk atstājis Krotonu un miris Metapontā.
Pitagora uzskati[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]
Pitagora filozofijas pamats ir gluži vienkāršs: "Visus cilvēkus var iedalīt trijās grupās, tāpat kā visus cilvēkus, kas apmeklē olimpiskās spēles, var iedalīt trijās grupās. Zemākā sastāv no tiem, kas nāk pirkt un pārdot. Nākamie ir tie, kas sacenšas. Taču visaugstākie ir tie, kas nāk skatīties. Cilvēkus attiecīgi var iedalīt tajos, kam svarīga manta, tajos, kam svarīgs gods, un tajos, kam svarīga gudrība. Tātad visaugstākā apskaidrība ir zinātne bez interesēm un cilvēks, kas sevi tai ziedo, patiesais filozofs, kas sevi veiksmīgi atbrīvojis no "dzimšanas apļa"."
Grūti iedomāties vēl kādu sabiedrību, kas tik ļoti cienītu savu dibinātāju un reizē būtu tik atvērta pārmaiņām. Pitagoram viņa laikā tika piedēvētas pārdabiskas spējas, un daudzi atklājumi, kas nebūt nebija viņa. Viņa autoritāte bija tik liela, ka pietika pateikt: "Viņš pats teica" (autos ephē), lai izteikumam tūlīt paklausītu.
Neredzu no šī jēgu , administrātoriem tas neko daudz neprasa , bet līķus neviens neaizvāc ( aizvāc dažreiz , ja kāds pajautā ) , bet tā neviens neaizvāc , lai jau mētājas , ja ir administrātori kuriem ir slinkums to darīt , spēlētāji to negribēs darīt.
Administrātoram tas prasa ļoti maz laika , lai to līķi aizvāktu , komanda un vārds , uzvārds , tas arī viss.
Draugs, daunars, sencis., jur, dandijs, command, 518293182, Gozmit, niksniklaavss, Mitrais, Leitis, Maruzha, teoy, yanchux, LMD, sippa, Arhimēds Pitagors, wind, Ricins, hoodsta, Suprīīīms, ELSB, tavsmurgs, Beichz, archaa, ricis, SANLA, nauriks, samantiina, MustanK, Gangsta, Lauronja, A1, RainersK, marats, Hačiko, Ceikaa, GaraiS, Tropkillaz, TrustR, Durdulis, fletcher2, uravnobeshen, Angelis, Murish, Kristherz, Kristers, Ērms, Castellani, EBK, DriverOG, dmer777, gxngmember, Stefan, kristaps_hokage, Skrevele, Logix, Bridges, LaKush, balenciaga, Assassin, Tējaaa, Dinčaa, ecY, hood trooper