bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
3
4
topic
[Sūdzība] Gerald Collins
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 24. novembrī, 22:35

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Cracked

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Gerald Collins

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Redzēsiet iekš ekrānšāviņiem.

Ko spēlētājs/i pārkāpa:  QS, jeb Quck Swaping

Pierādījumi: https://imgur.com/a/cWZU3LB

Komentāri: Lūgums administrācijas biedriem izskatīt šo manis iesniegto sūdzību par QS pārkāpumu no LSPD biedra puses pēc iepsējas ātrāk, lai būtu lietotājiem un administrātoriem skaitrs ar ko lietotāji sastopās ikdienā un kādus pārkāpumus no PD puses lietotāji izcieš. Noderētu arī tas, ka šis lietotājs iesniegtu savus Logfiles no situācijas (logfiles nevis bildi kuru var noedditot 2 minūšu laikā) kur ir pielietojis roleplay triecienšautenei (M4). Varu pateikt uzreiz to, ka viens lietotājs šanī situācijā saņēma Character Kill no tieši šī policista, kurš sašāva šo lietotāju ar savu m4, kuram nepielietoja roleplay, vārdu šim lietotājam neatceros, be tas bija viens no tiem, kas atradās iekš busiņa. (Darings vel raudāja - ''ck id 24, vienaldzība pret savu tēlu.'')

 

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2020. gada 24. novembrī, 22:38.

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 24. novembrī, 22:45
1
post

Cik dzirdēju, tad man sarunā stāstija, ka ja tu uzreiz izkāp no auto tad uzreiz ieroci vari izvilkt tāpēc, ka tev blakus ir gunrack. Kā redzams screenos, esmu uzreiz izkāpis ārā ar M4. Ja šāds noteikums vairs nav spēkā, my bad. Varat sodīt. Tajā situācijā vadijos pēc tā, ko teica teamspeakā. Nemaz nerunāsim par to, ka visa situācija pašā sākumā beidzās tikai dēļ trollisma, kur abus noteizoja un abi ielēca PD auto bez jebkāda roleplay.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. novembrī, 22:47
1
post

Jau sen ir izrunāta tēma, ka - ja spēlētājs izkāpj ārā no mašīnas viņš var neatveidot bindu, manuprāt šī tēma tika aizskarta jau pāris mēnešus atpakaļ.
Iespējams kaut kas ir mainījies bet nevaru to apstiprināt vai noraidīt.

P.S - Tu vari rakstīt cik gribi sūdzības par vadību, tu nemāki uzvesties  ts3, tādēļ arī saņēmi ranku pilots. 
7 dienas palidosi ar heli, pēc tam 3 dienas cietumā kā apsargs un tad, ja mēs uzskatīsim ka proti savaldīt savus jobnutos knaģus dabūsi po3 atpakaļ.

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2020. gada 24. novembrī, 22:48.

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 24. novembrī, 22:47
1
post

Nu nevajag tik liet iekšā pa trekteri tā teikt ''attaisnojumus.''

Visam ir proff, vieni noteikumi visiem!  Nu nejau es tā vienkārši pēc chase izteleportēju slīkstošus virsniekus ārā no ūdens

Un tagad ''special for darings''

Nav tādas pakāpes, kā pilots, air suport ir divīzija un air vai eagle ir vienība. Šajā toppikā es esmu ievietojis pierādījumus par QS  pārkāpumu un tas ir vis.

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2020. gada 24. novembrī, 22:48.

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 24. novembrī, 22:49
1
post

Piedod, bet es nesapratu ne vārda ko tu uzrakstiji. Es saprotu, ka esi dusmīgs, jo jālido ar heli, bet saņemies.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. novembrī, 22:50
1
post

Man galīgi pohuj, ir tāda pakāpe vai nav, cenzēts
Tev uzreiz pateica, ka lai tādus deģenerātus kā tevi varētu atšķirt f3 sarakstā, ir ieviesta jauna pakāpe, ja tavs low-iq to nav sapratis, tad aizpis rijamcaurumu un turpini mammu nahuj sūtīt un ts3 teikt cik bieži tu ej smēķēt.

 

Aizvainošana, sodīts // Lauronja 

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 25. novembrī, 01:41.

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 24. novembrī, 22:53
0
post

''tpo ārā, tpo ārā, id1, id1 ātri, aizp&!@#, id1 id''

https://failiem.lv/u/qu3awaza8

Kad tiek paprasīts jautājums ''kur ir callsign, mr. daring''

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2020. gada 24. novembrī, 22:55.

Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2020. gada 24. novembrī, 22:54
1
post

Palūgšu izbeigt aizskarošo sarunu.

Katrs nākamais liekais posts tiks sodīts ar 1 brīdinājuma punktu. Atļauts izteikties tikai sūdzības izskatītājam un sūdzības iesaistītajiem, lai pievienotu tikai papildus pierādījumus.

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 25. novembrī, 00:07
1
post

@District76 jā, teicu lai tpo ārā, jo randomā nenostrādāja rokasbremze un es kritu ūdenī. Tādas žurkas, kā tevi kas grib kādam ieriebt tikai tāpēc, ka pašam kaut kas nesagāja nav jāciena.

