bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
7
2
topic
[uzraugs] gxngmember
gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 23. novembrī, 21:05

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [  ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Alans

Iepriekšējie nickname: dazi mani iespejams pazis ka eslainu

Tavs vecums: 15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Geralds Collins LSPD, DeMarcus Chambers - Illegal 

Pieredze kā Gamemaster: Ir bijusi, biju gamemasters playhardā. Pa mēnešniekiem neņemos, tāpēc tas arī viss.

Pieredze Roleplay jomā: Kopumā ja nemaldos erpoju divus gauds, manuprāt, izprotu roleplay labāk nekā daži citi kuri ir vecāki par mani. Tajā pašā playhardā ilgu laiku norpoju LSPD, erpoju arī dažās nelegālajās. Vienmēr esmu bijis gatavs iemācīties ko jaunu, un šobrīd uzskatu, ka roleplayu pārzinu, izprotu diezgan labi. 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā, loģiski.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): 

Sākumā nācu trollot, līdz ieraudziju, ka pazīstami rperi uzcepa frakciju, no tā brīža sūdi nav darīti.

http://prntscr.com/vomll8

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Nav jau īsti ko stāstīt, parasts džeks kuram patīk sēdēt pie kompīšā un ir iepatikusies visa šī roleplay padarīšana. 

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Viens no iemesliem ir tāds, ka nav aktivitātes, un brīžiem daudzas roleplay situācijas izjūk dēļ cilvēkiem kuras neprot/negrib saprast roleplayu. Spēlējot te, var bez nerviem palikt. Sākot vien ar administrācijas aktivitāti, beidzot ar troļļiem.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Es pat īsti nezinu, ko te rakstīt. Daži varbūt zinās mani no playharda, kickā tā nēesmu spēlējis, pārsvarā spēlēju tur, jo nebija tik daudz troļļu. Šobrīd tur ir kapsēta un visi prieki ir beigušies tāpēc rpoju blūpiņa frakcija, kur ir zināmi cilvēki kur tiešām grib erpot. Atmosfēra ir normāla, un ar nerviem viss labi. Tie kas ar mani ir runājuši zin, ka esmu diezgan chill dude. Esmu darijis sūdus serverī par kuriem arī zin pats BunnyHops. Rpot es protu, noteikumus arī pārzinu, strīdīgās situācijās spēju pielemt pareizo lēmumu. Diemžēl ātri aizsvilstos, un pasaku kādu rupjāku vārdu, bet beigās vienmēr viss beidzās labi, un apmainamies ar atvainošanos. Vēlviens milzīgs pluss, ir tas, ka esmu diezgan aktīvs. Gan forumā, gan serverī. Manuprāt, esmu diezgan labs kandidāts, jo es izprotu roleplayu un staff memberu, it īpaši tādu kuri saprot vairāk par driftošanu serverī trūkst. Kamēr ir karantīna, un īsti nav ko darīt, why not? Cilvēki kuri ar mani ir erpojuši tajā pašā blūpiņa frakcijā, vai lspd, manuprāt, var piebalsot, ka dzīt huiņu nav mana prioritāte. Vēlos uzreiz pateikt, ka nenāku mainīt visu kiku, nenāku apmācīt visus spēlētājus. Nāku ar mērķi cilvēkus iemācīt un sodīt par pārkāpumiem. Ja cilvēks negribēs mācīties, tad tā būs viņa problēma, un uzskatu, ka tādi cilvēki ir uzreiz jāforceappo.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Sure.

Ērms
Lietotājs
307 atbildes forumā
Online: 14d 5h 45m
Redzēts 2022. gada 19. jūnijā, 22:05
Pievienots, 2020. gada 24. novembrī, 18:21
0
post

sitas ir tas pro policists, lielais savejs

Puik  ar pieredzi, ganjau tiks ar visu galā

par

Beichz
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 3d 5h 37m
Redzēts 2022. gada 01. martā, 15:06
Pievienots, 2020. gada 24. novembrī, 18:44
0
post

Ja Tu esi tiešām tik lecīgs, tad maini savu attieksmi - jo esot Gamemaster Tavs pienākums ir arī reprezentēt serveri.

 

Ja nebūsi banans un uzvedīsies labi tad - PAR

Suprīīīms
Lietotājs
43 atbildes forumā
Online: 4d 11h 49m
Redzēts 2022. gada 03. martā, 14:11
Pievienots, 2020. gada 24. novembrī, 18:50
0
post

Bļa es tevi atceros no playhard labāk nevajag, PRET. Ja esi mainījies tad var padomāt

MustanK
Lietotājs
57 atbildes forumā
Online: 2d 18h 30m
Redzēts 2022. gada 04. augustā, 17:57
Pievienots, 2020. gada 24. novembrī, 18:50
0
post

Pret,māki vien dirsties mūsu topikā.

                                                                                                                     ~The Baltics~

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 17. maijā, 21:11
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. novembrī, 18:52
0
post

Es nezinu nezinu,es došu PRET..

Es tev vienā storijā rakstīju,kapēc rādi pusi no sejas pussy esi?? Un tu man atbildēji Aizej galvu iebāz wwannnā.


girts
Lietotājs
95 atbildes forumā
Online: 6d 4h 36m
Redzēts 16. maijā, 21:17
Pievienots, 2020. gada 24. novembrī, 18:54
0
post

Cau eslan, zinu tevi nedaudz baigi kascigs esi, bet tas nekas, ja jau nedirsisi vairak citu topikos tad kapec gan ne, rec.

 

daunars
Lietotājs+
daunars
499 atbildes forumā
Online: 53d 22h 48m
Redzēts 7. martā, 23:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. novembrī, 19:04
0
post

playhardaa biji gm, tatad pieredze ir, erpot ar maki gan legalo gan ari nelegalo.

attieksme dazreiz ka daunim, bet ta atbalstu.

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts Vakar, 01:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. novembrī, 19:26
0
post

bijis plejharda gms tad jau rp pa pirmo zorti, tevi nezinu, bet davai. PAR

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts 18. maijā, 22:17
Pievienots, 2020. gada 25. novembrī, 15:39
0
post

cerams ka visas pedejas logiski domajosas smadzenu sunas neesi vel nobombiijis 

Bet overall normals pipars esi, patik pavilkties uz huinam un 100% ar laiku taisisi dm festu ka jau parasti, bet tikmer lai priecajas

Es busu par, jo RP un taa buutibu tu izproti, tas ir viss kas gm ir vajadzigs.

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 25. novembrī, 20:00
0
post

Džeks itkā sakarīgs, gl. PAR.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 25. novembrī, 22:52
1
post

Pieņemts uz pārbaudes laiku.

Diemžēl ātri aizsvilstos, un pasaku kādu rupjāku vārdu

Nāku ar mērķi cilvēkus iemācīt un sodīt par pārkāpumiem. Ja cilvēks negribēs mācīties, tad tā būs viņa problēma, un uzskatu, ka tādi cilvēki ir uzreiz jāforceappo.

Seko līdzi sev.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0