bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
(Gamemaster) Niknaaks
Niknaaks
Lojālais lietotājs
Lietotājs+
109 atbildes forumā
Online: 12d 17h 47m
Redzēts 1. maijā, 18:37
Pievienots, 2019. gada 06. maijā, 20:30

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam [ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Niks

Iepriekšējie nickname: Niknaaks

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Tēls – Stephen Mortel, kurš darbojas organizācijā LLC ‘’MOTUS’’ PILSĒTSAIMNIECĪBA (priekšsēdētājs).

Pieredze kā Gamemaster: Savulaik kā gamemasters darbojos vienā no MTA pirmajiem roleplay serveriem: redcoun**, pēcāk bija pieredze kopienā lomusp***.

Pieredze Roleplay jomā: Vispārīgi pieredze kā tādā, attiecīgi, roleplay jomā: spēlēju roleplayu jau no pamatskolas laikiem, precīzi nepateikšu, bet nu aptuveni 5.g, t.i, ieskaitot SA:MP bāzētos roleplay serverus.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nē.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history]): Neesmu ne reizi sodīts. Lūk arī history: https://i.imgur.com/36KTcaJ.png

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Spied šeit, lai izlasītu Niknaaks sasveicināšanās vēstuli.

Kas Tevi piesasta kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Uz doto mirkli server redzams spēlētāju brass kāpums, ir bijusi saskarsme ar sava veida kāda spēlētāja neziņu, kas tad īsti ir šis roleplays.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums): Sakarā ar publiskajā čatā biežo aicinājumu pievienoties sastāvam, kā arī ņemot vērā to, ka pašreizējais RP skolotāja pieteikums ir atvērts – rakstu šo pieteikumu, tādā veidā kandidējot. Visa pamats, kāpēc es kandidēju ir: Uz doto mirkli serverī redzams spēlētāju brašs kāpums, ir bijusi saskarsme ar sava veida kāda spēlētāja neziņu, kas tad īsti ir šis roleplays. Uzskatu, ka mans pienākums ir palīdzēt, jo mana pieredze, salīdzinoši, ir daudz vērtīgāka par tikko ienākušā cilvēka pieredzi saistībā ap roleplayu. Lai pilnvērtīgi sniegtu šādu palīdzību bieži vien ir vajadzīgas labas rakstura īpašības. Man tādas piemīt. Ikdienā esmu komunikabls, nepieciešamajās situācijās darba uzdevumu augstumos, ar augstu atbildības sajūtu. Principā, ja ir nepieciešams sasniegt kādu mērķi, tad tas arī tiks nostādīts. Ja man tiks dota šāda iespēja kļūt par RP skolotāju, visnotaļ pirmā lieta, ko centīšos ieviest ir “ATBILDĪBA” transportlīdzeklī un ar to. Ikdienā ļoti sanāk redzēt, ka cilvēki ar automobīļiem veic lielu NonRP veida braukšanu, tieši tapēc centīšos ko mainīt. Visu mūžu esmu uzskatījis, ka vislabāk var mācīties no citiem, līdz ar to man ir vēlme analizēt situācijas, tādējādi, pilnveidojot sevi, savas roleplay prasmes, jo bieži vien ir tā, ka vienā situācijā divi dažādi cilvēki to redz no diviem dažādiem skatpunktiem. Ir jārod savstarpējs kompromiss. Rast kompromisu ir grūti, bet ļoti vērtīgi, esmu iemanījis to darīt ikdienā, tā ir iespēja rast arī tai’ pašā laikā cieņu, iesaku to darīt ikvienam. Noslēdzot šo nelielo motivējošo vēstuli, vēlos teikt, roleplays ir tā vieta, kur ne vienmēr ir jāmeklē tā labākā iespēja sev, bet arī jāmēģina dot to citiem, visa pamatā ir situāciju izspēlēšana. Mans ‘’zelta’’ likums.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

Gadījumā ja Tavs pieteikums tiek atteikts, nākamo pieteikumu vari rakstīt ne ātrāk kā pēc 2 nedēļām! (Ar izņēmumiem) *Kontaktēties ar vadošo administrāciju*: Nekādu problēmu!

Pēdējo reizi rediģēja Niknaaks, 2019. gada 06. maijā, 20:54.

442240
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 10d 9h 31m
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 16:37
Pievienots, 2019. gada 06. maijā, 20:37
0
post

Cilvēks ar tiešām izcilām roleplay zināšanām. Uz šo brīdi ar tevi nav bijušas nekādas domstarpības. Vienozīmīgi par.

janiszaķumeditajs
Lietotājs
76 atbildes forumā
Online: 4d 16h 1m
Redzēts 2019. gada 09. jūlijā, 22:07
Pievienots, 2019. gada 06. maijā, 20:57
0
post

Rekomendacija, jo roleplay nav zem robežas. 

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 2. maijā, 21:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 06. maijā, 21:12
0
post

Rekomendācija,ir sanācis erpot iekš servera,kā arī vadi savu f3,neredzu iemeslu pret.

Gaidam lielāka staff atbildi.

Pēdējo reizi rediģēja Laurz, 2019. gada 06. maijā, 21:17.

 

 

 

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2019. gada 06. maijā, 21:19
0
post

Radošs, sakarīgs, visu laiku attēlo lomu spēli. Ja pieteikumā būtu prasība par galvotājiem - galvotu par tevi.

Rekomendācija

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2019. gada 06. maijā, 21:43
0
post

Esi aktīvs, roleplay māki

par

ChipyLV
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 1d 16h 36m
Redzēts 2020. gada 21. septembrī, 23:39
Pievienots, 2019. gada 06. maijā, 22:19
0
post

Vienozīmīgi Rekomendācija,kopā erpojam vienā f,esi sevi pierādijis,no viss labākās puses,zinu,uz ko esi spējīgs,Veiksmi!

buddyy
Lietotājs++
144 atbildes forumā
Online: 2d 18h 6m
Redzēts 7. aprīlī, 19:46
Pievienots, 2019. gada 06. maijā, 22:27
0
post

Rekomendācija ļoti laba motivācijas vēstule un ka jau citi saka esi labs erperis. Veiksmi serverī un lai kāptu vel vairāk! PAR!

 

 

 

TrustR
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
564 atbildes forumā
Online: 36d 22h 29m
Redzēts 2023. gada 05. jūnijā, 01:39
Pievienots, 2019. gada 06. maijā, 23:25
0
post

REC! Rp augstā līmeni, visiem esi pazīstams, cik esmu dzirdējis un sapratis normāls pipars esi!

GoblinX
VIP
Jančukiņš
301 atbildes forumā
Online: 32d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 05. septembrī, 22:52
Pievienots, 2019. gada 06. maijā, 23:46
0
post

Sveiks, Niknaaks!

Vēlos paziņot, izskatot tavu pieteikumu izlēmu, tevi pieņemt, bet uz pārbaudes laiku, kurš ir 1 nedēļa (2 sūdzības vai vairāk, pa to laiku, tiec automātiski izmests).

Paldies, ka iesūtīji, veiksmi serverī, uz  tikšanos.

 

MTA.KICK.LV Administrācija

Lietotāji skatās šo tēmu: 0