Palūgšu nedot warnu, izskaidroju situāciju par kuru tiku ''apsūdzēts'' bet es neuzskatu, ka tur ir bijis kāds pārkāpums. Tādā gadījumā ir jāsoda katrs kurš ir ticis teleportēts šādu, vai līdzīgu iemeslu dēļ.

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 25. novembrī, 00:07
1
post

Nu šis tomēr ir roleplay serveris un mēs cenšamies šādas nonerpiskas kļūdas nepieļaut. Vis ir iekš videoklipa redzams, lai administrātori lemj ko darīt gan ar tevi gan ar to administrātoru, kurš tevi izteleportēja ārā.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 25. novembrī, 00:13
1
post

Tu tak esi āksts, krekeri netirais, no zemes paceltais.

Ko tas pierāda? Tas pierāda to, ka tu esi daunis un mēs centāmies tikt no tevis vaļā, klaun.
Ja tu no malas paklausītos cik daudz tu runā, esi uzbāzīgs ar saviem gudrajiem jautājumiem, tev ausis pārplīstu.

Tu man reali ts3 piepisies par to, ka es nepaziņoju callsign, es tevi vienkarši nahuj pasutiju, jo tu esi ambālis kurš domā ka visu saprot bet īstenībā tēlo gudro.

 

Lietotāja aizskaršana, sodīts // Lauronja

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 25. novembrī, 01:27.

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 25. novembrī, 00:24
0
post

Daring, varu tev uzreiz pateikt, ka vienīgais ko tu proti ir uzdirst virsū, ielīst administrātoriem pēcpusē lai tevi aizstāvētu. Esmu redzējis, ka tu vienkārši uzvedies kā pēdējais 

Tu esi Toxic as hell. Paši visulaiku bļausaties un tad, kad jums pierādījumus par QS un par visu diršanos iebāž burtiski sejā jūs vienkāŗši notēlojat, ka jums ir pilnīgi vienalga.
Kā jau esmu vairākas reizes lūdzus lai kāds administrācijas loceklis izskata šo sūdzību gan par QS pārkāpumu gan par visu pārējo ko esmu iesūtījis. Ja ir nepieciešami papildus pierādījumi par pārkāpumiem lūdzu nenomelnojiet šo foruma sadaļu un uzrkastiet man vienkārši privāti lai es jums proof varu sejā iebāzt.

Un tagad pasaki man daring, kā tu vari prost likt random cilvēkam kuram nav pat licenzes uz PL vai uz PPL lidot ar lidaparātu pa los santosu dēļ FUCKING OOC REASON.

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja 

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 25. novembrī, 01:28.

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 25. novembrī, 01:16
1
post

Krakedīnooo! Labrīt, ko tu te vispār atpirdi ar savu netīro pēcpusi. Pirms laika, kad tu spēlēji lopuspēlē, Bunnyam stāstīji kā tu ar lopuspeles administrāciju rēc par Kicku un Kick administrāciju. Tavi ''draugi'' tevi uzmeta? Nekur nevarēji sprukt un atnāci Kicka.((man ir ss laikam pat)) Par situāciju, es tur īsti neko neredzu kā kautkas tpotu ārā to Gerald. Varbūt sāc filtrēt savu sakāmu un pameklē sevī vainu. 

 

Es nerunāju par pārkāpumu, es runāju par to, ka es neredzu kā tur kautkas tiek iztepots

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 25. novembrī, 01:29.
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 25. novembrī, 01:17
0
post

Ā tad tu gribi teikt, ka tas nebūtu nekas tāds, ja man kāds admins uzspawnotu 500milijonus? ā okey tas ir atļauts un tas ir okey, paldies tagad zināšu.

Lai vai kā, pārkāpums ir still veikts no lietotāju puses par QS pārkāpumu.

Aizej noskaties video velvienu reizi, līdz saredzi to, ka viņš iekrīt ūdenī ar auto un auto pēkšņi no ūdens pazūd.

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 25. novembrī, 01:31.

Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2020. gada 25. novembrī, 01:22
1
post

Atgādinu, ka par katru lieko postu kurā nav reāli pierādījumi tiks piesķirti brīdinājumi!

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 25. novembrī, 01:26.

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 25. novembrī, 01:25
1
post

Es uzskatu, ka te nav nekāda jēga turpinat saraksti ar maziem p0kemoniskiem cilvēkiem, kas tev vienkārši nesaskata pārkāpumu, pat ja pierādījumi tiek iebāzti burtiski jebaļņikā iekšā. 11/10, vienīgais ko es gaidu no administrātoriem ir lietotāja sodīšana par QS pārkāpumu.

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja 

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 25. novembrī, 01:46.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 28. novembrī, 03:27
0
post

Par cik atsevišķi PD noteikumi par visādiem gunrack etc neeksistē serverī, tad ir nepieciešams attēlojums noteiktajam ierocim, binds der arī, tā nav. 

Sūdzība patiesa. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0